Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dlatego ja się ciesze, że będe miała cesarke. Też bym się bała bólu. A tak pojade z skurczami i mnie potną. Bałabym się, że moge popękać, itd. No ale gdybym musiała to bym się męczyła rodząc naturalnie...
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      mloda wiem czytalam i wiem ze nie raz emocje biora góre nad rozsądkiem i rozumiem cie ale nas nie waz sie opuszczac bo przeciez milo nam jest w naszym gronie, wspieramy sie a to jest i tobie i nam potrzebne
      co do osób których nie lubisz na tym forum to moze wybierz opcje ignoruj kiedy ktos tam pisal ze tak mozna i bedziesz spokojniejsza

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        Młoda nie wygłupiaj się!!!! Nie opuszczaj Nas przez jakąś pindę, która pojęcia nie ma jaką jesteś osobą! My też nie wiemy w sumie, ale to forum nie jest po to, żeby się oceniać.
        PS dzięki za podpowiedź co do prezentu

        Skomentuj


          MłodaM.17 Zostań na forum! Pokaż, że nie łatwo Cię złamać! Masz za sobą wiele przyszłych mam, które napewno nie chcą żebyś przez kogokolwiek i z jakiegokolwiek powodu opuszczała nasze forum.

          Skomentuj


            Gratulacje Nitka!!! niech ci się chowa w drówku i miłosci
            Milenka juz na nami od 20 kwietnia

            Skomentuj


              GRYGORANNA teraz to chyba twoja kolej
              Milenka juz na nami od 20 kwietnia

              Skomentuj


                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                Śmieszna jest, bo najczęściej daje o sobie znać jak podszczypuje brzuszek .
                albo wieczorem jak mnie mąż po brzuchu głaszcze.

                Ale słodko! Ja nie mogę się tego doczekać.

                Dziewczyny, mam pytanie - ile dziennie spożywacie płynów? Woda, mleko, soki... Bo ja niestety bardzo mało, jak wyjdzie litr dziennie to naprawdę sukces! Ogólnie zawsze mało płynów piłam, potrafiłam wytrzymać nawet i dwa dni bez picia...
                Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                Antek - 6 listopada 2009r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość
                  Ale słodko! Ja nie mogę się tego doczekać.

                  Dziewczyny, mam pytanie - ile dziennie spożywacie płynów? Woda, mleko, soki... Bo ja niestety bardzo mało, jak wyjdzie litr dziennie to naprawdę sukces! Ogólnie zawsze mało płynów piłam, potrafiłam wytrzymać nawet i dwa dni bez picia...
                  Ja dużo piję! Mam ostatnio coś na kształt kaca, i piję uwaga, uwaga!!!... Conajmniej 5l dziennie!!

                  Zoltala a to twoje pierwsze dziecko?

                  Skomentuj


                    Mój kochany mąż na szczęście nie chrapie, za to skurcze łydek mnie budzą i sątraszne. Dzidzia bardzo spokojna i w dzien i w nocy. Za to w dzien jestem śpiąca i ciagle zmeczona...

                    Carin jak sie czujesz po stracie ukochanego pieska??? Strasznie mi przykro
                    http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                    Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                    waga 3030 53cm

                    Skomentuj


                      dzięki dziewczyny,
                      bo wcale nie chce odchodzić.
                      Ale mam dość wrzut od diabelecke.
                      ona uważa że mnie nie wyzywa..a nazwanie mnie smarkulą gówniarą to nie jest obrażanie ?
                      co sama robi?
                      cały czas wypomina mi ten wózek ,
                      czy łóżeczko pomalowane, i właściwie co ją to interesuje.
                      Nie podoba mi się to że sama nie potrafi przyznać się do błedu,
                      i przez to cały czas robi ze mnie niewiadomo kogo ...

                      nie powinnam tego pisać tutaj ,
                      ale jeśli w jakiś stopniu mnie rozumiecie to poprostu chciałam wam o tym powiedzieć , powiedzcie czy ja zle robie? .
                      Last edited by MłodaM.17; 29-04-2009, 17:02.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dziewczyny chciałam was zapytać ,
                        a wy na początku jak maluchy się urodzą to pieluchy tetrowe będziecie urzywały czy odrazu pampersy? bo ja nie wiem sama..

                        Skomentuj


                          Czesc dziewczyny!Co tam u Was?Jak sie dzisiaj czujecie?Ja super!Ale za to wczoraj ok.godz.22 tak mnie dopadly mdlosci,ze myslala,ze wyladuje w kibelku.Mozna powiedziec,ze to moje pierwsze mdlosci.Takze wspolczuje dziewczynom, ktore maja regularne mdlosci i wymioty.Pozdrawiam!

                          Skomentuj


                            Dziewczynki musimy być dobrej myśli!!! Wszystko na pewno pójdzie po naszej myśli, będziemy miały bezbolesny poród i śliczne dzieciaczki
                            Wszystko będzie dobrze nie ma co się zamartwiać na zapas, później będziemy się z tego śmiały
                            Czy chcemy czy nie to urodzić musimy, szkoda czasu na zamartwianie się co będzie gdy.... lepiej cieszyć się myślą,że lada dzień skończą się opuchnięte nogi,skurcze itp... i że będziemy mogły cieszyć się naszymi pociechami
                            Kubuś ur. 28.05.2009

                            Nasz synuś ma już...
                            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                            Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                            Skomentuj


                              Oj, dziękuję za zrozumienie i współczucie. Położna też mnie uspakaja.
                              Jestem już po wizycie u ginekologa - mogę rodzić już w każdej chwili, ciąża jest donoszona i teraz tylko czekać pierwszych objawów. Edytka jest małym dzieckiem, waży około 3 kg. A wyniki hemoglobiny wróciły do normy - 12,3!!! Ależ mi ulżyło! Strasznie bałam się anemii po porodzie.
                              Za tydzień mam przyjść ostatni raz do lekarza, a jeśli do 10 maja nie urodzę, to najpóźniej 15 mam pojechać do szpitala na wywołanie...Ciekawe co to będzie?!

                              Już teraz postawiłam wszystkich w domu na baczność, kierowców mam na myśli
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Evela - na te skurcze to pomaga magnez na 100%

                                Jesli nie zapomnę i wezme rano 2 tabl i wieczorem 2tabl (te po 45mg Mg każda), to w nocy moge spac spokojnie.
                                A jesli tak jak wczoraj dam ciała i zapomnę i rano i wieczorem "bo ważniejsze sprawy miałam na głowie " to rano o 4 obudziły mnie skurcze obydwu łydek i to takie, że jak doszłam już do siebie, szybko przyjęłam 2tabl.
                                Po wczorajszo-dzisiejszym incydencie już się będę pilnować.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X