Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kurczaczku a Ty to spać w nocy nie możesz, że wstajesz o 13???!!! To jak Ty zgagę masz to Ci bęben nie opadł? Ja nie mam zgagi już od conajmniej 2 tyg, bo mi opadło brzuszysko.

    Skomentuj

    •    
         

      hej dziewczyny
      widze ze u was humorki tez takie sobie i pogoda nedzna kurde nie chce mi sie juz siedziec w tym domu pwenie jak kazdej z was tak bym sobie pospacerowala a tu trzeba sie kisic! wczoraj wyszlam na chwile do kolezanki na 20 min bo Niunia poszła spać a moj mowi ze z ni posiedzi to sobie smignelam a ona odrazu w placz probowal ja uspokoic nie udawalo sie to zawołal mojego tate tez nic nie zdzialal moja mama tez nie pomogla za bardzo dopiero jak ja przyszlam i wzielam Niunie na raczki to był spokoj nie ma to jak mama bylam taka dumna! ale chyba nie mam sie z czego cieszyc bo teraz mam wesele kolezanki i nie wiem czy isc bo sie boje ze bedzie strasznie plakala
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

      Skomentuj


        Tak kojec, na allegro zamowilam, bo w fajnej ofercie było .
        Ja mam 20 lat i tak pierwsze dzieciątko i jesteśmy sobie z Kielc
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          no mamuszka wydaje mi sie ze jeszcze nie opadł a bo przeciez bymzauwazyła i reka sie nie miesci ... a ze spaniem to ja zawsze mialam melodie i spie jak maly sie nie wierci to 10-12 godz taki ze mnie spioch

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            Ja mam 19 i póóóół ;D. Kurcze wszystkie mamy z tak daleka...

            Skomentuj


              Carin eee to widzę, ze nie jestem tu najmłodsza...
              Ale ja uważam, ze teraz chyba jest najlepiej, bo później jak maleństwo pójdzie do szkoły to my możemy zająć się pracą na spokojnie
              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

              Skomentuj


                A ze tak spytam mezatka czy nie ?
                Ja to tam moglam jeszcze z dzidzia zaczekac ale maaaaaz chcial bardzo malenstwo.

                Skomentuj

                •    
                     

                  no to nieźle ja swoją zostawie i nawet na trzy godzinki do kumpeli podskocze chyba ze boli ją brzusio albo jest 19 to wtedy daje,ona tak nauczona chodzić spać o 19 że jak przychodzi ta godzina to góry mury i musi iść spać bo wyje jak syrena,jutro też tatuś zostaje z dziećmi a mama musi iść troche szmatek pokupować a dziś jadę buty zobaczyć bo mój synuś miał tylko 1,5 miesiąca i się rozpadły a do tanich nie należały to jego kopanie piłki mnie wykończy.Niusia sobie śpi a ja zdążyłam obiad przygotować i mogę sobie posiedzieć na kompie.
                  laseczki czy któraś z was gra w simsy
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Ja też tak mówiłam, że jedno starczy, a tu proszę za 2 mc poród, w 100% zaplanowana ciąża. Zapomnisz o wszystkim i zapragniesz kolejnego Maleństwa
                    Córcia tak bardzo się cieszy że niedługo urodzi sie braciszek
                    Ja w pierwszej ciąży też miałam problemy, na początku coś mi na noge uciskało, a pod koniec dostałam ciśnienie i wylądowałam w szpitalu, groziło odklejenie łożyska i utrata Dziecka. Poleżałam do porodu, bałam się ryzyka. Urodziłam zdrowe prawie 4kg Szczęście
                    Trzeba być cierpliwym i byc dobrej myśli bo WARTO!!!

                    Skomentuj


                      Hej Kobietki,

                      co do wkładki to płaciłam 400zł. To jest wkladka bez hormonu, tylko działa przez miedź. Starcza max na 5 lat, choć moja G. radzi po 3/4 wyjmować (ale ja planuje za 2 lata dzidzkę wiec i tak wyjme wcześniej).
                      Niestety ale uczucie jest słabawe.
                      Na początku jest mierzenie macicy i to dziwne uczucie, a przy samym zakładaniu "zakotwiczenie" boli doś mocno, ale przez chwilkę (mi się w brzuchu bardzo gorąco zrobiło i ukłucie poczułam na wysokości jajników z 2 stron) Dziś jest 3 dzień i delikatnie plamię, ale już nic nie boli.
                      Ale opis dalam, hehe szczególiki pikantne!

