Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzięki. Ostatnią wizytę u gina miałam 6 maja, następna 2 czerwca (już się nie mogę doczekać Sama byłam zdziwiona, że udało się już ustalić płec. Pewnie dlatego, że miałam robione badanie prenatalne, a mój lekarz był niezwykle wytrwały i dociekliwy. Dzidziuś najpierw wypiął się pośladkami, więc o pomiarach nie było mowy. Ale przechytrzyliśmy go, ponieważ zmienialiśmy usg z tego na brzuszku na dopochwowe i znowu na to na brzuszku. W końcu wszystko udało się ustalić. Zobaczymy co teraz będzie!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      no to dobranoc laseczki
      do jutra
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        hej hej
        mamanikosia ja nikogo nie napsatowalam 3.5 godz u fryzjera az mnie brzuch rozbolal w sumie boli do tej pory...moze sie cos wykluje z tego bolu:P...zdjecia nie zrobie bo sobie zazyczylam tez brwi i wygladam jak "idz stad i nie wracaj" ale do jutra zejdzie opuchlizna...Mloda no widzisz Polcia jest zdrowiutka i to najwazniejsze..teraz tak jak mowila lekarka skonsultuj sie z lekarzem co dalej a i pamietaj ze usg nigdy dokladnie nie powie Ci wagi bejbika przeklamuje o jakies 0.5 kg ide sie polozyc bo zle sie czuje....buzka mamcie;*
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          ciesze się że jest zdrowa.
          może to wynika z tego łożyska że mam już zbyt dojrzałe no sama nie wiem.
          W każdym razie i tak jak mam termin na 15 to nie będą przetrzymywać mnie ,tylko jeśli nie zacznę rodzić to będą wywoływać.
          W niedziele jadę na konsultację do szpitala , jak będę musiała zostać to napiszę smsa do Rozalki albo do którejś z was .
          Dobranoc mamcie:*

          Skomentuj


            MElduje sie meduje....

            i nic nie wskazuje zebym w maju sie rozpakowala..

            stalky kontak mam z mloda...bo sie nia zainteresowalam jej sytulacja...jej Polką

            u mnie oki cisza nastala

            ide spac buziaczki
            Ala zmieniłam sie w Stasia!!!


            Staś 9 czerwca 2009-3650g i 56cm-(09:28)

            "Moje szczecie......dziecko-SYNEK....."

            Skomentuj


              no to dziewczynki dajcie znac jak sie bedzie cos dzialo a tak wogole to ja chyba najstarsza tu jestem


              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                oj olcm ja sierpein 81 rocznik wiec stare to my nie estesmy!!!
                mamanikosia moj luby w pracy wiec tez nima kogo molestowac

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  kurcze co wy na to ze załozyli nam profile na polki.pl a do tego zeby zmuscic nas a raczej zachęcic chyba zrobili konkurs na dzien dziecka ze jak uzupełnimy ten profil to cos tam mozemy wygrac ... dla mnie to przegięcie bo powinni nas zapytac czy wyrazamy zgode lub wyjasnic w jakim celu zrobili te profile na polki.pl ze niby co chca zlikwidowac mamacafe ja nic z tego nie kumam ale napewno mi sie to niepodoba!!!!

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    kurczaczku no mi tez sie to strasznie nie podoba jakbym miala ochote sobie zalozyc swoj profil to bym to zrobila z wlasnej nieprzymuszonej woli...dobrze ze jeszcze nas do udzialu w konkursach nie zmuszaja....bo jest tu ich od groma;/
                    no moze faktycznie nie takie stare mowia ze dobrze urodzic pierwsze dziecko przed 30 stka wiec sie jeszcze zalapie
                    Last edited by olcm80; 30-05-2009, 01:21.
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      szczerze to zawsze myslalam ze w wieku 25 lat to juz bede mamuska no ale wyszlo inaczej najlepsze jest to ze tyle czasu czlowiek sie zabezpieczał zeby nie zaliczyc wpadki a jak juz sie zaplanowało dzidzie to bylo trza tyle czekac smiejemy sie teraz z mezem ze tyle kaski bysmy zaoszczedzili na tej antykoncepcji

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam Mamuśki.

                        Bardzo dawno mnie nie było i powiem Wam, że nawet tęskniłam za tymi naszymi rozmowami internetowymi. Ale niestety kilka spraw mi się zwaliło na głowę a potem internet ledwo chodził ale na szczęście wszystko wróciło do normy i mogę teraz nadrobić zaległości. JUtro jadziemy w pierszą taką dłuższą podróż, bo 1,5h w jedną stronę, mam nadzieję, że Hanulka to dzielnie zniesie - lubi jeźdźić autkiem chyba to ją uspokaja i śpi jak suseł.
                        W czwartek Hania skończyła już 7 tyg. rosnie w oczach normalnie. Na razie odpkukać nie mamy problemów z kolkami czy innymi tego typu dolegliwościami i mam nadzieję, że tak zostanie ZA tydzień szczepienie na pneumokoki, ważenie i mierzenie więc zobaczymy ile ten Mój Szkrab już ma
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Gordiana - mozliwe... narazie jestem przerazona , ze nie bede nawet wiedziala kiedy zaczyna sie porod , i ze sobie ogolnie nie poradze...

                          Hm , no moje dziecko wazy jakies 2 kg moze , jestem w 35 tyg wiec wiekszego niz 3 raczej nie urodze :-)

                          Skomentuj


                            a ja mam pytanie
                            Jak wasze warunki mieszkaniowe?
                            Ja mam 2-pokojowe mieszkanie, ale na 4 piętrze bez windy. Nie wiem jak już niedługo będę się wdrapywać na górę, a wózek to chyba w piwnicy będę zostawiać.

                            Ja jeszcze nic nie kupuję, w lato mam dostać dużo rzeczy od przyjaciółki i rodziny z Niemiec, to wtedy zobaczę co mi jest potrzebne
                            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                            Skomentuj


                              Hejka brzuchatki

                              Ja dzisiaj umieram nie dość, że od rana leje deszcz. To jeszcze ok 7 jak mnie załapały boleści brzucha twardy był niesamowicie... ale odwróciłam się na lewy bok przytuliłam do męża i powolutku mi przechodziło. Czy Wy też tak macie?? Dodatkowo rośnie mi dolna 8 i mam stan zapalny za pół szczęki, a mówię takim głosem jak facet po wykastrowaniu Dzisiaj z chęcią bym poleżała, ale trzeba w domku posprzątać.
                              Indra83 ja mam podobnie tylko, że na 1-wszym piętrze, ale za to zyskuje na tym, że na cały dzień mogę wózek na klatce zostawić przypięty, bo moja kochana klatka wygląda jak studnia gdzie spokojnie mogłyby się zmieścić dwie windy
                              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                              Skomentuj


                                DZIEN DOBRY!!!!
                                a dzis ja pierwsza moje malenstwo znowu szalało w brzuszku i spac nie dało ale za to ppiekną pogodę mamy

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                                .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X