Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No Syrwunia, co całe całowanie będzie właśnie najgorsze. Już widze jak zachachrana rodzinka będzie przychodzić zobaczyć nowonarodzone cudeńko, przytulać, głaskać, chuchać i całować. I upominaj tu wszystkich żeby uważali, bo moga zarazić.


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez froch Pokaż wiadomość
      nichol nie rob z siebie ofiary...bo to tyś nam dupy obrobiła,więc jesteś nie fair trza było sie wypowiedzieć w wątku pt"szczera prawda" i napisać o mnie,Colleen i Goplanie co myslisz....bo po to ten wątek.
      ...i przelecialo by to po mnie jak po kaczce sraczka....
      a tak na marginesie coś Ci napisalam,że omijasz mnie szerokim łukiem??
      dajcie se już spokój z takimi najazdami i tekstami a jak mają te wypowiedzi tak wyglądać to sorki ale spadajcie z naszego watku :P idźcie sobie mieszać na swój lub inne
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
        No widzisz, a ja na tym atakowanym wątku wogoóe nie wyraziłam swojej opinii a dzisiaj taki odzew...
        Nie mam zamiaru sie przejmowac. Ostatnio taki teatr widziałam w podstawówce...
        Nichol mówi się, "że najlepszą obroną jest atak"... ja tam myślę, że nie ma nic bardziej skuteczniejszego jak obojętność i ignorancja. Ja tam zawsze jak jestem w takich sytuacjach to omijam wdawanie się w takie kłótnie z daleka, ignoruję i to jest gorsze niż nienawiść
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
          Syrwunia, na szczeście są specjalne antybiotyki, które mogą zażywać kobiety w ciąży, i to naprawde nie szkodzi maluszkom. Na szczęście wirtualną drogą nie możesz sie zarazić, więc nawet jeśli któraś z nas coś złapie, to nie musisz siadać do kompa w masce
          nio i to jest najlepsze ze z wami zawsze moge miec kontakt
          tylko nie wiem jak to jego mamie siostrze i reszczie poewiedziec .... ja dla nich cos tam znajde w szafie cos tam im sie da
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            a teraz to ja spadam ale już tak na serio bo się spóźnię do lekarza ale to forum wciąga jak narkotyk

            miłego dnia brzuchatki odezwe sie po wizycie
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
              nio i to jest najlepsze ze z wami zawsze moge miec kontakt
              tylko nie wiem jak to jego mamie siostrze i reszczie poewiedziec .... ja dla nich cos tam znajde w szafie cos tam im sie da
              Kuuurcze, no faktycznie, z ciuchami dla rodzinki to będzie problem. No i przecież jeszcze inne osoby, które będą Was odwiedzac i moga mieć koty w domu... Nie wiem co Ci doradzić.


              Skomentuj


                a to kto miś Jogo napisał??


                Napisał Nichol Zobacz post
                zajżalam na mamacafe, te wariatki założyły wątek "szczera prawda" i cos kombinują. Chcą wysłać list do redakcji i wydelegować jedną z nich, która będzie 'pilnować porządku na forum". MASAKRA!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Froch proszę Cię daj już spokój.

                  Skomentuj


                    Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                    W zupełności się zgadzam, jako przyszły adwokat stwierdzam, że oskarżona Nichol nie popełniła żadnego z zarzucanych jej czynów, wyraziła swoją opinię bez narażania i obrażania osób trzecich, nikt nie odniósł żadnego uszczerbku na zdrowu ani w stopniu lekkim ani tymbardziej ciężkim. Biegli sądowi nie stwierdzili również rostroju zrowia powyżej 7 dni u osób, rzekomo pokrzywdzonych. W związku w wyżej wymienionymi okolicznościami, brakiem jasnych dowodów ze strony oskarżycieli ZAMYKAM ROZPRAWĘ I UZNAJĘ NICHOL ZA OSOBĘ NIEWINNĄ ZARZUCANYCH JEJ CZYNÓW!!!
                    Yoenne,super to ujęłaś i niech zostawią w spokoju Nichol ,jak mają coś do powiedzenia,to nie tutaj

                    Grygoranna ,nie ma co zazdrościć,tak czy siak kazda z nas się doczeka maluszka.Może któraś z nas też się wyłamie wcześniej?
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                      a to kto miś Jogo napisał??