                      Sylwia, ja Cie rozumiem, z tą radością, że tylko u Ciebie jest ok. Ja mam ogromną bekę, jak przychodzi teściowa, a Synuś wyje! Chyba też jej nie lubi A Majorka podziwiam Toje zaufanie do innych. Ja nienawidzę się oddalać od Kacperka dalej niż na góre. Muszę Go słyszeć - ja chyba psychiczna jestem

                      A pogoda to do szału mnie doprowadza. Drugi dzien bez spacerku, bo co chwila pada lub leje dla odmiany! Ech!

                      A czy wiecie co słychać u SylwiB? I Gospi dawno nie bylo i Yoann?
                      Wogóle się tu rozkruszyło towarzystwo.
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej brzuchatki moje
                        na poczate brawoooooo dla mamuszki za mohera super ja zalatwilas:P...
                        mi czop jeszcze nie odszedl i tak go wyczekuje...
                        Mloda to koniecznie daj znac jak po USG...kurczaczku spioszku jeden to ja ledwo wymecze te 6 godzin z wielkim bolem ...pewnie jak sie mati urodzi to mi sie bedzie chcialo spac,
                        u nas pogoda dzisiaj ladna wkoncu swieci slonce,zeby na weekend tak zostalo a nei tylko leje, co do ciuchow z dlugim rekawem ja wczoraj pojechala do bratowej i stwierdzilam ze za zimno na krotki rekaw zalozylam katane ktora mialam pod reka w szafie i jak przyszlam to ona w smiech czy ja jakiemus dziecku ja ukradlam hehe
                        dzisiaj lece do fryzjera wreszciee moze bede choc [po czesci wygladac jak czlowiek;P...u nas tez kompletnie nic sie nie dzieje:/ czekamy na swoja kolejke
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          mamanikosia,rozalko i emilko meldujcie sie!!
                          emilki juz w sumie pare dni nie bylo moze biedna znowu trafila do szpitala:/
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            Hej Kochane!
                            W Poznaniu tak jak w Łodzi pogoda do duuuu....yyyy.Pada cały czas od wczoraj....:[ Nic sie nie chce robic......Zdrzemnełam sie troszke i obudziłam dopiero niedawno.Nie mam koncepcji co bede robiła przez reszte dnia...
                            Mamuszka,ty to jestes wyszczekana Mamuśka! Dobrze tak babsztylowi wstretnemu!!!!!!!!!!!!! A co do tego czopu...ja ostatnio w ogóle mam jazdy jakies jak mi sie troszke wilgotno zrobi i lece do toalety sprawdzic czy aby czop mi nie odszedł ale jak narazie to nie.Tylko tez mam wiecej wydzieliny ostatnio. Moze to normalne w tym tc...
                            Kurczaczku,chyba wysyłasz z tej Anglii jakies fluidy bo mi sie ostatnio tez chce spac czesciej niz zwykle....Dzis rano sie obudziłam o 8.30 a ostatnio norma jest ok 6 max 7...
                            Młoda,widzisz po doświadczeniach kali ze mimo niskiej wagi z bejbisiami jest wszystko dobrze! Lekarzem nie jestem ale jak Ci wczoraj juz pisalam prawidłowa waga dla dzidzi jest od 2700-4000 a Ty masz jeszcze troche czasu do tp wiec Pola napewno wage bedzie miała prawidłową
                            Mój Brat sie urodził w 42 tygodniu i wazył 2700 a był 2 tygodnie po terminie,miał żółtaczke ale nic poza tym.no i urodził sie przez cc i tylko dlatego troszke dłuzej byl z moja Mama w szpitalu.
                            olcm co u Ciebie słychać Kochana???
                            Pozdrawiam Was Mamusie goraco w ten nieprzyjemny,zimny dzień
                            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                            Skomentuj


                              olcm,melduje sie i juz wiem co u Ciebie pewnie pisałysmy w tym samym czasie:] Wrzuc focie z fryzurka jak wrócisz
                              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                              Skomentuj


                                musze zrobic sesje zdjeciowo bo moj sie ostatnio skarzyl ze nawet fotki z brzuszkiem nie ma mam takiego lenia jak Wy nic mi sie kompletnie nie chce...heh mamanikosia nie martw sie ja tez mam taka schize z tym sprawdzaniem jak czuje ja mi cos leci moze dlatego ze jak pisalam ja czekam na odejscie wod bo skurczy brak odczuwalnosci...a jak wy myslicie czy ja sie moge kapac w basenie???zapomnialam zapytac gina :/
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X