Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja tez juz probowalam truskawki nie moglam sie obszec i na szczescie mojej Małej nic nie jest nawet jadłam czereśnie i czekolade i jakos jest dobrze i sie ciesze pije nawet soki bananowe z marchewka i brzoskwinia i tez jest dobrze na cale szczescie i jeszcze jem sałąte i rzodkiewke a jak u was z takimi zielonymi warzywkami??
    Jutro mam wesele i bede sciagac dzisiaj po trochu mleko a jak je zamroze to puzniej ile czasu trzeba je gotowac?
    zaraz ide zrobic sobie henne rzes robła juz ktoras z was bo boje sie zebym łysa na powiekach nie został
    moja niunia chyba za wczesnie chodzi spac bo codzienie kolo 5 wstaje i chce sie bawic czasami robi to wczesniej a ja padnieta na ryj nie mam sily i prosze ja zeby poszła juz spac...
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      Juz lepiej, biore nospe i aspargin, nic mi nie leci, wiec jestem spokojniejsza. W razie czego ciagle nosze wkladke i kontroluje sie.
      trzymam kciuki za ciebie i Kubusia!Jak najwiecej odpoczywaj i wytlumacz Kubusiowize w brzuszku jest naprawde najlepiej!

      Skomentuj


        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        A ile przed ciaza wazylas?
        73 kg przy 170 cm wzrostu. Zaczelam chodzic do fitnesstudia ale po 2 miesiacach dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy. Dalej probowalam 3 razy w tygodniu cwiczyc ale mnie brzuch bolal i dalam sobie siana. Czekalismy na dziecko zbyt dlugo, zeby teraz ryzykowac, bo ja chce ladnie wygladac.
        Po porodzie bede "mieszkac" w klubie fitnes



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Witka!

          Ania, ja miałam ten sam problem i okazało sie że Krystian boi sie daszka. Jak jest spuszczony, to moge małego polozyc w woziu bez obaw, spacerujemy sobie a on patrzy na drzewa i wszystko dookola i jest ok. Jak tak sie napatrzy jak mu sie obrazy zmieniaja to w koncu usypia, chyba ze zaczyna bardzo plakac to biore go na rece, zasypia w pionie i wtedy klade go spowrotem. A, i daje mu do raczek flanelowke, jak sobie cos trzyma to czuje sie pewniej. Sprobuj. Trzymam kciuki


          Skomentuj


            Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
            73 kg przy 170 cm wzrostu. Zaczelam chodzic do fitnesstudia ale po 2 miesiacach dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy. Dalej probowalam 3 razy w tygodniu cwiczyc ale mnie brzuch bolal i dalam sobie siana. Czekalismy na dziecko zbyt dlugo, zebym teraz ryzykowac, bo ja chce ladnie wygladac.
            Po porodzie bede "mieszkac" w klubie fitnes
            To jesteś mojego wzrostu .
            Ja tam nie ukrywam, ze cwiczyc nie lubie, ale chyba tez pojde troche pocwiczyc, zeby ujedrnic brzuszek po ciazy dla wlasnego lepszego samopoczucia no i nie ukrywam... dla meza ;D . Pozatym 4zl za nieograniczony czas to nie majatek.
            A ile na mala czekaliscie?

            Skomentuj


              Syrwunia, przed sciaganiem musisz sie na pewno zrelaksowac bo inaczej dupa z tego, no i zrob sobie koniecznie cieply oklad na cyca albo idz pod cieplutki prysznic. W moim przypadku to zawsze skutkuje bo kiedys tez mialam problemy.
              A mleka mamy pod zadnym pozorem nie wolno gotować (!). Zostaw je w lodowce, a potem niech ktos kto ma sie zajmowac Nikola wyciagnie je zeby nabralo temp. pokojowej i dopiero pozniej do butelki i w butelce do naczynia z goraca woda. Po paru minutach w ten sposob sie podgrzeje


              Skomentuj


                Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                trzymam kciuki za ciebie i Kubusia!Jak najwiecej odpoczywaj i wytlumacz Kubusiowize w brzuszku jest naprawde najlepiej!
                Juz mu tlumaczylam . Tata mu kupil pampersiaki od 2-5kg i tlumaczyl, ze wczesniej nie moze wyjsc, bo pampersy beda na niego za duze i co zrobimy?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                  A ile na mala czekaliscie?
                  Tabletki antykoncepcyjne odstawilam w maju 2006. W sierpniu 2007 bylam w ciazy ale w 6 tygodniu ciazy stracilismy nasza fasolke.
                  No a Julie splodzilismy w grudniu 2008. A juz planowalismy, ze bedziemy sie informowac o adopcji.



