Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
    ja łóżeczko też na dniach rozłożę,jeszcze wózek muszę wyprać a chęci brak,przy pierwszym i drugim miałam takiego kopa że w piątym miesiącu już prawie wszystko miałam,a tu nic tylko leń na plecach
    No ale przynajmniej masz doświadczenie co na kiedy i jak? A ja wogóle nie wiem czy to już późno, czy jeszcze może za wcześnie na szykowanie. Cały pokój juz zawalony ciuszkami, pościelami itd...ale ja czekam jeszcze. Myślę że tak miesiąc przed to będzie oki Mam nadzieję
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Więc rozpoczął się nasz miesiąc byłam wczoraj na USG i potwierdził się że bedzie chłopczyk ale jestem przerażona, bo to bedzie całkiem duzy chłopczyk, 4 kg dla mnie to szok, jestem drobna wiec myślalam,ze dzieciatko tez nie bedzie duze tym bardziej ze brzuszek tez nie jest spory, choc wiem, ze to o niczym nie świadczy. ale widać mały podał się na tatusia który jest sporych rozmiarów i jak do tej pory nie bałam sie porodu to teraz sie martwię, jak ja wypchnę takiego małego byczka a jak u was ta końcówka?

      Skomentuj


        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
        No ale przynajmniej masz doświadczenie co na kiedy i jak? A ja wogóle nie wiem czy to już późno, czy jeszcze może za wcześnie na szykowanie. Cały pokój juz zawalony ciuszkami, pościelami itd...ale ja czekam jeszcze. Myślę że tak miesiąc przed to będzie oki Mam nadzieję
        Kochana, ja to sobie tak kalkulowałam, zeby w 8 miesiącu wszystko/wiekszosc zrobic a w 9-tym sie lenic... wiec teraz sie lenie
        a maluch ma czkawke i smiac mi sie chce od tego pukania z wewnatrz
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
          Kochana, ja to sobie tak kalkulowałam, zeby w 8 miesiącu wszystko/wiekszosc zrobic a w 9-tym sie lenic... wiec teraz sie lenie
          a maluch ma czkawke i smiac mi sie chce od tego pukania z wewnatrz
          A powiem Ci Nator, że to dobry plan. Więc teraz musze do końca marca wszystko porobić i potem już tylko czekać. Faktycznie to przemyślany i dobry plan bo już w 9 mcu to wszystko może się zdarzyć i trzeba być gotowym No co 4 głowy to nie 2
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
            A powiem Ci Nator, że to dobry plan. Więc teraz musze do końca marca wszystko porobić i potem już tylko czekać. Faktycznie to przemyślany i dobry plan bo już w 9 mcu to wszystko może się zdarzyć i trzeba być gotowym No co 4 głowy to nie 2
            I Ci powiem, że chyba na końcówce to już sie nawet nie chce nic robic. Brzuch ciąży, bola plecy i biodra, a do tego co chwila ogarnia taki jakis lek, ze moze sie zaczac w kazdej chwili. I tak jak mówisz: nigdy nie wiadomo co sie zdarzy
            Uśmiałam się z tych czterech głów

            I przyznam sie Wam ze zgrzeszyła- zzarłam litr lodów i mnostwo bitej smietany i truskawkowego sosu...
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              tym razem będzie wersja poprawiona czyli czekamy na Krzysia i mam nadzieję, że czas szybciej zleci na forum


              Skomentuj


                hej Brzuchalki,

                ja ostatni jakaś zalatana jestem...
                witam serdecznie nową Mamusię
                Atusia, ja już mam wszystko kupione. A to ze względu na duże prawdopodobieństwo wcześniejszego produ i pobytu w szpitalu. Z butelek to kupiliśmy tylko jedną 260 ml a 150 ml była w zestawie z laktatorem. Wybraliśmy Tommee Tippee ze wgl na smoczek anatomicznie zbliżony do kobiecej piersi. Te butelki polecaja do naprzemiennego karmienia piersią i butelką.

