Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
    Chodzicie do szkoły rodzenia?
    ja nie chodzę nie chciałam sama chodzić
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      A teraz znów czytałam to co się od rana dzialo.
      Madzik, to teraz mnie wyprzedzisz, bo ja dostałam leki na powstrzymanie porodu, a między nami to mała różnica jest.
      A co do kotów i całowania... ja tam jestem szczera do bólu:
      nie zgadzam się na całowanie w twarz i rączki, dotykanie po twarzy i rączkach, a nade wszystko nienawidzę oblizywania smoczków czy łyżeczek dziecka!!! Moi rodzice i teściowie się już nasłuchali przy poprzednich wnukach, ze nie zycze sobie karmienia jednymi sztućcami z nimi lub dawanie "łyka lub liza" czegoś od nich. Jest to niehigieniczne, przenoszą się bakcyle, pruchnica i wogóle mnie "zapaskudza na max"
      Ja się nie będę szczypać i będę mówić do skutku, a jak się nie będzie podobać to koniec odwiedzin!
      Pamiętaj, że jeśli się obraza to są dziwni. Przecież takie maleństwo łapie wszystko, a jak teraz nabawi się alergii to będzie się z nią borykał CAŁE ŻYCIE!!!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Udało się Liliana

        A ja mam dziśchyba gorszy dzień. Jakoś tak smutno na dworze i ja też nie mam na nic ochoty
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Co tu tak cicho?
          co u was dziewczyny..?
          ja dzisiaj się zle czuje brzuszek boli , kość ogonowa i cała reszta pleców...
          i w szkole miałam przykrą sytuacjie... śmiali się ze mnie.



          aa.. i boli mnie sutek 1.
          moja mama mówi że gruczoły mleczne mi się powiększają to możliwe żeby tylko 1 bolał?
          fakt mam nie symetryczne piersi.. ale to chyba nie ma związku.

          Skomentuj


            Nator zgadzam sie z toba co do kropki... teraz alergia a puzniej z alergi moze byc astma a ja tego nie chce dla swojego dziecka... bo wiem co ja musze przezyc przez ta ochydna chorobe a takie male dziecko to juz wogule... wole trzymac sie zalecen lekarza i nie wpuszczas osob z sierscia!!!
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
              Chodzicie do szkoły rodzenia?
              ja mialam chodzic ale teraz przez to rozwarcie to nie bylo kiedy i jak zaczelam juz wydawac kase dla Nikoli to ciagle jej malo i juz mi szkoda kasy wole cos kupic malej a ja sie pomecze troche...
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Niestety nie dowiedzialam się płci dzidziusia -zasłonięte nóżkami, następne badanie w 20tc, mam nadzieje że wtedy zobaczymy co kryje się między nóżkami Ale na szczęście ja i maleństwo czujemy się dobrze i wyniki też są super.
                Zaczynam czuć ruchy dziecka, najintensywniej kiedy położę się już spać.
                A jak Wy???

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja też nie chodzę do szkoły rodzenia i wcześniej też nie chodziłam.Jak trafi się na fajną położną przy porodzie to ona tak pokieruje,że wszystko będzie wiadomo..
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    a ja czulam przez pol dnia ciągle glód a teraz jest mi niedobrze i chyba puszcze pawia
                    pozatym leniwy dzien taki dziwny

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                      Ja też nie chodzę do szkoły rodzenia i wcześniej też nie chodziłam.Jak trafi się na fajną położną przy porodzie to ona tak pokieruje,że wszystko będzie wiadomo..
                      Właśnie Kochana, a jak trafisz na jakąś mendę położną to mimo chodzenia do szkoły rodzenia będzie Ci kazać inaczej oddychać, albo każe leżeć i tylko będziesz rozczarowana. Choć ostatnio słyszałam, ze na porodówkach jest coraz lepiej i podobno położne same zzachecają do aktywności, podpowiadają co kiedy i jak robić i dopasowują to do danej chwili porodu.
                      A tak swoją drogą, to pewnie i tak ja bym wpadła wpanikę i nic nie pamiętała z tej szkoły
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                        Nator zgadzam sie z toba co do kropki... teraz alergia a puzniej z alergi moze byc astma a ja tego nie chce dla swojego dziecka... bo wiem co ja musze przezyc przez ta ochydna chorobe a takie male dziecko to juz wogule... wole trzymac sie zalecen lekarza i nie wpuszczas osob z sierscia!!!
                        Pewnie, ze fajnie jak ktoś sam ma troszke taktu i zrozumie i lepiej polubownie załatwiać...ale jak się nie da to będę jak tygrys walczyć o dzidzki zdrówko
                        A Ty Syrwunia już pisałaś o swojej mądrej teściowej, co twierdziła, ze ona z tymi kotami to do Ciebie przyjdzie (o ile nie mylę się?)... przy takim babulcu to bym się wogóle nie szczypała
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          OMG
                          a co tu się powyrabiało? Nie było mnie od południa a tu tyle złośliwości i kłótni... A zgadzam się z Wami całkowiicie co do tego, że jesteśmy tu po to żeby sobie pogadać, wymieniać poglądami i wspierać a nie dołować się i wyzywać
                          Ania no właśnie poszłam do pokoju dziecinnego sprawdzić to mleczko nawilżające, bo może coś mi na oczy padło ale rzeczywiście tylko na szamponie, który z resztą kupiłam było napisane, że od 1 mca.
                          Ja już zapomniałam o szkole rodzenia. Wybrałam tą bezpłatną i 'zaliczyliśmy' ok połowy wykładów - to co nas interesowało. Na ćwiczenia mi lekarz nie pozwolił, więc nawet na 'oddychanie' nie chodziłam
                          A to i tak loteria na kogo trafisz przy porodzie.
                          My dzisiaj z mężem mamy pierwszą rocznicę poznania i zaraz zmykamy do teatru na 'upiór w operze'.

                          Miłego wieczorka Mamuśki

                          Skomentuj


                            Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                            Właśnie Kochana, a jak trafisz na jakąś mendę położną to mimo chodzenia do szkoły rodzenia będzie Ci kazać inaczej oddychać, albo każe leżeć i tylko będziesz rozczarowana. Choć ostatnio słyszałam, ze na porodówkach jest coraz lepiej i podobno położne same zzachecają do aktywności, podpowiadają co kiedy i jak robić i dopasowują to do danej chwili porodu.
                            A tak swoją drogą, to pewnie i tak ja bym wpadła wpanikę i nic nie pamiętała z tej szkoły
                            Wiesz,ja akurat mam kuzynkę położną w tym szpitalu i przy pierwszym porodzie też byłam zielona,a ona bardzo mi pomogła. teraz to wiem co mnie czeka
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              3001 post
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                Dzięki za info co do zmniejszania zdjęć, wypróbowałam udało się, zaraz coś wrzucę
                                Byłam z mężem w banku i urzędzie. Jakaś taka ostatnio jestem wkurzona i nabuzowana, nie można obok mnie przejść bo gryzę w domku
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X