                  Rosne...
                  14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                  17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                  13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                  16.11.2009 5620 gr, -
                  16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                  19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                  17.06.2010 9250 gr, -
                  06.09.2010 10600 gr, 77cm
                  14.12.2010 11600 gr, 81cm
                  05.05.2011 11900 gr, 83cm
                  20.09.2011 13200 gr, 90cm
                  14.01.2012 14300 gr, 93cm
                  19.07.2012 15500 gr, 98cm



                  Skomentuj


                    Ojej . Jak ja sie ciessze ze nam sie udalo za pierwszym razem... Zobaczymy jak bedzie przy drugiej dzidzi . Pewnie tez taka niespodzianka . Bo teraz zakladalismy ze sie nie zabezpieczamy, ale tez specjalnych staran nie podejmujemy . Podjely sie same ;P

                    Skomentuj


                      Amsw nie przejmuj się wyglądem uwierz że sama nie jesteś i inne kobiety wyglądają też jak wieloryby np.ja już z ledwością się mieszczę w jedyne spodnie jakie ma Jak będą za małe to ja chyba się załamie Nie dość że ja jestem gruba to jeszcze brzydka, cera mi się strasznie pogorszyła stała się b. tłusta i wiecznie jakieś wypryski wychodzą a wcześniej nie miałam z tym problemu Carin wiadomo co najlepsze na poprawę humorku, zakupy dla małego Jeju Ty już masz prawie całą wyprawkę a ja tylko ciuszki i tak nie wszystkie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Amsw nie przejmuj się wyglądem uwierz że sama nie jesteś i inne kobiety wyglądają też jak wieloryby np.ja już z ledwością się mieszczę w jedyne spodnie jakie ma Jak będą za małe to ja chyba się załamie Nie dość że ja jestem gruba to jeszcze brzydka, cera mi się strasznie pogorszyła stała się b. tłusta i wiecznie jakieś wypryski wychodzą a wcześniej nie miałam z tym problemu Carin wiadomo co najlepsze na poprawę humorku, zakupy dla małego Jeju Ty już masz prawie całą wyprawkę a ja tylko ciuszki i tak nie wszystkie.
                        Nooo ja mam juz tyle ciuszkow ze maly pewnie w 3/4 nie bedzie chodzil ;D Zrobie spis w chwili wolnej i wam podam ;D tylko sie nie smiejcie ;P

                        Skomentuj


                          A tak swoja droga to ja juz nie wchodze w zadne spodnie sprzed ciazy :P. Mam dwie pary ciazowych kilka sukienek na ciaze i dwie spodnice. No i jasna sprawa kilka bluzek , w tym taka ladna tuniczke robiona na szydelku Mi sie ona bardzo podoba

                          Skomentuj


                            Hmmm...mój gin mimo, ze nie mam kota powiedział mi, że teraz jest taki wymóg i każda kobieta w ciąży powinna takie badanie bo podobno coraz więcej zachorowań jest na toksoplazmoze..aaah sama już nie wiem.. ;/ w każdym razie ja zrobiłam i wyniki mam b.dobre




                            Skomentuj


                              Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                              Hmmm...mój gin mimo, ze nie mam kota powiedział mi, że teraz jest taki wymóg i każda kobieta w ciąży powinna takie badanie bo podobno coraz więcej zachorowań jest na toksoplazmoze..aaah sama już nie wiem.. ;/ w każdym razie ja zrobiłam i wyniki mam b.dobre
                              Hmmm to nie wiem moze i tak ja w kazdym razie takich badan nie mialam .
                              Mam juz prawie cala wyprawke dla malucha!

                              Skomentuj


                                ja właśnie nie mam nic ciążowego, chyba będę zmuszona sobie sprezentować, bo na razie chodzę w normalnych ciuchach które po prostu są luźniejsze przy brzuszku Dziewczyny a tak spytam z ciekawości czy ktoś oprócz was i mężów kupuje coś dla dzidzi??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X