Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
    Aniu brzuszek Ci zejdzie nawet nie zauważysz. Mało przytyłaś w ciąży szybko zjechałaś i masz cudowne dziecko. Ja Ci zazdroszczę tak bym chciała mieć to już za sobą a gdzie tu jeszcze do kwietnia i to pewnie do końca. Ja 17kg na plusie i jakoś sobie nie wmawiam że schudnę szybko.
    Nitka ja też 17 na plusie i terminy mamy podobne, teraz to chyba z 1kg. tygodniowo mi przybywa Ale zobaczysz, szybko zrzucimy, nowe obowiązki dojdą, brak czasu na podjadanie i jakos zleci
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      ja tak malo przytylam bo nie mialam zbytnio apetytu w ciazy... ale wiecie, w szpitalu jedzenie nie za ciekawe, duzo tez dziecko z piersi wyciaga tak wiec mysle ze to dlatego, choc powiem szczerze ze podobalam sie sobie bardziej "pelniejsza"
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Cześć mamśki
        Kurna tu się tyle dzieje a mnie dziś nie było
        Notor urodziła

        Kacper pojawił się na świecie o 11. Waga 2980g, 56 cm
        Roksanka 13-02-2005 r.


        Tymek- 10-05-2009 r.

        Skomentuj


          No to super w końcu ma te swoje szczęście,a ja jestem wykończona wygoliłam się i mam dosyć,co do smarowania brzusia po porodzie to słyszałam że ziajka masło ujędrniające jest super http://www.allegro.pl/item567279125_..._do_ciala.html
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Nie było mnie dzisiaj bo byliśmy u teściów na noc i musieliśmy wracać o 7 rano do torunia. Zjadłam więc śniadanko i poszłam spać ( do 12 ) Później przyjechali znajomi z 1,5 miesięcznym synkiem. Śliczny maluszek....
            Z wózkiem może się jednak dogadam i kupię go w najbliższych dniach

            Ale się cieszę że notor już urodziła. Kurcze ja już tak nie mogę się doczekać mojego maluszka. W dodatku każda cisza z wewnątrz strasznie mnie stresuje po tych forumowych opowieściach
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
              Cześć mamśki
              Kurna tu się tyle dzieje a mnie dziś nie było
              Notor urodziła

              Kacper pojawił się na świecie o 11. Waga 2980g, 56 cm
              Juuuupiiiii
              No to gratulacje dla nowej rozpakowanej
              Teraz to chyba moja kolej wdg dat, ale po porannych przejsciach teraz czuje sie ok. Nawet po schodach zeszłam, potem do rodziców na 1 pietro, potem w dół, a teraz na 2 pietro wyczłapałam i nic mi nie jest o dziwo

              ania, a Ty sie brzuszkiem nie przejmuj. Połóg trwa 6 tygodni przecież i tyle własnie macica potrzebuje zeby się obkurczyć. Jeszcze jak karmisz piersią to lada moment bedzie taki ja dawniej


              Skomentuj


                a to Filipek mojej Karolci(chrześnicy)
                Attached Files
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Jak fajnie Nator kolejna szczęśliwa. Super.
                  Ja właśnie się dowiedziałam, ze mój gin ten którego chcę mieć przy porodzie idzie za dwa tygodnie na urlop. Ciekawe co Ja mam zrobić żeby przez ten czas nie urodzić.
                  Jestem strasznie zmęczona. Skoro mały ma 2500 to chyba już tak szybko nie rośnie.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                    Jak fajnie Nator kolejna szczęśliwa. Super.
                    Ja właśnie się dowiedziałam, ze mój gin ten którego chcę mieć przy porodzie idzie za dwa tygodnie na urlop. Ciekawe co Ja mam zrobić żeby przez ten czas nie urodzić.
                    Jestem strasznie zmęczona. Skoro mały ma 2500 to chyba już tak szybko nie rośnie.
                    nitka skarbie, własnie w ostatnim miesiącu dzieciaczki przybierają na wadze najwięcej
                    przygotuj sie na kolosika


                    Skomentuj


                      Witam ale maja dobrze że już po też bym tak chciała przytulac do siebie małego szkraba a tak czekam ,myślą że już niedługo pozdrawiam wszystkie mamuśkimam termin koniec marca

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ale fajnie,że Nator już urodziła To która z Nas następna???
                        Ja miałam dziś trochę biegania i załatwiania spraw na komunię syna,kręgosłup to mi pękaa co do wagi po porodzie,to myślę,że szybko zgubię te 13 kg bo przy trójce dzieci będzie co robić Chociaż przyznam,że po pierwszym porodzie potrzebowałam aż trzech(!) lat żeby zgubić zbędne kilogramy a przytyłam wtedy 25kg!
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          ja z Mają w ostatnim miesiącu przytyłam 3 kg,a wogóle to 13,teraz na razie tylko 11 i mam nadzieje że tak zostanie
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            No to super, Nator na drugim miejscu czyli mamy już 2 realne Mamusie Ciekawe która trzecia będzie?
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              super ze nator juz urodzila gratulacje dla Mamuski
                              mnie tez tak boli kregoslup ze juz nie mam sily jestem taka zmeczona bylam rano w szkole po szkole prasowalam ciuszki dla malutkiej potem zrobilam stos kotletow, pierogow, nio i obiadek.... puzniej poprasowalam zaslonki do pokoju nio i pojechalam do tesciowej do szpitala bo zle z nia ale wierze w to ze wyjdzie z tego...
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                a jeszcze mnie te zabobony denerwuja bo babcie twierdza ze ladnie wygladam i ze sie nie zmienilam na twarzy i bedzie chlopak!!! poprostu w ciazy tez trzeba dbac o siebie i kazdy bedzie dobrze wygladal.... denerwuje mnie takie gadanie bo ja tak bardzo chce coreczke i jak juz urodze to bede pewna...
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X