Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziękuję za ciepłe przywitanie.Ostatnio zle się czułam ,piję miętową herbatkę i troszkę mi lepiej.Byłam u ginekologa i serduszko już bije. Mama nadzieję że z waszymi fasolkami jest i bedzie bardzo dobrze.pozdrawiam!

    Skomentuj

    •    
         

      hej dziewczyny dziś byłam u lekarza ciąża rozwija się jak najbardziej prawidłowo dla pewności jeszcze usg za 2 tyg i kolejna kontrola ale pani doktor powiedziała ze nie mam się czy martwic na szczęście

      Skomentuj


        mnie brzuchol boli nadal,raz mocniej raz słabiej,raz co 10 min a raz co 20 i tak w kółko,wiec narazie nic jak tylko czekac i czekac
        miłej przespanej nocki zycze pa.
        Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

        Skomentuj


          No to Ewiczek masz tak jak ja...

          Ja ide poogladać Harrego Pottera i spać

          A na noc życze regularnych skurczy i porodu Ale tylko dla tych terminowych Mamusiek. Reszta niech sobie smacznie śpi
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            jestem jestem ))) myslalam ze w nocy urodze az mi sie plakac chcialo..no ale dalam rade zacisnelam nogi :P pcha sie ten moj szkrab i to coraz bardziej a zreszta czuje jakby opadl mi bardzo brzuch....leze i odpoczywam kupilam gazetke o maluchach i ide na lezaczek poczytac...mamanikosia ale lalunia z Ciebie ...fajne macie brzuszki i wiecie co wcale nie sa takie malutkie jak wczesniej sie wydawalo...tyle ze wam to tylko w brzuszki poszlo a mi nie;P....Mloda mi tez sie podoba sukieneczka i te leginsy jak najbardziej...mamuszka no wiesz jak to faceci sie martwia zawsze...szkoda bo fajnie pewnie by bylo zobaczyc sie z mama i rodzina ...
            co do kubusia puchatka to ja tez dostalam taka posciel do lozeczka...co prawda musi poczekac bo na poczatke jest kolyska a u nas w sumie to chyba najbardziej popularny wystroj pokoju i wiele fajnych rzeczy jest dostepnych....zescie sie rozpisaly...ja na poczatku ciazy mialam infekcje ale to tylko dlatego ze bylam na podtrzymaniu i bralam PROGESTERON dopochwowo, ale jak skonczylam to i infekcja sie skonczyla moj lekarz mowil ze to normalne u kobiet w ciazy....
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              Hej Mamuski. Młoda moim zdaniem nie masz nisko brzusia, ja swój trzymam na kolanach jak siedzę, ale nie zrobię zdjęcia bo goła po kąpieli siedzę (balsam mi się wchłania)

              [B]Kurczaku i Mamonikosia[/B powariowałyście z Kubusiem Puchatkiem, chociaż przyznam że ładne te rzeczy, szkoda że moja Mała będzie z nami mieszkała w sypialni, nie ma swojego pokoiku a przecież nie położę takiego dywanu i nie powieszę takiej firany w sypialni

              Olcm Się odezwij do Nas!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Pokłóciłam się z Mężem o ten wyjazd, nie odzywam się do niego. Wymyśla i nic więcej, nie chce jechać bo siedzielibyśmy tylko u mojej rodziny bo jego Mama wyjeżdża do Austrii akurat jutro no i ten mój kochany Mąż uważa że nie opłaca się jechać "tylko" do mnie Przykro mi z tego powodu. Poryczałam sie własnie jak mówiłam mojej Mamie, że nie przyjadę. Gdybym nie była w ciąży to wsiadłabym w autobus i pojechała sama i miała Go gdzieś, ale moja Marynia nie daje mi się ruszyć... Są plusy i minusy małżeństwa i ciąży.... Przykro.

