Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oj ja juz mam dosc ale jeszcze mi zostanie sie pouczyc z angielskiego ale to wieczorkiem.... napisalam wypracowanie juz i dwie prace na religie jedna na temat "czym jest życie? aborcja!" a druga "czym jest dla nas wiara" juz mi sie klawiatura zgrzeala ale juz mam troszki za soba.... dobrze ze mam kolege historyka to zrobi mi te 2 prace z historii a kolezanka mi drukuje dobrze ze mam takich ziomow a nastepna chodzi do nauczycieli i sie pyta o wszystko ostatnio jak rozmawialam z wychowawca to mowilam zeby z sorka od biologi pogadal bo mam tylko jedna w tyg i zapomnial ale moja kolezanka zalatwila sprawe i dala sorce numer mojej kom
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      [QUOTE=madzik291;51957]
      Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
      madzik sorki ze pytam juz pewnie wiele razy mowilas a jakie leki bierzesz?
      moja kolezanka byla dzisiaj na pierwszym usg i normalnie lekarz nic jej nie powiedzial nie wiecie moze czy jak by poszla drugia raz prywatnie czy nic by sie nie stalo??[/QUOT

      Ja biorę Fenoterol i Isoptin 4razy dziennie po 1 tabl. Zmniejszając dawkę,do końca tygodnia muszę odstawić(wychodzi,że w sobotę)
      nio to juz niedlugo pewnie bedziesz miala swoje male szczescie przy sobie superowo przepuszcze cie w kolejce
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        A mnie zgaga złapała, ale pije gorące mleko i mam nadzieję, że zaraz przejdzie. Na dodatek mi niedobrze, zjadłam kilka żelków i piankę z migdałami...ale słodko...ble Na dziś dość słodyczy. Lenia mam jak Nator - aż śmierdzi. Jak już się położę, to wstać nie mogę. Na mpjego lenia najlepsze lekarstwo to trzymać się z dala od wyrka
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          No a z opisów wynika, że Madzik to bedzie chyba pierwsza
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            ja też dopiero się podniosłam,musiałam poleżeć bo kręgosłup nie wytrzymał,nawet obiadu nie chciało mi się jeść,mam ogromnego lenia i nie chce mi się nic robić,ciekawe po kim moje dziewuchy mają takie długie nogi,Majka wysoka a ania też ma bardzo długie,a ja z mężem jesteśmy nie za wysocy,chyba poszły po dziadkach
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
              No a z opisów wynika, że Madzik to bedzie chyba pierwsza
              no ktoś musi w końcu zacząć,a może jakieś puchary za 1 2 i 3 miejsce,to zaraz zaczną rodzić
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                No to z tego co widzę, to wszystkie jakieś ostatnio leniwe jesteśmy, czyli wszystko w normie. Po prostu trzeci trymestr daje nam popalić
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  A ja wciągnęłam lody truskawkowe z bitą śmietaną i sosem z mrożonych miażdzonych truskawek mniam!
                  Ja dziś leżę i sie zastanawiam kiedy sie w koncu zacznie... głupawe jest takie czekanie wszystko zrobione, poprane, poukładane, a tu nic sie nie dzieje...Wszystko się u mnie zatrzymało. A od soboty zobaczymy co z madzikiem się bedzie działo
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                    no ktoś musi w końcu zacząć,a może jakieś puchary za 1 2 i 3 miejsce,to zaraz zaczną rodzić
                    No to ja się nie załapię bo na samym końcu jestem. Pewnie jak będę rodziła to Wy wszystkie już będziecie Maluszki tulić i nikt nawet tu nie zajrzy sprawdzić czy urodziłam Mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie, jak zostanę na szarym końcu?
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                      A ja wciągnęłam lody truskawkowe z bitą śmietaną i sosem z mrożonych miażdzonych truskawek mniam!
                      Ja dziś leżę i sie zastanawiam kiedy sie w koncu zacznie... głupawe jest takie czekanie wszystko zrobione, poprane, poukładane, a tu nic sie nie dzieje...Wszystko się u mnie zatrzymało. A od soboty zobaczymy co z madzikiem się bedzie działo
                      Nator a Ty pewnie ma 8 wg. USG a 23 wg. rguły Negellego tak?
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                        No to ja się nie załapię bo na samym końcu jestem. Pewnie jak będę rodziła to Wy wszystkie już będziecie Maluszki tulić i nikt nawet tu nie zajrzy sprawdzić czy urodziłam Mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie, jak zostanę na szarym końcu?
                        to zostaniesz naszym chonorowym kronikarzem bedzisz prowadzic liste kto, kidy urodzil i jak duza dzidzie... a my wrocimy jak uda nam sie wzrok oderwac od malcow I wtedy Ty bedziesz juz tez miala maluszka w ramionach...
                        Pewnie zaraz po porodzie to zadnej sie nie uda tu zajzec... ale pozniej bedziemy wracac...
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                          Nator a Ty pewnie ma 8 wg. USG a 23 wg. rguły Negellego tak?
                          dokładnie! 23 wychodzi tez z liczenia na piechote od dnia zapłodnienia... ale po tych lekach to jakos czuje ze do tego 23 donosze
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Ja dopiero swoją torbę do szpitala spakowałam. A dla Małej jeszcze nic nie poprane, ani pościel, ani ręczniki...nic. Nawet jeszcze łóżeczko, leżaczek i komoda w sklepie czeka na odebranie a nie mamy kiedy podjechać, bo Tomek mój pracuje i zajęty a jak ma wolne to mamy wizyty w szpitalu albo szkołę rodzenia albo dentystę i tak w kółko. No na szczęście teoretycznie mam jeszcze 2 mce. Ale powiem Wam, że już w tym tyg. chciałabym wszystko pozałatwiać i w przyszły poniedziałek przywieźć te mebelki i za rozkładanie się wziąść
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                              to zostaniesz naszym chonorowym kronikarzem bedzisz prowadzic liste kto, kidy urodzil i jak duza dzidzie... a my wrocimy jak uda nam sie wzrok oderwac od malcow I wtedy Ty bedziesz juz tez miala maluszka w ramionach...
                              Pewnie zaraz po porodzie to zadnej sie nie uda tu zajzec... ale pozniej bedziemy wracac...
                              No zgadzam się, będę monitorować forum. Podam Wam tel. i będziecie pisać np. Nator - data urodzenia, waga, wzrost itd... a ja będę to na forum umieszczać Ja to się już tak przyzwyczaiłam do tego forum, że laptopa sobie na brzuchu położę podczas porodu i będę wszystko pisała na bieżąco
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                ja łóżeczko też na dniach rozłożę,jeszcze wózek muszę wyprać a chęci brak,przy pierwszym i drugim miałam takiego kopa że w piątym miesiącu już prawie wszystko miałam,a tu nic tylko leń na plecach
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X