Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześć dziewczyny, z racji nie możliwości zalogowania się na swoje stare konto musiałam założyć nowe - moje stare to SAYAPOAMORE a nowe konto - SAGAPOAMORE[[/B][/COLOR]


    dawno mnie tutaj nie było.. jak sie czujecie?
    dzieciaczki już kopią??
    miłego wieczorku;*

    ps. Carin- a jak tam sie miewa Twój Kubuś w brzuszku:P ???




    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewczyny, ja już po wizycie. Muszę zacząć bardziej na nas uważać, mam tylko leżeć i nic nie robić Od razu dostałam zwolnienie od pracy i dostałam leki. Lekarz dał mi swój numer telefonu powiedział że jak tylko skurcze wrócą mam dać znać, przyjmie mnie do siebie do szpitala. Poza tym mam zrobić znowu mnóstwo badań bo może być to spowodowane jakąś infekcją. Stwierdziłam że nie ma to jednak jak prywatna opieka, zupełne inne podejście do człowieka

      Skomentuj


        olcm,ja stanik kupiłam do karmienia ale narazie tylko jeden na próbe bo nie lubie nieusztywnianych:/
        a na ten aspirator patrzyłam i chciałam kupić ale otworzyłam pudełko a tam jakies wężyki....no i bałam sie ze nie bede umiała sie tym obsługiwac... baldachim juz mam załozony posciel tez wyprasowana,tylko pozostało załozyc! Ale tak sie zastanawiam bo jakies 3 tygodnie mi zostały a chciałabym zeby Mały miał świeża posciel........a jak tak bedzie lezala to sie zakurzy.....a załozyc po to zeby oczy cieszyc a pozniej musiec zdjac za jakies 2 tygodnie zeby wyprac....??? Hmmmmmmm.....nie wiem co mam zrobic...
        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

        Skomentuj


          mamanikosia tym wezykiem wyciagasz bobaskowi z noska..jedna strone wkladasz do nosa druga sobie do ust i to powietrze ciagnie katarek...
          co do poscieli to ja tez wypralam ale nie zalozylam bo tak jak mowisz wole zeby mial swieza jak wroci ze szpitala dlatego lezy i czeka na ten dzien
          ja wlasnie wrocilam i kupilam sobie dwa bialy i czarny...ale tak jak mowisz niestety nie sa usztywniane a ja tez takich nie lubie...no ale coz trzeba bylo cos kupic zeby do szpitala bylo..
          jeszcze kupilam wkladki do cyckonosza i chusteczki takie co sie wyciera brodawki przed karmieniem masc juz kupilam wczesniej..takze zostal mi tylko laktator ale narazie sie wstrzymalam...kurcze nogi mi spuchly jak banie zle sie czuje..na wymioty mnie ciagnie juz od tego uciskania:/ nic nie jem od wczoraj popoludnia
          Last edited by olcm80; 27-05-2009, 18:22.
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            Ewelka czekamy na dobre wieści.
            Fajnie, że macie tam tak przyjazną atmosferę, na pewno przyjemniej płynie czas, wśród przyjaźnie nastawionych osób.
            Czekamy Czekamy na waszego Kubusia.
            A pewnie już wszyscy w komplecie skoro rano zaczęło się wywołanie.


            A ja dzisiaj jestem niedożycia nawet na forum nie chciało mi się wejść- co dziwne jest?
            Cała obolała i plecy i nogi i brzuch wszystko po kolei, ale może i dobrze bo to oznaki, że chyba powoli coś zaczyna się dziać i już niedługo i ja będę mogła tulić swoje maleństwo.

            Miłego popołudnia i wieczorku życzę wam kobietki.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              hey mamusie!
              ale mam frajdę mama kupiła mi baldachim nad łóżeczko małej ale fajnie... i pod kolor pościeli ,zrobię wieczorem zdjęcie to wam pokażę.
              Mam inny problem... martwię się jutrem bo mam usg,boje się że nie będzie ok że coś nie tak , sama nie wiem! boże jestem beznadziejna ...

              Skomentuj


                Właśnie wróciłam od ginka, po raz pierwszy zabrałam na usg mężusia (lekarz się śmiał, że następnym razem go nie wpuści bez wykupionego biletu ).