                Miłego wieczorka

                ____________________________________

                czekamy na Mateuszka 02.05

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                  I Ci powiem, że chyba na końcówce to już sie nawet nie chce nic robic. Brzuch ciąży, bola plecy i biodra, a do tego co chwila ogarnia taki jakis lek, ze moze sie zaczac w kazdej chwili. I tak jak mówisz: nigdy nie wiadomo co sie zdarzy
                  Uśmiałam się z tych czterech głów


                  I przyznam sie Wam ze zgrzeszyła- zzarłam litr lodów i mnostwo bitej smietany i truskawkowego sosu...
                  Eeee ta, nie jest źle z tymi lodami. Litr na łeb to sporo ale litr na dwie głowy to już wychodzi po pół litra na łeb.W normie
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                    Eeee ta, nie jest źle z tymi lodami. Litr na łeb to sporo ale litr na dwie głowy to już wychodzi po pół litra na łeb.W normie
                    Ehhh...
                    Jak ja Wam zazdroszczę tych lodów i bitej śmietany,a ja tylko jedno małe jabłuszko dziennie.
                    Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

                    Skomentuj


                      Napisane przez bejbus77 Pokaż wiadomość
                      Ehhh...
                      Jak ja Wam zazdroszczę tych lodów i bitej śmietany,a ja tylko jedno małe jabłuszko dziennie.
                      A czemu Bejbus? Bo ja nie w temacie?
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           


                        sylwia.b mamy takie same bebenki hehehe - tylko popatrz [/QUOTE]


                        hej dziewczyny, ja też mam 110 w pasie! hahahaha

                        Skomentuj


                          Napisane przez bejbus77 Pokaż wiadomość
                          Ehhh...
                          Jak ja Wam zazdroszczę tych lodów i bitej śmietany,a ja tylko jedno małe jabłuszko dziennie.
                          Bidulka jesteś z ta cukrzycą... ale na pocieszenie Ci powiem, że ja na pewno odchoruję to zgzgą ale i tak było warto
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
                            Witam wszystkie Mamuśki!
                            Od rana sprzątam , piorę i gotuję, a to wszystko przez to, że nad ranem obudził mnie straszny skurcz w nodze. Trzymało mnie chyba z 15 minut i nic nie pomagało. Myślałam, że oszaleję!!!A już się cieszyłam, że tą ciążę znoszę tak dobrze... Czy macie jakieś sposoby na takie skurcze? Nie chciałabym drugi raz tego przeżyć!

                            Ania, mój Ginio powiedział, że na skurcze mam pić 0,5 litra soku pomidorowego dziennie. Ale mi nie'wchodzi' niestety... Mnie w obydwie nogi na raz łapały w nocy. Ale słyszałam dobrze o Asmag'u a ja kupiłam nowość teraz 'Magnum skurcz' (magnez, potas i B6) biorę 1 takl. dziennie i na razie mam spkój

                            Skomentuj


                              No nieźle, wszystkie narzekają jakiego to nie maja lenia w tym trzecim trymestrze, ale musicie przyznać że dawno tutaj nie było tak gwarno Fajnie...
                              a ja właśnie wróciłam z zakupów i z przykrością stwierdzam że od dziś będę w mieszkaniu jak księżniczka w wiezy zamknięta. W dół ledwo schodze, a jak przyjdzie pod góre na 2 piętro wyczłapać to masakra. Mąż już pod drzwiami a ja na pierwszym zakręcie dopiero. Gdzie te czasy kiedy wbiegałam po tych schodach jak sarenka
                              a z tymi pucharami to niezły pomysł, może co wreszcie ruszy bo tak sie wszystkie odgrazamy ze jeszcze pare dni, a tu dalej nic


                              Skomentuj


                                Dziewczyny znalazłam super artykuł. Uśmiałam się i łezka się w oku zakeciła. Przeczytajcie sobie, chyba że już czytałyście:

                                http://babyonline.pl/pampers_ciaza_r...ykul,5847.html
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X