Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez bejbus77 Pokaż wiadomość
    Ja też już po wizycie u lekarza.Trochę się uspokoiłam,bo oprócz stałych dolegliwości wszystko prawie dobrze.Maleństwo się nie spieszy,moja waga prawie w miejscu,więc to też duzy plus.A z zaskoczeń to tyle,że mam już ustalony termin cc na 26 marca,jeśli nic wczesniej sie nie wydarzy.I tak jakoś dziwnie,bo za trzy tygodnie będzie już po wszystkich,a własciwie dopiero się zacznie.
    Pozdrawiam.
    No to widzisz jak masz fajnie! A my nie znamy dnia ani godziny
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
      No to widzisz jak masz fajnie! A my nie znamy dnia ani godziny
      Ale mam stracha jak stąd na księzyc.Miałam już jedną cesarke,wiec wiem jak to jest,myslalam,ze tym razem uda sie mi sie rodzic naturalnie,to przez te cukrzyce bedzie znow ciecie,ale coz zrobic.Dzidzius najwazniejszy.
      Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

      Skomentuj


        Magika, fajna fotka. Mój Krystianek to właściwie cały czas tak kombinuje. Tylko jak jestem w pionie i jeszcze chodze najlepiej, to mam okrągły brzuch.Tak to zawsze piramidka ;p
        Bejbuś, no przynajmniej wiesz kiedy bedziesz miała ze sobą swoją kruszyne, no i wiesz juz jak to jest po cesarce, to raczej nic Cie nie zaskoczy.
        Ja to bym chciała, żeby wszystkie porody były w terminie, co do dnia- jak wypłata. Fakt, że nie by łoby nadziei ze maluch pojawi się wcześniej, ale byłybyśmy przynajmniej psychicznie przygotowane na ten moment. A tu...
        Last edited by Nichol; 05-03-2009, 18:45.


        Skomentuj


          Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
          Magika, fajna fotka. Mój Krystianek to właściwie cały czas tak kombinuje. Tylko jak jestem w pionie i jeszcze chodze najlepiej, to mam okrągły brzuch.Tak to zawsze piramidka ;p
          Bejbuś, no przynajmniej wiesz kiedy bedziesz miała ze sobą swoją kruszyne, no i wiesz juz jak to jest po cesarce, to raczej nic Cie nie zaskoczy.
          Ja to bym chciała, żeby wszystkie porody były w terminie, co do dnia- jak wypłata. Fakt, że nie by łoby nadziei ze maluch pojawi się wcześniej, ale byłybyśmy przynajmniej psychicznie przygotowane na ten moment. A tu...
          To byłoby dobre,gdyby wszystko w terminie,ale tego nie da się niestety przewidzieć.
          A maleństwo tyle że wczesniej zobaczę,a zanim je będę mogła wziąć na ręce to się trochę zejdzie.Pokażą mi tylko i zaraz zabiorą,ale coż zrobić.
          Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

          Skomentuj


            zgadza się kwas jest także w witaminach dlatego po 12 tygodniu nie trzeba już brać go osobno. Tak mi przynajmniej lekarz powiedział. Ja schudłam 3 kg. Mi lekarz nie zlecił żadnych genetycznych badań, konieczne są? ja na każdą wizyte robię tylko morfologie.
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Ja też mam zaplanowaną cesarkę ,więc wszystko pod kontrolą będzie.Tylko szkoda,że maluszka zabierają no i tak ciężko się póżniej dochodzi do siebie
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Zapytaj o to lekarza, ale mi się zdaje, że jeśli coś będzie konieczne to lekarz Cię skieruje.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dobry wieczór Kobitki.
                  Dziś byłam u lekarza i pierwszy raz wyniki moczu dobre, żadnego białka, krwi ani leukocytów. Cisnienie w normie i wszystko dobrze, jednak antybiotyki pomogły, a serducho Hani wali jak w zegarku
                  Widzę, że tu leniwo i zgagowo...ja dziś nie miałam zgagi przez może 3h i teraz wróciła. No już 3 dzień się tak męczę, ale jak zajęta jestem to o niej nie myślę.
                  Maggica super brzuchol, u mnie jeszcze tak nie widać, tylko jak kopie to cały brzusio chodzi
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Czesc brzuchole
                    W końcu mam komputra i mogłam zobaczyć co dziś u Was.
                    Notor co do tego wiatru to dziś prawie mi głowę urwało jak szłam po małą. Dolegliwości żołądkowe powoli przechodzą ale dzień miałam przekulany w łóżku.

                    Naszła mnie ochota na pączusia W pierwszej ciąży już bym wysyłała męża ale teraz staram się panować nad tymi smaczkami i nie jeść wieczorem nic ciężkiego. W sumie to jem coś koło 17 i na tym koniec i może dzięki temu nie mam zgagi. W pierwszej ciązy miałam rególarne nocne posiłki.

                    Miłego wieczoru mamuśki
                    Roksanka 13-02-2005 r.


                    Tymek- 10-05-2009 r.

                    Skomentuj


                      Mam nadzieje, bo niechciałabym czegoś przegapić!
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A i kupiłam sobie dziś nożyce do kurczaka Znalazłam za 5 eurasów Bo wszędzie po 30 były nie wiem czemu i jeszcze dzbanuszek do herbaty, taki ze stali nierdzewnej, narobię herbatki i na ciepłej kuchence trzymam i mam cały czas gorącą herbatę pod ręką
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Myślę, że nie przegapisz. Teraz w Polsce taki niż urodzeniowy, że muszą o nas dbać .

                          Skomentuj


                            wiecie co dziewczyny,tak naprawdę to ja nie wiem czy poznam kiedy mam jechać do szpitala,bo wcześniej nie miałam skurczy tylko wody odchodziły.A teraz są takie pojedyńcze,czasami bolą mocniej ale jakie mają być naprawdę to nie wiemMoże któraś z Was mi wyjaśni
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Napisane przez bejbus77 Pokaż wiadomość
                              Ale mam stracha jak stąd na księzyc.Miałam już jedną cesarke,wiec wiem jak to jest,myslalam,ze tym razem uda sie mi sie rodzic naturalnie,to przez te cukrzyce bedzie znow ciecie,ale coz zrobic.Dzidzius najwazniejszy.
                              bejbus to gdyby się okazało że po tym 75gr glukozy znowu mam b.wysoki poziom cukru to będę miała cesarkę? czy to nie oto chodzi?
                              U lekarza byłam ale na kaszel mi nic nie dała a coraz bardziej mam
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                                wiecie co dziewczyny,tak naprawdę to ja nie wiem czy poznam kiedy mam jechać do szpitala,bo wcześniej nie miałam skurczy tylko wody odchodziły.A teraz są takie pojedyńcze,czasami bolą mocniej ale jakie mają być naprawdę to nie wiemMoże któraś z Was mi wyjaśni
                                Ja tam tez nie wiem bo to moje pierwsze dziecko. Ale mi mówił lekarz i pielęgniarka, że jako Mama będę wiedziała że to już czas. Podono skurcze muszą być regularne co ok. 3-5 min. i to wtedy jest napewno już. Teoretycznie to wiem a jak z praktyką to się Madzik okaże
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X