              Skomentuj


                wyslalam meża po wkladki higieniczne bo mi sie skonczyly wieco co kupil.... podpaski najwieksze takie po porodzie bo widzial jak ostatnio takie wybieralam (TYLKO JA JE KUPOWALAM DO SZPITALA) posikalam sie ze smiechu

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Olcm Ale Ty w przeżyjesz w tej ciąży biedaczko, nie masz łatwo Oby tylko wszystko się dobrze skończyło, ja trzymam za Was kciuki mocno, mocno A Mati powinien klapsa dostać w tyłek po porodzie za to, że mu się tak śpieszy i Mamę stresuje

                  Jak widzę Mamusie, które szarpią swoje małe dzieciaczki to bym zabiła, nie raz zwróciłam uwagę, ale w Pl to jeszcze nie działa, nie boją się ludziska bić dzieci w miejscach publicznych "bo ktoś zgłosi". Ja jestem na to bardzo wyczulona, i nawet raz zgłosiłam, to mi pan policjant powiedział że na mieście teraz jest dużo ważniejszych interwencji niż mamusia która "wychowuje" swoje dziecko.

                  Skomentuj


                    Kurczaczku hahahaha! się uśmiałam i weź tu wyślij faceta gdziekolwiek! a własnie - mnie też się skończyły wkładki, jutro trzeba na zakupy uderzyć, ech.

                    Skomentuj


                      Coś dzisiaj dziewczynki zalatane,znowu pustki
                      U mnie wszystkie dzieci śpią,małej tylko cyca wsadzę o 23 i spokój,mężuś się opycha słodyczami a ja gula mam że hej,też bym sobie pojadła,ale na razie nie próbuję,wczoraj pomidorówkę zjadłam i odpłakała na wieczór,jutro spróbuję kotleta niech już sie przyzwyczaja bo już mi potrawki bokiem wychodzą.

                      wczoraj byłam na wizycie u ortopedy,wszystko gra tylko masować muszę bioderka bo się na 100% nie rozkracza spotkałam tam 5 dziewczyn które ze mną leżały na oddziale,fajnie było znowu je zobaczyć no i maluszki popodziwiać
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny co tutaj takie pustki ostatnio panują aż nie ma co czytać. Co tam ciekawego się z wami dzieje?? Powyjeżdżały wszystkie czy jak?? U nas coraz lepiej tylko jak ostatnio spotykam kobiety w ciąży i one mówią w jakim miesiącu są to aż dziwne bo ja w porównaniu do nich to brzuszek mam minimalny i rośnie bardziej od dołu Jak u was one rosną??

                        Skomentuj


                          Lusiu,Beato,no to super!Nasze fasolki juz coraz wieksze!Ja juz bym chciala zeby kopalaNo,ale juz niedlugo!

                          Skomentuj


                            dlatego Atusia życzę wam porodów w terminie żebyście się biedulki nie musiały męczyć jeszcze dwa tygodnie dłużej bo wiem że był by to koszmar !!!

                            Miłej nocki mamusie i do jutra
                            Kubuś ur. 28.05.2009

                            Nasz synuś ma już...
                            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                            Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                            Skomentuj


                              hej mamusie!.
                              dopiero wróciłam byłam u damiana , a moja mama załatwiła mi kolejną torbę ubranek od koleżanki no i zabawek dla małej , nie mam co z tym zrobić teraz jestem taka zmęczona że hej a niektóre te ubranka to takie śliczniutkie i nie używane bo np różowe a to akurat po chłopczyku ciuszki dostałam więc pewnie leżały w szafie. Dostałam też stertę skarpeteczek i rękawiczek 2 pary więc przydadzą się do szpitala.
                              Kupiłam jeszcze dziś proszek jelp do prania ciuszków i pampersy hapy od 2-5 kg do szpitala je wezmę.
                              mamanikosia piękną masz tą sukieneczke ale ja w takich butkach to nie dam rady musze jakieś klapeczki sobie kupić , juto kupie to wam pokażę.
                              Właśnie a co kupujesz temu chłopczykowi na prezent ?
                              mamuszka faceci są bezlitośni!.
                              nie przejmuj się będzie ok!
                              kurczaczek a swoją drogą zabawnego masz tego faceta
                              olcm80 dasz radę! nie urodzisz tak szybko nie pozwolę Ci przedemną zobaczysz:P

                              Skomentuj


                                mamanikosia
                                i powiem Ci że mam taki sam brzucholek jak ty.
                                Ale ty masz tą sukienke ładną ! gdzie ją kupiłaś?

                                a ty kurczaczku to w porównaniu do mnie masz duuużAchny ten brzucholek.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X