                      Napisał Nichol Zobacz post
                      zajżalam na mamacafe, te wariatki założyły wątek "szczera prawda" i cos kombinują. Chcą wysłać list do redakcji i wydelegować jedną z nich, która będzie 'pilnować porządku na forum". MASAKRA!
                      No i co tu jest obrażliwego, bo nie wiem? Przekleństw zadnych nie widze ani obraźliwych wyzwisk, w przeciwieństwie do tego co widać na dzisiejszym wątku "Tarnów". Nie mam zamiaru więcej wchodzić z Tobą w gadke. Jak masz jeszcze jakieś wąty to pisz na prywatną.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                        a to kto miś Jogo napisał??


                        Napisał Nichol Zobacz post
                        zajżalam na mamacafe, te wariatki założyły wątek "szczera prawda" i cos kombinują. Chcą wysłać list do redakcji i wydelegować jedną z nich, która będzie 'pilnować porządku na forum". MASAKRA!

                        ja bym sie jeszcze pokusila o wystawienie listu gonczego
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          wariatka z Ciebie i tyle..

                          nic tu obraźliwego nie jest wg Ciebie więc git majonez ....Kup se frytki i koniec dyskusji

                          Skomentuj


                            Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                            Nichol jak sie beda na naszym forum narzucac to wyjdzie najaw jakie sa naprawde...............
                            powiedziala mi jesze moja alergolog ze dziecko moje nie moze miec stycznosci z sierscia kota ani ja!!! a moj ma u siebie w domu koty ( a on ta siersc przynosi na ubraniu bo my nie mieszkamy razem)i powiedziala ze jak bedzie przychodzil on do dziecka to zeby sie u mnie przebieral i troche tak glupio bedzie on to jeszcze zrozumie ale jak to jego reszcie rodzinki wytlumaczyc bo troche mala lipa bedzie ale powiedziala zeby chronic mala bo teraz ja mam te leki i wogule ze moze byc sklonna do chorob po mnie i moze miec astme i ze jak chce tego uniknac to zeby zadbac o to .... choc wszystkiego nie da sie przewidziec... i powiedziala zeby nikt dziecka nie calowal z zewnatrz bo to jest przenoszenie zarazkow....
                            Myślę,że te leki nie zaszkodzą dzidzi a pomogą Tobie,a co do uczulenia na sierść kota to wydaje mi się,że przebierać się w inne rzeczy za każdym razem to głupota.U mnie jest starszy syn uczulony na sierść kota,u moich rodziców jest kot,moja mama przychodzi codziennie i też przenosi pewnie na rzeczach...Owszem,zdaża się że syn kicha ale to jedyne objawy...Więc myślę,że nie będzie tak żle i takie środki ostrożności nie będą potrzebne
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Dziewczyny kiedy w ciągu dnia pojawia się u Was największe zmęczenie? Ja to ok. 12 w południe padam na twarz, mam taki spadek sił, że nawet ledwo siedzę I tak codziennie.
                              Teraz robię barszcz biały na obiad To dla męża a ja cieńki rosołek
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                A zapomniałam Wam powiedzieć, że jutro idę pierwszy raz do szkoły rodzenia. Trochę się stresuję, pewnie połowy co będą mówić nie zrozumiem ale idę twardo Zawsze cos tam do łba wpadnie, moja siostra nie chodziła i bardzo żałuje, bo to podobno bardzi pomaga. Tutaj w Irlandii Szkoła Rodzenia jest za darmo więc jak najbardziej warto skorzystać Dziś posiedzę wieczorem nad językiem, żeby poruty nie było jak o coś zapytają
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X