Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczyny była któraś z Was na USG w 34 tygodniu? jestem ciekawa ile moje maleństwo waży
    Last edited by nitka236; 05-03-2009, 10:52.
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Hej Mamusie

      Liliana jak wytrzymujesz w łożeczku?
      Myszka, odezwij sie i powiedz jak u Ciebie. Bo zaczyynam się martwić.

      Co do sprzątania. Mój mąż sprząta od zawsze. Jest strasznym pedantem i twierdzi, że ja nie potrafie sprzątać więc po co mam to robić. Jedyne co mi wychodzi to ścieranie kurzy.

      Wczoraj byłam z mężem na zakupach. Kupiliśmy dla Małej prawie wszystko oprócz butelek, smoczków i kosmetyków. Mój maż miał wiekszą frajde w wybierania tego wszystkiego niż ja. Chodził, szukał, wybierał kolory. Uroczy widok

      A jak tam Wasze Maluszki? Moja córunia ostatnio jakaś leniwa. Kopie inaczej niż wcześniej. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że kopie mnie tylko "w dół" i o lewej stronie. Może już ma za mało miejsca...
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
        Dziewczyny była któraś z Was na USG w 34 tygodniu? jestem ciekawa ile moje maleństwo waży
        Nitka ja byłam w 35 tyg. -ważył 2645g
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Witam pączusie moje
          U nas nocka nawet spokojna, choc wyszly mi straszne żyły na brzuchu zaraz pod skórą i tak boli jakby pękały Ale da się przeżyć.
          Wstałam 2 godziny temu i już miałam 2 kontrolne telefony od wielkiego taty, czy przypadkiem czegos nie kombinuje. Nawet gdyby było coś do zrobienia, to mi sie nie chce, mam zamiar uwalić sie na kanapie i spędzić cały dzień przed TV.
          Last edited by Nichol; 05-03-2009, 11:21.


          Skomentuj


            No widze że tutaj dalej spokojnie...
            Dziewczyny, może napiszecie w swoich opisach terminy Waszych porodów? Będzie się łatwiej połapać
            Ale z tego co wyczytałam w postach, to część z Was już na dniach finiszuje, albo nawet ma juz swoje niunie przy sobie...
            Szkoda że ten wątek sie coś nie klei


            Skomentuj


              Ja też mam jakiegoś lenia dzisiaj,nic mi się nie chce Jakoś tak mnie kłuje i szczypie w szyjce ,czasami złapie skurcz i taka niespokojna jestem...
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Ja też mam jakiegoś lenia dzisiaj,nic mi się nie chce Jakoś tak mnie kłuje i szczypie w szyjce ,czasami złapie skurcz i taka niespokojna jestem...
                Też ostatnio często dokuczały mi te kłucia, ale wykukałam że jak sie obijam właśnie, zero wysiłku, nic nie robie, to jest ok, nie moge na nic narzekać.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Kurcze Madzik to Ja pewnie też mam już dużego chłopa w sobie (mam taką nadzieję) na Twoim miejscu też byłabym niespokojna tak blisko termin szok...ale też bym chciała mieć na marca. Juz by było z górki.
                  Ja dzisiaj od rana wymiotowałam nie wiem skąd rto się bierze znowu wracają mdłości. Nic nie robie mam strasznego lenia .
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Dzień dobry w ten piękny słoneczny dzień!

                    dziś dzień teściowej

                    Ja obudziłam się o 5:30, pokulałam się godzinkę, a później dalej padłam do 10
                    Ale na teraz koniec leniuchowania! Czas się myć i ubierać i wyskoczyć na spacer. Może na lumpki sobie pojadę poszukać jakiejś koszulki na poród? A Poźniej kupie ciacho i pojadę do teściówki-raz nie zawsze, ale dwa razy to przesada, haha (nie lubię jej...)

                    Madzik, no ruszaj do boju z tym rodzeniem!!! Czekamy na rozwiązanie worka maluszków
                    Tylko pamiętaj o dokładnej relacji!
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                      Kurcze Madzik to Ja pewnie też mam już dużego chłopa w sobie (mam taką nadzieję) na Twoim miejscu też byłabym niespokojna tak blisko termin szok...ale też bym chciała mieć na marca. Juz by było z górki.
                      Ja dzisiaj od rana wymiotowałam nie wiem skąd rto się bierze znowu wracają mdłości. Nic nie robie mam strasznego lenia .
                      Nitka sarbie, Ty też już masz z górki. Bliżej niż dalej, nie pękaj
                      A te mdłości to może dlatego że maleństwo pakuje Ci nóżki czy inne części ciała w żołądek. To normalka, tak samo jak ta wredna zgaga. Powinno przejść jak brzuchol się obniży. Juz niedługo


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                        Nitka ja byłam w 35 tyg. -ważył 2645g
                        Znów mnie utwierdzacie, ze ja to kolosa urodze. Mój w 36tyg wazył ponad 3200g
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          hej!! Moja dzidzia ma 46mm i lekarz powiedział że ledwo mieści się w granicach i że jest za mała(uspokajał mnie ze każda rośnie w swoim tempie, za dwa tygodnie się okaże czy wszystko ok), jeżeli chodzi o kwas foliowyto doczytałam na witaminach że one też go zawieraja więc chyba dlatego kazał odstawić. Co do wagi to też schudłam 1,5.
                          będzie Weronika

                          Skomentuj


                            Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                            Dziewczyny była któraś z Was na USG w 34 tygodniu? jestem ciekawa ile moje maleństwo waży
                            Mój ważył w 33 tygodniu 2,200kg.
                            TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                            Skomentuj


                              Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                              Dzień dobry w ten piękny słoneczny dzień!

                              dziś dzień teściowej

                              Ja obudziłam się o 5:30, pokulałam się godzinkę, a później dalej padłam do 10
                              Ale na teraz koniec leniuchowania! Czas się myć i ubierać i wyskoczyć na spacer. Może na lumpki sobie pojadę poszukać jakiejś koszulki na poród? A Poźniej kupie ciacho i pojadę do teściówki-raz nie zawsze, ale dwa razy to przesada, haha (nie lubię jej...)

                              Madzik, no ruszaj do boju z tym rodzeniem!!! Czekamy na rozwiązanie worka maluszków
                              Tylko pamiętaj o dokładnej relacji!
                              Myślisz,że bym już nie chciała urodzić?Kurczę,mój mi nie chce pomóc bo powiedział,że małemu w główkę nie będzie pukał
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                a ja się położyłam dosłownie na chwileczkę i wstałam dopiero teraz

                                ostatnio dziwiłam się dlaczego zgagi nie mam tak czesto no i wiem czemu, bo przecież brzuchol mi się obnizył a ja myślałam ze jakieś cudowne ozdrowienia a teraz wsunęłam pół bagietki (nie ma to jak skromne śniadanie) zaraz czas na mleczną inkę i moze cosik posprzątam a śniło mi się że mnie zrobili na blond piękność i miałam pozować do jakiejś gazety hahahahaha
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X