Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć mamuśki.

    Tak tu pusto, że aż strach.
    Ja po dzisiejszym poranku ledwo żywa jestem od 6 do 8 tak zaczęła boleć mnie głowa, że myślałam, że oszaleje. Jak się okazało miałam coś na żołądku, chyba pizza wieczorna skubnęłam dwa kawałki mężusiowi i zakończyło się to wizytą w kibelku zwymiotowałam dwa razy a potem jeszcze przez godzinę tak nawalała mnie głowa, że szok ,już dawno tak nie miałam.
    A teraz jestem strasznie zmęczona i dalej głowa mnie pobolewa, delikatnie na szczęście. To było straszne

    Słoneczko świeci a mi nawet wyjść się nie chce na dwór przez te poranne przygody.

    A co tam u was maleństwa dały wam pospać?

    Jestem ciekawa jak tam Ewiczek i biedronka się czują, pewnie niedługo do nas zajrzą i pochwalą się swoimi skarbami.

    No to pa.
    Zajrzę później może ktoś się tu pojawi.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć Dziewczyny.
      Kamim - dzięki za opinię, mój synek i ja jesteśmy Ci wdzięczni

      Dziś jestem strasznie obolała. Całą noc bolała mnie miednica, niestety dalej boli. Poczytałam sobie trochę na ten temat i dowiedziałam się, że to jest normalne i tak już będzie do końca ciąży. Po prostu kości się rozchodzą i przygotowują do porodu. Niektóre dziewczyny dopada to wcześniej, a niektóre później. Mam wrażenie, że ja zawsze trafiam do tej bardziej poszkodowanej grupy .
      Podobno jak się człowiek dużo rusza to trochę przechodzi, u mnie z tym ruchem to różnie bywa - zależy od dnia i chęci, więc wiem, że na 100% będę się trochę męczyć. Najważniejsze, że wiem że to jest normalne, bo trochę się przestraszyłam, ze coś złego się dzieje.

      Pozdrawiam





      Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
      Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
      Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

      Skomentuj


        Hej Lalunie.
        Od rana latam jak opętana. Byłam w szpitalu odwiedzić moją koleżankę co urodziła 4dni temu. Wyjechaliśmy z domku o 10 - wróciliśmy po 14 takie są korki na mieście. Na obiadek tylko spaghetti i zaraz lecę sie położyć.

        Mamonikosia kupiłam ten krem do stóp co pisałaś, super mi chłodno po nim. I spróbuj mi się rozpakować przede mną!!!!

        Ja miałam dziś iść do położnej żeby mi sprawdziła stan szyjki, aaaale stwierdziłam,że nie ma sensu. Wykorzystam męża, poczekam i może coś się zacznie samo.

        Ta moja koleżanka mówiła, ze poznała wiele dziewczyn na porodówce i na położniczym i TYLKO JEDNEJ skurcze, poród zaczął się sam, a reszta miała wywoływany oksytocyną! Życzyła mi cesarki - ale nie będę Was tutaj straszyła i pisała co mi naopowiadała, bo jak juz wszystkie zgodnie stwierdziłyśmy - każda kobieta ma inny prób bólu i inaczej czuje.

        Młoda coś czuję, że Ci kobietko nastrój opadł. Tak smutno piszesz...

        Buziolki.

        Skomentuj


          A u Nas też tak nawet się ociepliło czasem nawet słoneczko zaświeci. Nawet już z teściami na zakupach byliśmy, ale ludzi z dziećmi masę... a wszystko przez to,że jutro pozamykane. Ale cóż My od września tez dołączymy do wózkowych
          zastanawiam się tylko jak obiad jeść jak mnie cała szczęka boli

          Carin no to fajnie, że się wyspałaś, bo ja miałam pobudkę i jak znam życie znowu koło 17 rozłoży mnie do spania...
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            ehhhhhhhh......mamuszka,w ogóle mi nie spieszno zeby sie rozpakowac....od dzisiaj równe 3 tygodnie zostały do tp i chciałabym donosić Maluszka do tego czasu....no ale nie wiem czy mi sie uda...szczerze powiedziawszy tak zle jak dzisiaj to sie jeszcze nie czułam...boli mnie brzuch cały czas,Mały kopie tez bolesnie i drapie mnie po jajniku tak ze mi ciarki az wychodzą...no i to dziwne uczucie....ciagle latam do wc,mokro mi jakoś i czuje sie jakbym Fretke spuchnieta jakąś miała taka jest jak nie moja...normalnie mi w majtkach przeszkadza!!! i jakoś dziwnie mi sie chodzi...tak jakby Mały mi napierał mocno na szyjke Nie chce jeszcze rodzic,to jeszcze nie mój czas.............
            Mamuszka,a z kremiku ja tez jestem zadowolona i chłodzi tak jak piszesz,odczuwa sie po nim ulge
            Mamusie!!! Jestem wykonczona tym uczuciem!!! Chce miec dzidzie przy sobie ale jeszcze zostało mi troszke czasu........
            Kupiłam Mu dzisiaj w Makro prezencik na Dzień Dziecka:] Jego pierwszy Dzień Dziecka:]]] :
            004.jpg
            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

            Skomentuj


              mamanikosia nonono!!! nikoś prosze czekac!
              a co do boli to rano sie dobrze czulam a jak bbylismy na miescie to tez maly tak mi uciskal na dole ze szlam bardzo powolutku kroczek za kroczkiem bo kuło mnie w pachwinie ale jak siedze to jest ok

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
              .