                Z maluszkiem wszystko wporządeczku, wyniki badań prenatalnych są prawidłowe. Dzidzia co prawda była tak ulożona, że widzieliśmy tylko czubek noska, ale lekarz zapewnia, że biorąc pod uwagę prawidłową przeziernośc i testy prenatalne nie ma się czym martwic.
                8.03.2008 - puste jajo płodowe
                14.02.2009 - histeroskopia (usunięcie przegrody macicy)

                23 dc - Beta HCG 9,1 mIU/ml
                34 dc - Beta HCG 6378,0 mIU/ml
                42 dc - bijące serduszko, CRL 3,6 mm

                Moje największe szczęście - Fasolinka - 7 tydz. i 5 dni
                10 tydz i 2 dni
                Czekamy na Ciebie dziecinko

                Skomentuj

                •    
                     

                  witajcie/.

                  No ja porafie bo duzaaa wanna..jest...heheh

                  a ja przez 2 h mialam co 15 minut skurcze....
                  Ala zmieniłam sie w Stasia!!!


                  Staś 9 czerwca 2009-3650g i 56cm-(09:28)

                  "Moje szczecie......dziecko-SYNEK....."

                  Skomentuj


                    elo mamcie
                    olcm pewnei ze spałam az do 12 potem pojechalismy na zakupki i juz jestem
                    u nas tez dzie caly dzien pada...
                    stanik tez mam jeden bo to nie wiadomo jak sie sprawdzi a posciel dla malego jeszcde nie wyprana ...ups ale mam jeszcze czas...
                    a ten aspirator kurcze czytalam ze to dobra rzecz ale mnie to nawymioty zarzar zbiera i nie dam rady z tym, kupilam dzis w polskim sklepie herbatke na lepsza laktacje tak wrazie w.
                    mloda wyluzuj bedzie dobrze

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      No widzisz kochana,wszystko jest dobrze.A my sie niepotrzebnie zamartwiamy.Ja ide do ginka w sobote.Juz nie moge sie doczekac!!!Ciekawe co my zobaczymy!A moj mąż powiedział,ze zadnej wizyty nie opusciPozdrawiam!
                      Ps.ciekawe co z reszta dziewczyn???Moze tez przez te zmiany nie moga sie zalogowac.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A ja od rana z Małą sama w domu Mąż pojechał do swojej mamusi, bo się bardzo źle czuła i trzeba było z nią do lekarza jechać... Nie wypowiadam się dalej, bo śmiać mi się chce z tego wszystkiego. No ale od 6 rano jesteśmy same. Zakładam, że do 20 mój mąż nie wróci i będę sama kąpać Michaśke. Ale dam rade Dzisiaj byłyśmy na spacerku, z babcią w sklepie. Byłam u rodziców na godzine, ale nawet obiadu nie zjadłam. Zmęczona jestem więc pewnie po kąpieli pojdziemy spać.
                        Moja mama się ze mnie śmieje. Bo jak ide z Małą na spacer to ciągle chodze (tak średnio 2 godziny bardzo wolniutko). Trzeba zrzucić przed wakacjami cały nadmiar tłuszczyku
                        Uciekam szykować pokój do kąpieli.
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Kobietki!
                          ja mam adhd ale moja Tesciowa to juz w ogóle
                          Nie było gadania w ogóle,ubrała pościel i koniec! ale to dobrze,bo mnie tez tak kusiło ze i tak bym chyba nie odpusciła Widać,wnuczusia sie doczekac nie moze
                          ŁÓŻECZKO NIKOSIA.jpg
                          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                          Skomentuj


                            super ta posciel bedzie spal jak krol ten Wasz NIkos a mowilam ze kurczaczek to spioszek..Mloda nie martw sie na zapas bedzie dobrze
                            Last edited by olcm80; 27-05-2009, 19:59.
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
                              Ewylynka - USG 4D można robić do 31 tc, a normalne to wolno do końca ciąży. Tak nam powiedział nasz lekarz. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Czytałam na jakiejś stronie, że po 20 tc mogą się zacząć skurcze przepowiadające, które oznaczają, że macica ćwiczy przed właściwym porodem w normalnym terminie. Może u Ciebie właśnie takie skurcze wystąpiły.
                              że ja się tak wtrącę, ale...

                              Usg 4D to nic innego jak 3D+ ruch (bo wiadomo są tylko trzy wymiary)
                              Dziwne jakieś informacje Wasz lekarz przekazał, pewnie nie dlatego że nie można tylko, że ciężko jest uchwycić malucha. Główka już jest nisko ujścia
                              (oczywiście jeśli jest już główką w dół). Powiedział coś jeszcze ??
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                mamanikosia cudna posciel!

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                                .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X