Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No ja wpadłam zobaczyć co się tutaj dzieje a Wy znikacie trudno.
    Dobranoc kuleczki


    Skomentuj

    •    
         

      odstawic kwas?!

      hmm...moze czegs nie zrozumialam, ale kwas powinno sie brac przed, w trakcie i po...

      Skomentuj


        Pierwsza
        Dzień dobry mamuśki.
        Ja miałam ciężką noc bo jakoś mi się na wymioty zbiera cały czas z niewiadomych przyczyn i brzusio boli.
        Dziś komputer jedzie z mężem do pracy więc nie będzie mnie przynajmniej do 17
        Życzę Wam miłego słonecznego dnia.
        Roksanka 13-02-2005 r.


        Tymek- 10-05-2009 r.

        Skomentuj


          Druga

          u mnie noc duuużo lepiej, wyspałam się wstawałam tylko dwa razy do kibelka i w sumie to nadal chce mi sie spać
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Trzecia

            Ja już na nogach od 5.30 bo nie mogłam już spać...Wieczorem parę skurczy miałam ,takich pojedyńczych,teraz dopiero jeden.Miłego poranka kluseczki
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              hej wszystkim to ja sie nie zalapalam do pierwszej trojeczki
              ja w nocy nie moglam spac ta zgaga mnie meczyla... a teraz ide pisac z rosyjskiego wypracowanko milego dzionka brzuchatki
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Witam. Ja nie śpię od 4 Zrobiłam pranie, wyniosłam suszarkę na balkon i tam schnie.
                Mam już umyte 2 okna - zostały jeszcze dwa
                Mam nową mikrofale I czuje , że mam lekkie rozwarcie ( tylko czy to można czuć????????). Jutro mam wizytę, więc się okaże.



                29 marca zmieniamy czas na letni
                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                [/url][/url]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja byłam u lekarza wczoraj, dostałam termin na 17 września. Dzidzia ma 48mm. Ja pytałam o witaminki i lekarz powiedział(a), że dopiero od 16 tyg. jeśli już. A teraz tylko kwas.

                  A przybrałyście już coś na wadze? Ja schudłam 1,5kg...

                  Skomentuj


                    madzia_ma
                    A jak duża jest Twoja dzidzia?

                    Skomentuj


                      czesc dziewczyny
                      my sobie pospalismy do 7, ale ja to sie non stop budzilam w nocy i to pierwszy raz przez zgage!!! masakra, oby to sie nie powtorzylo;

                      przyznac sie - ktora pozalowala wczorajszego kebaba , ze mi zgaaaaga wrocil???
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Zmierzyłam brzuszek i wychodzi 112cm i 13kg do przodu Ostatnio już nie tyję....

                        Sylwia,rozwarcia chyba się nie czuje,to może określić lekarz.

                        Grygoranna,to chyba ja pozazdrościłam kebaba Ale wolałam kupić sobie jogurta,bo sama już nie wiem co jeść byle zgaga nie paliła.
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Młoda to oplac polozna. Twoja mama rodzila 18lat temu wiec nie porownuj dzisiejszych porodow z tymi ktore byly kiedys. Po za tym nie wiem skad to ciagle narzekanie "lekarza nie bylo" porod odbiera polozna, lekarz pojawia sie gdy sa jakies komplikacje. Porodu sie nie boje, czy mnie natna czy tez nie ma w nosie byleby to pozniej ladnie zszyli.
                          Wogole po co ty wysluchujesz historii o potwornych porodach.

                          kurczaczek ja mam USG co 4 tygodnie czyli za kazdym razem gdy ide do lekarza. Ale ja chodze prywatnie i moj lekarz ma w gabinecie USG wiec dla niego tpo nie problem zrobic, nie musze sie nigdzie umawiac. Ale ogolnie to w polsce tez wykonuje sie USG 3 razy jezeli ciaza przebiega prawidlowo, np. moja siostra chodzi prywatnie, ale USG miala do tej pory tylko raz zrobione i nastepne bedzie polowkowe dopiero, a pozniej juz po 30 tyg.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            Witam Mamusie w ten piękny dzionek. Ja nadal chora kurcze chyba pomału zaczynam się pocić. Mały miał rano czkawkę ale to chyba dopiero 2 no może nie czułam wcześniej. Mam zamiar leżeć dzisiaj w łóżeczku. Miłego dnia kuleczki.
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              kurcze zjedlismy wlasnie z Vinim ostatnie bulki i musimy teraz do marketu zasuwac po chleb a juz myslalam, ze disiaj nie bede musiala nigdzie wychodzic, a tu znowu wyprawa mnie czeka
                              tak na dobra sprawe, to gdybym nie musiala mezowi kanapek do pracy robic to obyloby sie bez chleba


                              ach...ci mezczyzni.......
                              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                              Skomentuj


                                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                                Witam Mamusie w ten piękny dzionek. Ja nadal chora kurcze chyba pomału zaczynam się pocić. Mały miał rano czkawkę ale to chyba dopiero 2 no może nie czułam wcześniej. Mam zamiar leżeć dzisiaj w łóżeczku. Miłego dnia kuleczki.


                                Witam Was Mamusie i Brzusie,

                                u mnie nocka ok.Słońce przedziera się przez chmury więc humorek też się 'rozkręca'. Zaraz się zbieram do banku, pokazać nowy dowód i zmienić dane wreszcie...
                                Nitka, co do czkawki to ja poczułm pierwszy raz jakieś 2 tygodnie temu i Maleństwo ma prawie codziennie

                                Miłęgo dzionka Mamusie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X