Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    yoenne jaka ty madra jestes.... kurcze zawsze cos doradzasz tak fachowo
    leze dziewczynki dobrze ze mam laptopa to nie musze sie wyginac przy biurku
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      u mnie pogoda robi się ładna zaczyna wyglądać słoneczko,Syrwunia co do nospy to bym teraz nie radziła bo do kwietnia będziesz chodzić,ona rozkurcza i jak będziesz sobie tak brała to skurczy porodowych nie będzie
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        No Syrwunia ja mam nadzieję, że Ty na leżąco przed kompem?
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
          No Syrwunia ja mam nadzieję, że Ty na leżąco przed kompem?
          nio jasne jak zawsze i tak kregoslup boli...
          nospy juz od dawna nie biore zeby nie przechodzic terminu bo bym sie wtedy zdenerwowala....
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Nam leci właśnie 34 tydzeń. Kurcze muszę do 37 wszystko mieć gotowe, żeby potem tylko czekać na Hanię Babcia dziś mi powiedziała, że ładnie by było jakbym dała Hani na drugie Maria - Hanna Maria My wprawdzie z mężem chcieliśmy jedno imię ale już sama nie wiem? A Wy dajecie drugie imię?
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Ja nie daję drugiego imienia, ale Hanna Maria bardzo ładnie brzmi...
              TOMEK-UR.16 KWIETNIA

              Skomentuj


                mój syn ma 2 Marek Kacper,Kacper to mu pielęgniarki dały bo na 3 króli się urodził,Maja nie ma i Hania też chyba nie,mój M chciał Maji dać na 1 Kalina ale mu z głowy wybiłam
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzieńdobry dziewuszki. U nas nocka w miare- mąż jak dzwonił to powiedził że Krystianek dziś i jego w nocy budził- jakprzybliżył perzez sen rekę do mojego brzuchola, to mały tak kopał że aż on czuł. A rano obudził mnie ból pod brzuchem, taki jak mieśiączkowy więc znowu schiza że cos sie dzieje, i tak xczekałam że w końcu zasnęłam. Przez te problemy ze snem w nocy może nawet przespie poród?
                  Syrwunia, no będzie bolało bo brzuszek nisko. Ja to juz ledwo łaże
                  Yoenne, ja tez daje dwa imiona, u mnie w rodzinie wszyscy maja wiec dla mnie to jakoś oczywiste. A moja mama i siostra maja obie Anna Maria- jak w piosence Czerwonych Gitar
                  a najlepszym sposobem na zazdrość starszego rodzeństwa jest angażowanie dzieciaków w pomoc przy maluchu, niech poczują się potrzebne i troszke odpowiedzialne za to młodsze


                  Skomentuj


                    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                    mój syn ma 2 Marek Kacper,Kacper to mu pielęgniarki dały bo na 3 króli się urodził,Maja nie ma i Hania też chyba nie,mój M chciał Maji dać na 1 Kalina ale mu z głowy wybiłam
                    ale by chlopaki spiewali "Kalinka Kalinka Kalinka maja!"

                    smieszne to imie

                    a mnie sie marzyla Maja

                    a bedzie Maik Luis ( tu w Holandii potrzebne sa dwie literki przed nazwiskiem wiec bedzie M.L. Blablabla )
                    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                    Skomentuj


                      gosik miło cię poznać
                      chyba jedna ze wszystkich masz najwczesniejszy termin , no i znowu chłopiec:P
                      czyli ja jestem zupełnie sama ze swoją dziewczynką.

                      mamanikosia
                      mnie głównie łapie ten ból jak jadę do szkoły... w tramwaju czy jak wracam ..
                      teraz doszedł mi też ból kości ogonowej i to strasznie nie mogę leżeć ..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny ale mnie teraz zbiłyście z tropu. Kurcze to ja jestem taka opóźniona? dlatego chyba jeszcze nigdy żadnego skurczu nie miałam bo cały czas nospe biorę tak jak mi lekarz mówił. NO to była moja ostatnia w takim razie.
                        Yoenne Hanna, Maria ślicznie. Naprawdę pasuje.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Jutro pewnie Nator do domku wypuszczą
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            ja tez daje dwa imoiona a cio tam sama mam dwa moja coreczka bedzie sie nazywala Nikola Maja .....
                            ja jestem w 37 tyg i 3 dni jeszcze 18 dni do terminu "porodu" a moze i wczesniej
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              ja jeszcze nie mam wszystkiego nawet torby nie spakowalam....
                              ja powiedzialam malutkiej zeby jeszcze nie wychodzila choc bardzo chce juz miec ja przy sobie ale jeszcze przez 7 dni musze brac te tabletki dopochwowe na ta infekcje.... ja to licze ze jak bede w 39 tyg to wtedy mogla bym rodzic i bylo by super teraz to czekanie jest najgorsze ale trzeba wytrwac....
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                ja torbe już prawie spakowałam jeszcze skarpetki sobie kupię no i te rzeczy które używam(kosmetyki i szczotka do wł.)też jeszcze nie spakowałam,pamiętajcie o dokumentach i podbitej legitymacji ubezpieczeniowej,sąsiadka właśnie przyniosła mi swojej roboty drożdżowe bułeczki z dżemem i serem pycha,ona jest po 60 wszystkie jej dzieci są w irlandi więc robie jej za córkę (mieszka na dole,dzielimy dom na pół,każdy ma swoje wejście i swoje podwórko)dobrze mieć kogoś przy sobie dużo nam pomagają
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X