Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziewczyny gratuluje synusiów!!!!

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      kurczaczek dziekuje

      A tak wogole to moja siostra kupila mojemu synkowi pozytywke dzisiaj Najpierw nie chciala ze mna isc do sklepu, ale jak juz weszla to wyjsc nie chciala. Tak wiec moja dzidzia dostala pierwszy prezent. Humor to mam dzisiaj rewelacyjny i sama nie wiem dlaczego.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        Ja na poczatku uzywalam Pharmaceris, potem probowalam fissan- ale STRASZNIE tlusty i zauwazylam ze skora po im jest taka jak o oliwce, wiec teraz uzywam oliwki i narazie ) nowych rozstepow oprocz tych ktore juz mialam przed ciaza.
        A teraz wypachniona oliwka z aloesem uciekam do spania, bo widze ze reszta wielorybkow juz dawno sobie poszla.


        Skomentuj


          Dobry wieczór Brzuchatki Net mi nie chodził i mam straszne zaległości, odpoczęłam przynajmniej na leżąco ale za to jestem tak wynudzona i zmęczona tym leżeniem, że ledwo zipię
          Widzę, że tu duzo się dzieje u Was.
          Co do terminu porodu to ja wprawidzie dopiero 30 tydź. ale też mam przeczucie, że Hania wczesniej przyjdzie na świat. Tak chciałabym urodzić naturalnie i bez komplikacji. Koleżanka mi mówiła, że jak już urodzę i wstanę potem i się przejdę to jak motyl się będę czuła lekka
          Co do teściowych to moja jest super ale powiem Wam, że chyba dlatego że mieszkamy 3 tyś. km od siebie, myślę że gdybyśmy mieszkały niedaleko siebie i były częstymi gośćmi w swoich domach nasze stosunki wyglądałyby inaczej. Póki co tel raz w tygodniu i wizyta 2-3 razy w roku i jest sielanka
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Wiecie co, kupiłam kosmetyki dla Hani Johnson&Johnson ale wszyscy mi je odradzają na początek.Podobno dla takich Maluszków są niedobre i podrażniają skóre, dla starszych dzieci i dorosłych są oki. Postanowiłam więc, że zuzyję je na sobie - oliwka, mydełka, płyn do kąpieli i szampon A Małej kupię coś innego - używała z Was któraś Oilatum? Słyszałam, że są świetne i na bazie gliceryny, nie uczulają i skórka jest po nich delikatna.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              diabelecke gratuluje synka, nareszcie się dowiedziałaś.
              Muszę Ci powiedzieć że rozmawiałam dzisiaj z moim facetem, pogodziliśmy się
              chyba był to przejściowy kryzys, wyjaśniliśmy sobie to i owo,mam nadzieje że będzie dobrze, czas pokaże.

              szkudka Tobie też gratuluję synusia
              najważniejsze właśnie żeby było całe i zdrowe

              kurczaczek ty też masz synka?

              ojej chyba tylko ja pozostanę z dziewuszką:P, ale mam wyróżnienie.

              http://www.suwaczek.pl/cache/63100100dc.png

              Skomentuj


                hejka Brzucholki,

                ja się smarowałam już wieloma kremami, Pharmaceris przeciwko rozstępom i poporodowym ujędrniającym, Ziajka, Perfecta mama, a teraz Gerber. Ogólnie nie wiem, który mi najbardziej pasuje, chyba Pharmaceris ale jest najdrozszy. Co prawda jest teraz w promocji -15% w Super-Pharm i chyba się skuszę... Ale smaruję się 2 razy dzinnie systematycznie i różowych rozstępów żadnych nie mam. Kilka na biodrach mam ale to jasne i przestarzałe - mało widoczne

                Dobrej nocki Brzucholki

                Skomentuj

                •    
                     

                  kurcze a jak mnie korci zeby juz cos kupic chociaż czapunie ale no mam opory ciągle tylko w necie oglądam wózki meble ciuszki i znalazlam taka czapusie w czaszki
                  mloda ano twoja niunia to rodzynek jak narazie

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    no a jeszcze nie pisalyscie o imionach dla waszych pociech bo my imie wymyslilismy w jedna noc powiedzialam na glos Filip i odrazu jednoglosnie zdecydowalismy ze jest super choc reszta rodziny dziwnie reaguje ale cóz nasz synus moja bratanica ma 4 latka i caly czas mowi do brzuszka 'Filipku spij juz niedlugo wyjdziesz' sama slodycz

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      Aniu 2288 jesteś tu?
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        szkudka i diabelecke gratuluje synusiow co do imion u mnie bedzie Mateusz....wybralismy sprawiedliwie ja dla dziewczynki tatus dla chlopca...a ze jest synus wiec bedzie Mateuszek.. co do zakupow to powstrzymuje sie strasznie zeby nic nie kupic ale jeszcze troszke...
                        Last edited by olcm80; 17-02-2009, 04:38.
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          Dzień dobry mamusie i brzuszki U mnie od rana kilka skurczy było ale już ok.Dzisiaj idę do lekarza,aż się boję,bo na "wczasy "do szpitala narazie się nie wybieram.Miłego poranka życzę ,odezwę się jak wrócę.
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            widze że olcm80 też będzie synek.

                            Moja córeczka będzie miała troche nietypowe imie chyba żadko spotykane , mianowicie Pola.Ale mi się bardzo podoba to imie .Pozdrawiam mamuśki miłego dnia , właśnie wstałam do szkoły:/ i pogoda jest koszmarna , a jaka u was? :*.

                            http://www.suwaczek.pl/cache/63100100dc.png
                            Last edited by MłodaM.17; 17-02-2009, 08:14.

                            Skomentuj


                              Cześć śpiochy
                              Zazdroszczę tym co jeszcze śpią. Ja to jak zwylke wcześnie wstałam. A w nocy moja mała włączyła sobie muzykę...chyba cały blok obudziła
                              Któraś z WAS pisała wcześniej że zaskoczeniem było to że będzie miała malucha. Powiem Wam że u mnie to w ogóle była komiczna syruacja. Już od dawna wspominałam mężowi o drugim dzieciaczku ale zawsze coś innego było albo szkoda mi było pracy. W sierpniu byliśmy na moto party ( impreza dla motocyklistów ) i że akurat cały czas padało to poszaleliśmy trochę w namiocie. Po wyjściu gdy wszyscy pytali co my tak długo robiliśmy mój mąż oświadczył że robił syna. Nie myślałam wtedy że to dni płodne i jak we wrześniu okazało sie że jestem w ciąży to byłam w szoku że akurat ten jeden niekontrolowany wyskok tak się zakonzył. Byłam bardzo szczęśliwa i chyba miesiąc się z tego śmiałam.
                              Roksanka 13-02-2005 r.


                              Tymek- 10-05-2009 r.

                              Skomentuj


                                Hej Dziewczyny Ja Dziś Przespałam Cała Nockę No Raz Się Obudziłam Bo Złapał Mnie Skurcz W łydce I Trzymało Dość Długo Mam Sposoby Na To Prostuje Z Całej Siły Wtedy Nogę Boli Ale Pomaga

                                Zastanawiam Się Nad Szkoła Rodzenia Samej Nie Chce Mi Się Chodzić Maz Do Późna Pracuje A Ja To Tak Ciężko Mi Się Zmobilizować

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X