Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
    Dziewczyny znalazłam super artykuł. Uśmiałam się i łezka się w oku zakeciła. Przeczytajcie sobie, chyba że już czytałyście:

    http://babyonline.pl/pampers_ciaza_r...ykul,5847.html
    Dobre czytałam go juz kiedyś, kilkka miesięcy temu i totalnie o nim zapomniałam .
    Nator, na pocieszenie- ja własnie wsunełam ładny kawał pizzy. Oprócz zgagi zaraz mnie dopadną wyrzuty sumienia, ale po tej walce ze schodami mysle że mi sie należało


    Skomentuj

    •    
         

      A Ja powinnam sprawdzić czy mam tą cukrzyce czy nie bo po 50g miałam 152 ale nie wiem jak mam to zrobić bo jestem przeziębiona jak cholera i nie wypije glukozy a nawet jeśli ją wypije to zaraz ją wydalę a wtedy nie będzie wyniku. Zjadłam już chyba z 1kg pomarańczy kilka jabłek, koszyczek kiwi , wypiłam kilka herbat z cytryną i 2 jogurty jeszcze opróżniłam.
      Przeziębiona jestem pewnie od lodów bo sobie ostatnio pofolgowałam i gardełko mi zaatakowało. Mam nadzieje, że moje szczęście w brzuszku nie cierpi tak jak Ja teraz na to wstrętne przeziębienie

      Yoenne to świetny pomysł z tym numerem tel, jak się urodzi to tyle siły się jeszcze ma aby napisać tego sms-a i wszystkie wiedziałybyśmy co i jak. Fajnie
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
        Dziewczyny znalazłam super artykuł. Uśmiałam się i łezka się w oku zakeciła. Przeczytajcie sobie, chyba że już czytałyście:

        http://babyonline.pl/pampers_ciaza_r...ykul,5847.html


        ja też go już kiedyś czytałam. Świetny jest

        Widzę Mamusie, że tu jakieś zawody urządzacie 'kto pierwszy na mecie'. Ja na razie cały czas jeszcze bardzo bym chciała, żeby Mati został w brzuszku jak najdłużej... A potem będziemy 'pertraktować'

        Termin mam na jedną z ostatnich ale kto to wie? Zwłaszcza, że mam iść wcześniej do szpitala...

        Skomentuj


          A u mnie do domku wrócił męzus i na te lody sobie jeszcze ziemniaczkami z mieskiem poprawiłam...ech, w nocy bede cierpiec jak nic
          Laseczki, uciekam do wanny i troche poprzytulac Radulka.
          Ale jutro się widzimy
          dobranocka
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            mój lekarz twierdzi że urodzę w ostatni weekend marca,mnie się wydawało że wcześniej tak na 25 m.ale teraz już sama nie wiem skurcze ustały i wszystko się jakoś uspokoiło tylko mała jakoś się na duł pakuje więc nic tylko cierpliwie czekać
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              ja skikam kłaść małą spać,a potem serialik,może jeszcze zajrzę jeśli jeszcze ktoś będzie,wszystkim które idą do łóżeczka dobrej i przespanej nocki życzę
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                a ja zrobiłam sobie dziś tort z kremem amaretto i zamierzam zaraz wsunąć kawał bo mi smaka narobiłyście lodami

                dzidzia jak co wieczór ćwiczy swoje akrobacje, obecnie czuję się jakby stawała na rekach i do tego robiła jeszcze szpagat a w pasie mam 116
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  a ja zrobiłam sobie dziś tort z kremem amaretto i zamierzam zaraz wsunąć kawał bo mi smaka narobiłyście lodami

                  dzidzia jak co wieczór ćwiczy swoje akrobacje, obecnie czuję się jakby stawała na rekach i do tego robiła jeszcze szpagat a w pasie mam 116
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Ja zaparzyłam sobie herbatkę z cytrynką i miodem. Zaraz seriale - Na Wspólnej, potem M jak Miłość a potem na Fox Life mój ulubiony serial Chirurdzy i to 2 odcinki dają więc wieczór mój
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      wczoraj byłam u lekarza i okazało sie że moja córeczka bedzie chyba miała siostrzyczkę ; lekarz troche mnie zaskoczył ze juz widac płec ale widocznie ma dobry sprzęt chociaz powiedział ze jak na razie widzi dziewczynkę. Wiem ze piszę bez ładu ale to chyba z wrażenia, pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziekuje wszystkim za dobre radz w sprawie skurczow lydek. Na pewno skorzystam!Tez ide na seriale! Dobranoc.
                        TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                        Skomentuj


                          Cześć Mamusie,

                          Kupiłam dziś kolejne ubranka i na razie z tym robimy przerwę, bo już w szufladzie Małego (która jest moją szufladą w szafce przy łóżku tymaczsowo przeznaczoną dla Maluszka) brakuje miejsca. Właśnie dowiedzieliśmy się, że już za kilka dni przywiozą nam mebelki, więc będzie gdzie to wszystko pakować.
                          Co do listy zakupów - to znalazłam w internecie kilka list z wyprawkami i porównując je zrobiłam swoją listę i będziemy kupować według niej. Na razie kupiliśmy rzeczy z części - ubranka, a teraz zaczniemy pozostałe części - czyli sen, pielęgnacja, karmienie. Pewnie okaże się, że czegoś kupimy za dużo, ale wolę, żeby tak było niż denerwować się, że czegoś nie ma, a przypuszczam, że przez pierwsze dni będziemy tak przejęci Maluszkiem, że nie będzie nam się chciało z domku ruszać i przecież nie wiadomo jak będę się czuła (na samą myśl o porodzie robi mi się słabo
                          Dziś już nie mam na nic siły. Byłam na gimnastyce w ramach szkoły rodzenia. Bardzo fajna zwłaszcza, że moja praca polega głównie na siedzeniu i puchną nogi, więc z jednej strony po gimnastyce czułam się świetnie, a teraz już zasypiam.
                          Dobrej nocy

                          Skomentuj


                            Większośc z was obstawia,że ja będę pierwsza na mecie ale może być różnie I znów skurcze mnie łapią....ajj. Ja zjadłam naleśniki z dżemem truskawkowym i już pewne ,że zgaga będzie

                            Ja też uciekam na serialek,dobranoc brzuszki,do jutra
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                              Większośc z was obstawia,że ja będę pierwsza na mecie ale może być różnie I znów skurcze mnie łapią....ajj. Ja zjadłam naleśniki z dżemem truskawkowym i już pewne ,że zgaga będzie

                              Ja też uciekam na serialek,dobranoc brzuszki,do jutra
                              No Madzik, takie właśnie mamy przeczucie co do Ciebie, ale tak jak mówisz. Wszystko może się zarzyć i któraś może Cię wyprzedzić ale to raczej nie będę ja Za daleko od Ciebie mam termin.
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Niestety ale dziś nie poszłam do szkoły rodzenia miałam iść do szpitala źle się czuje i nie mogę ćwiczyć mam za dużo skurczy jak tak dalej będę miał to jutro po południu idę do szpitala i zapewne mnie zostawia bo ja nawet za długo stać nie mogę także nie jest najlepiej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X