Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    W simsy... hehe ;P Tez swojego czasu w to grałam .

    Skomentuj

    •    
         

      Ja właśnie w to już długooooooo nie grałam ale że wyszła nowa edycja i akurat ją mam to sprawdzam co się pozmieniało

      Skomentuj


        Aha dziewczyny, czy czujecie rozciąganie macicy? kolezanka w pracy (16 tydz) od początku odczuwa bóle macicy, a ja jakoś nie bardzo, pamietam jedynie ze na poczatku odczuwałam lekkie pobolewanie podobne do tego przed miesiączką.

        Schizol ze mnie, ale mnie omijają wszystkie nieprzyjemnie objawy

        Co myślicie o tych bólach, czy one zawsze występują?
        8.03.2008 - puste jajo płodowe
        14.02.2009 - histeroskopia (usunięcie przegrody macicy)

        23 dc - Beta HCG 9,1 mIU/ml
        34 dc - Beta HCG 6378,0 mIU/ml
        42 dc - bijące serduszko, CRL 3,6 mm

        Moje największe szczęście - Fasolinka - 7 tydz. i 5 dni
        10 tydz i 2 dni
        Czekamy na Ciebie dziecinko

        Skomentuj


          I czym się zmieniło?

          Jeeeeny jaki mam dziś zdołowany dzień...

          Skomentuj


            Witam kobietki.U mnie dziś trochę biegania do południa było,póżniej obiadek ,lekcje itp...eeehh tym bardziej,że od południa jestem sama z dziećmi.No i jeszcze ta kolka małego,mam nadzieję,że jak skończy 3 miesiące to minie.

            kupiłam dziś te tabletki anty i zapłaciłam 15 zl za dwa opakowania Zobaczymy jak się sprawdzą,dużo o nich czytałam,różnie o nich piszą.Dla jednych są rewelacyjne dla innych nie,ale to zależy od organizmu.Wiele kobiet chwaliło sobie to,że urosły im piersi i miały większą ochotę na seks Mój meżus stwierdził,że chyba ucieknie do pokoju dzieciaków,żebym za bardzo go nie molestowała

            Też podobają mi się te leżaczki ale się zastanawiam nad kupnem ,bo sporo mamy wydatków przez najbliższe miesiące.Idę pichcić kolacyjkę,wpadnę póżniej.
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
              Ja właśnie w to już długooooooo nie grałam ale że wyszła nowa edycja i akurat ją mam to sprawdzam co się pozmieniało
              jak ja Ci zazdroszcze też bym chciała sobie pograć, ale jak tylko zajmuje się czymś innym niż siedzenie nad pracą to dopadaja mnie wyrzuty sumienia
              już chyba wolałabym zdać egzamin niż ja pisać
              będzie Weronika

              Skomentuj


                Dziewczyny,umiecie się "poruszać" po tym portalu polki.pl? Bo ja nie bardzo,nie wiem jak coś dodać czy zmienić zdjęcie
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  dziewczynki wiecie co mi siadł internet tylko jak u rodziców jestem to wtedy mam dostęp do neta
                  u mnie wszystko oki byłam wkoncu na usg dzidzia rośnie super przezierność karkowa tez w porządku a fikołki robi oh słodkie a ale okazało się ze mam krwiaka ujście wewnętrzne mam niedomknięte i do tego przykrótka szyjkę macicyw piątek mam lekarza mam nadzieje ze nie będą te wszystkie objawy wpływać na to ze poród nie daj Boże może być szybciej........
                  Last edited by luska884; 03-06-2009, 20:26.

                  Skomentuj


                    a te bóle macicy mam od jakiegoś tygodnia już mnie strasznie martwią bo są dosć intensywne
                    Last edited by luska884; 03-06-2009, 20:27.

                    Skomentuj


                      mamusie gdzie Wy?? ja jade do lekarza jak cos dam zdac
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wdg mnie to dużo właśnie się nie pozmieniało, grafika lepsza, gra trochę bardziej urozmaicona (kupujesz samochód, jedziesz do pracy ale nie widzisz co się dzieje tak samo jak wyjeżdżasz na miasto to w niektórych miejscach widać co robisz w środku a w niektórych nie. Więcej zmian w tworzeniu simów, no i budować domy można a w 2 ja nie mogłam) Ogólny raport: spodziewałam się czegoś lepszego

                        Skomentuj


                          olcm czekam na nowe wiesci....
                          a reszta mamusiek co robicie bo ja ogladam ycd i jakos tak dzis u nas nudą wieje....

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            Tiara,ja na szczescie nie mam stresujacej pracy.Wrecz przeciwnie,lubie do niej chodzic.Ty mala schizolko,nie denerwuj sie,ze nie amsz tych boli.Ja tez nie mam.Mialam na poczatku.Z tego wnioskuje,ze ciaze przechodzimy podobniePytalam sie lekarki i powiedziala,ze za dobre samopoczucie to tylko Bozi dziekowac i wszystko jest ok!!!
                            Lusiu,mam nadzieje,ze u Ciebie jest i bedzie wszystko dobrze!!!!Daj znac jak najszybciej!!!Pozdrawiam !!!

                            Skomentuj


                              Cześć kobietki Dawno mnie tu nie było,troszkę się nas pomnożyłoJa jutro idę do lekarza na usg.Troszkę się boję,bo chyba mam nie najlepsze wyniki badań<leukocyty w moczu-norma od 1 do 10 a ja mam 99,5!!!>Moze to jakis stan zapalny?!Jutro wszystko się okaże..Może też poznam płeć.Wszystkiego dobrego i dobranoc
                              Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

                              Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

                              Skomentuj


                                Kurczeeee ale cisza wieczorkiem,nic,tylko iść spać dobranoc
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X