Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Niestety moje kochanie nie chce ze mną chodzić do szkoły. Pytał się czy będę się bardzo gniewała, ale jak mam patrzeć na to jak on chodzi tam na siłę, to wolę iść sama, a jak wrócę, to będę mu wszystko dokładnie opowiadała
    Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

    Skomentuj

    •    
         

      Odnośnie anemi, ja mialam zawsze niska krwe moja tesciowa na to narzekala i zaczela mnie namawiac zbeym, wiecje sokow marchwiowych pila,gotowala czesto buraczki i ostatnio z 10 skoczylo mi na 11,9 to nawet sporo jak na ok miesiac czasu.
      Akunia

      Skomentuj


        Ja tam zawsze w ciąży miałam lepsze wyniki niż przed czy po Zawsze lepiej się czułam.

        Mój mąż dziś marudzi, że go gardło boli i się źle czuje...Dałam mu już Gripex i rutinoskorbin. Muszę jeszcze iść do apteki po coś na to jego bolące gardło. Aż się boje, że mnie zarazi
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Napisane przez akunia Pokaż wiadomość
          Odnośnie anemi, ja mialam zawsze niska krwe moja tesciowa na to narzekala i zaczela mnie namawiac zbeym, wiecje sokow marchwiowych pila,gotowala czesto buraczki i ostatnio z 10 skoczylo mi na 11,9 to nawet sporo jak na ok miesiac czasu.

          dokladnie buraki robia swoje sa skladnikiem ktore najbardziej powoduje wzrost krwi i dzidzi tez jest zadowolone ze mama dostarcza mu witamin

          Skomentuj


            Ja jeszcze pije duzo sokow z aroni i czarnej porzeczki to tez na ukrwienie wplywa
            Akunia

            Skomentuj


              Dziewczyny a słyszałyście, że rzadko się zdarza aby przechodzić termin s synkiem? Chłopców rodzi się niby szybciej lub w terminie a dziewczynki przeważnie po terminie nawet gin ostatnio mi przytaknął
              Co do mojego zajścia w ciążę to wogóle się nie spodziewałam bo bardzo długo czekałam, czekałam aż przestałam czekać.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Wy macie przeczucia co do terminu, a ja mam przeczucie , że czeka mnie cc Mój bobasek aktualnie leży poprzecznie - gdy słucham serduszka jest po prawej stronie, u lekarza ( lezał główkowo) było pod pępkiem
                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                [/url][/url]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny a słyszałyście, że rzadko się zdarza aby przechodzić termin s synkiem? Chłopców rodzi się niby szybciej lub w terminie a dziewczynki przeważnie po terminie nawet gin ostatnio mi przytaknął
                  Co do mojego zajścia w ciążę to wogóle się nie spodziewałam bo bardzo długo czekałam, czekałam aż przestałam czekać.
                  Koleżanka z sierpniówek miała termin na 8 sierpnia. Urodziła 20 przez cc bo mały Adaś nie zamierzał wychodzić
                  Kochany Nikodem 2009.04.07.

                  [/url][/url]

                  Skomentuj


                    Młoda nie prawda, mi facet do szczescia nie jest potrzebny. To, ze jestem sama nie znaczy, ze jestem samotna. Mam przyjaciol, rodzine, bede miala dziecko.

                    A tak wogole dziewczyny to wlasnie wrocilam od lekarz ai sie okazalo, ze bede miala synka xD Wazy 0,5 kg i jest okazem zdrowia.
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      A co tu taka cisza? kobietki chyba się zabrały za obowiązki małżeńskie
                      ja też słyszałam że to raczej dziewuszki się przenosi... ja tam mogłabym urodzić wcześniej, im wcześniej tym mniejszy
                      Dziś się strasznie słabo czuję w sklepie jak stałam koło wędlin to myślałam że się pohaftuję chyba coś w powietrzu wisi bo mężka już gardło pobolewa...
                      Poprałam wczoraj ciuszki dla Filipka i teraz ślicznie mi w mieszkaniu pachnie takim dzidziuśkiem ah
                      .... chyba sobie zrobię kisiel waniliowo-truskawkowy...
                      Pozdrawiam mamcie!
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cześć ja też mam termin na 22 sierpnia to jest moja druga ciąża. Mam 15 miesięczną córeczkę Madzie. pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Ja też jestem świeżo po wizycie, podobno też ma być synek Wprawdzie nóżki zacisnął, ale pani doktor stwierdziła, że coś mu tam majta Najważniejsze że cały i zdrowy.
                          Pozdrawiam przyszłe mamusie.


                          Skomentuj


                            hej dziewczyny,

                            ja też zaczęłam 29 tc a już skończyłam zajęcia w szkole rodzenia hehe
                            jakoś się szybko uwinęli z tymi wykładami. Na ćwiczenia nie mogłam chodzić, bo mi lekarz nie pozwolił, ciąża wysokiego ryzyka glukozę też już dawno robiłam i dlatego właśnie wszystko jakos tak wcześniej chciałam załatwić. Nie wiadomo było kiedy mogę iść do szpitala. Na razie ( odpukać ) wszystko jest ok. A glukozę miałam pobieraną na czczo, po godzinie od wypicia glukozy i po 2 godz. więc się nasiedziałam w przychodni.
                            Na wykłady szkoły rodzenia chodziłam z mężem ale najbardziej podobała się nam kąpiel noworodka - czyli praktyka i o to nam właśnie chodziło. Wszystko inne jest w necie.

                            Miłego wieczorka Mamusie

                            Skomentuj


                              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny a słyszałyście, że rzadko się zdarza aby przechodzić termin s synkiem? Chłopców rodzi się niby szybciej lub w terminie a dziewczynki przeważnie po terminie nawet gin ostatnio mi przytaknął
                              Co do mojego zajścia w ciążę to wogóle się nie spodziewałam bo bardzo długo czekałam, czekałam aż przestałam czekać.
                              Ja urodziłam mojego synka 5 dni po terminie. Chyba nie ma reguły co do płci.
                              Czym smarujecie swoje brzuszki? Ja używałam do tej pory kremu na rozstępy Pharmaceris, ale ostatnio nie było go w aptece i kupiłam Gerber(ładnie pachnie).
                              Kupiłam dzisiaj w Netto śliczne body z Kłapouchym. Mam już dużo ubranek, ale nie mogłam się oprzeć...
                              TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                              Skomentuj


                                no nareszcie kroś się odezwał
                                ja się na początku smarowałam oliwką J&J ale jak mi powychodziły kreseczki na piersiach to przerzuciłam się na Fissan, pachnie tak średnio ale super natłuszcza i nawet rano jeszcze czuję jak się trzyma pod koszulką
                                Ja dostałam wczoraj przesyłkę od mojej kuzynki która urodziła w listopadzie i oddała mi piękne i raz założone ciuszki
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X