              Skomentuj


                oj mamanikosia nie strasz!! Nikosiu prosze czekac w kolejce i mamuni nie dokuczac...moj tez sobie grzebie tak jakby kolo jajnikow nie wiem czym on sie tam bawi tyle ze mamusie to nie bawi:P
                a ja jakos dzisiaj dobrze nawet sie smialam do mamy ze Mati sie rozmyslil bo jak chcial wychodzic na swiat to go zatrzymywali to teraz sie obrazil:P kurczaczku mnie tez przy chodzeniu tak cos uciska ale lekarz powiedzial ze to normalne wiec sie nie martwie...
                ma ktoras mamcie nr do Emilki bo sie o nia martwie nie odzywa sie juz dosc dlugo moze znowu jest w szpitalu biedna....
                a body dla Nikosia super
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  katarzynar ja właśnie też zaraz po porodzie miałam gorączkę około 39 stopni nie wiedziłam co robic bo karmiłam piersią i bałam sie brac jakiekolwiek leki ale gdy gorączka nie ustawała w końcu wziełam nurofen i położyłam się spa bo byłam bardzo słaba jak wstałam po dwóch godzinach po gorączce ani śladu nie było i kolejnego dnia to samo tak że przez dwa dni była gorączka a ja zwalczałam nurofenem i pomogło także radzę wziąśc jakiś przeciwgorączkowy lek i też przejdzie

                  Skomentuj


                    Mamonikosia pamiętaj kochana, jak zaczną Ci się skurcze wejdź sobie do ciepłej wody (minimum 30 minut, żeby chociaż 3 skurcze były) i jak przejdzie to przepowiadające, jak się nasilą, to czekaj aż będą co 5min i dopiero wtedy jedź. Na izbie przyjęć ze strachu i z wrażenia możesz zatrzymać akcję i będzie dupa a nie poród. A dzidzię masz już donoszoną więc się tym nie martw. I tak Ci nie będą wstrzymywali porodu. Eh.
                    Chyba się Nam powoli zaczyna Kobietki. Ja dziś seksik sprawdzę, mąż nie za chętnie podchodzi do tematu, ale go zmuszę, hihihi.

                    Skomentuj


                      byłam u mojego misiaczka doszło do ekscesów :P i humor całkiem mi się poprawił, wróciłam do domu i skurcze mnie wzięły ale tylko 3.
                      Jednak to prawda że można poprzez sex wywołać skurczę , ale to jeszcze nie takie skurcze jak powinny być dla mnie to za wcześnie.
                      mamuszka humor rzeczywiście miałam kiepski od rana ,ale po spotkaniu z damianem trochę mi się poprawiło, chciałabym już jutro bo lekarz mnie oceni co ze mną będzie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej,
                        troszke mnie nie było a tu już tyle wątków.
                        Ja niewiele mam kupone, kilka obranek, rożek, skarpetki, rękawiczki i czapeczke, a i łóżeczko. Coś napewno dostane od kuzynki i wtedy czego mi będzie brakować to dokupie. Chociaż nie ukrywam, że nachętniej całymi dniami chodziłabym po sklepach dziecięcych
                        Ja mam 21 lat, mój mąż 25. My jak narazie mieszkamy w jednopokojowym mieszkaniu, ale jesteśmy w trakcie remontu domu i planujemy przed narodzinami córeczki się tam przesieść, ale marnie to widze, bo prace remontowe posuwają się w żółwim tempie!
                        A u mnie, w Lublinie pogoda brzydka: zimnom zachmurzone, aż się niechce wychodzić z pod kocyka. Ale to dobrze, bo mam sesje, a co za tym idzie mnóstwo nauki więc przynajmniej nie kusi mnie, żeby wyjść na spacer.
                        A co do spania, to ja też nie moge spać, jest mi niewygodnie, staram się spać na lewym boku, bo ponoć tak się powinno.
                        Pozdrawiam
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          tuliXpanek a jak się uczysz to córcia jest spokojna?? bo ja jak siedze przy pisaniu pracy to mam wrażenie że ona się niesamowicie nudzi i ciągle śpi, a jak tylko wstane od komputera to od razu się wybudza i daje o sobie znać
                          będzie Weronika

                          Skomentuj


                            Cześć dziewczyny!Jestem nowa na forum . Szukam jakiś kobietek mająch rodzić we wrzesniu 09/ .W grupie raźniej :-)Mam termin na czwartego września, więc to już(albo dopiero:-) 26 tydzień.Chyba niedługo pójdę na zwolnienie, więc zacznę mieć więcej wolnego czasu na pogaduchy.

                            Skomentuj


                              Witamy nową mamusię na forum Napisz coś w skrócie o sobie, bo i tak każda Cię o to wypyta Córcia czy synuś, skąd jesteście i ile macie lat, pozdrawiam!

                              Skomentuj


                                Hej Ewylynka!Jestem tkz;starą pierworódką kilka dni temu wkroczyłam w czwatrą dekadę mojego życia. A to moja pierwsza ciąża.Nie znam niestety w 100 % płci dziecka, niefortunnie ułożyło się na ostatnim usg.Bardzo mnie to irytuje, bo chętnie zrobiłabym pierwsze zakupy;ubranka, pościel i takie tam a nie wiem w jakim kolorze :-) Kolejne usg za 4 tygodnie,chyba nie wytrzymam i kupie coś w ciemno.Obstawiam chłopca, tak intuicyjnie..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X