Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Mamusie!
    Ja dzisiejszy dzionek spedziłam spokojnie na lezaczku,poopalałam sie troszke a o 16 pojechałam z Tesciami na zakupki i wrocilismy dopiero po 19 no ale jestem mega zadowolona bo znalazłam suuuuuper wygodne sandałki!!!!! W ogóle ich sie na nogach nie czuje ale naprawde,kompletnie nic! jeszcze w zyciu nie miałam takich butów na nogach,ciesze sie tym bardziej ze nozki puchna a one sie dopasowuja do stopy,takze jakos te 4 tygodnie mam nadzieje przetrwam
    Oto one:
    019.jpg
    Gdybyscie szukały wygodnych butków to te polecam w 100%!!!
    mamuszka mnie tez cos ciagle w szyjce kłuje..........denerwuje sie bo nie chce urodzic przed czasem....Ciagle tłumacze Małemu ze musi jeszcze troszke posiedziec w brzuchalku;]
    W ogóle dziecie moje ma ostatnio straszne ADHD,wasze dzieciaczki tez sa ostatnio nadpobudliwe? Bo mój to sie gnie we wszystkie strony...
    Mam takie pytanie do Was Mamusie,kupujecie lub macie juz posciele dla Maluszków? Mam na mysli nie poszewki ale to co jest w srodku.Bo Malenstwo musi spac na płasko...i nie wiem co mam zrobic,czy kupic? Bo w sumie to lato bedzie juz i goraco i nie wiem czy tylko kocyka nie powlec ta poszewka...??? czy nie bedzie mu za goraco pod kołderka???? Chyba zrobie tak ze kupie i poprostu sie okaze...bo zaziebic tez go nie chce.masakra normalnie,zielona jestem w tych tematach:/
    dzisiaj w nocy miałam straszny ból!!! tak jakby skurcz bardzo bolesny ale w pachwinie!!! ale taki promieniujacy na noge i poł brzucha;/ az wrzasnełam z bólu i Meza obudziłam! A on odrazu jak na komende: "Pysiu,co sie stalo? Oddychaj,oddychaj!" heheh! W stresie biedak zyje;]
    Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

    Skomentuj

    •    
         

      mloda ja jak tak mialam to lezałam godzinke i mi przeszlo,to chyba te przepowiadajace bedzie dobrze!!!
      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

      Skomentuj


        Cześć Kobitki,
        no widzę, że w końcu coś ruszyło.
        No widzisz Gospi, a mi kumpela powiedziała, że już kończa - i jak tu wierzyć ludzikom?!
        A u nas dni są różne. Kacpero jest zwykle b.grzeczny, ale czasem domaga sie uwagi. Czyli w woźku zawsze spokój, i zwykle mogę porobić coś w ogrodzie, ale czasem "kółka muszą się kręcić". I tak samo często w domku leży sobie i właśnie gada i się śmieje, ale czasem muszę wisieć nad nim i sama go zabawiać i gadać i sie śmiać...
        A tak swoją drogą, to nie znoszę mojej teściowej i śmiać mi się chce, bo zawsze jak bierze malucha na rence - zaczyna się krzyk! He he! Poznaje dobrych i złych ludzi
        A wogóle to zgubiłam gdzieś wene do pisanie...odezwe sie jutro!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          mamanikosia ja mam posciel z kolderka ale napewno nie bede uzywala latem jedynie moze jakis kocyk bo strasznie goraco jest..i mysle ze jak zaloze mu spiochy na noc bedzie ok..zaziebic zle ale przegrzac wcale tez nie dobrze..nie martw sie nie tylko TY zielona jestes w tych tematach pewnie my wszystkie
          co do bolow i skurczy to juz czas na nas i musimy sie teraz meczyc z nimi...najwazniejsze duzo odpoczywac i jak macie skurcze pijcie duzo plynow..moj Mati tez czasami tak bryka ze mysle ze mi brzuch rozwali wczoraj sobie piete wypychal i co ja go tam dotknelam to uciekal a pozniej od nowa to samo zabwanis...malo miejsca juz maja te nasze maluszki to sie rozpychaja
          buciki bardzo ladne ja to smigam w japonkach bo w inne mi noga nie wchodzi<masakra>....
          mamanikosia ja to nie wiem jak ty dajesz rade na sloneczku siedziec ja 5 minut i juz mi slabo..wogole tak mi jakos goraco caly czas:/ale nie chce wlaczac klimatyzacji bo kaszle i gardlo mnie boli i nie chce sie gorzej doprowadzic..
          u nas teraz dlugi weekend bedzie a my musimy sie kisic w domu..dobrze ze mamy ogrod ale wszyscy sobie pojada nad jeziorko a my:/ dluuugoo dluugo jeszcze nie...
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            Mloda Ty tak nie lataj po tych schodach bo wiesz ze lakarze to mowia jak chcesz wywolac porod to seksik albo polatac po schodach...wiec sie oszczedzaj kochana i odpoczywaj Polcia jeszcze musi poczekac na swoja kolejke
            Last edited by olcm80; 20-05-2009, 22:41.
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              no ja dzis pisalam do przyjaciólki ze nasze malenstwo to bedzie mialo adhd bo ciągle sie wierci a dzis jak wystawił nozke to maz masowal ja i bardzo mu sie podobalo bo sie nie ruszał cwaniaczek
              ja tylko kocyk bede uzywac posciel kupie dopiero na jesien
              a dzis pierwszy raz mi nogi spuchły i mam baleroniki pewnie dlatego ze cieplo sie zrobiło
              olcm pytanko twój mati bedzie miał pełne polskie imie czyli mateusz jak bedziesz rejestrowac??
              bo my sie zastanawiamy czy jak tu zarejestruje jako philip to w pl bede mogla jako filip

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
              .

              Skomentuj


                kurczaczku u mnie bedzie Mateusz bo nie chce pozniej jakis problemow...wiec zostaje polska wersja .. musiala bys to sprawdzic bo ja dokladnie nie wiem :/
                poszperalam wlasnie troszke na temat tych imion i pisza ze lepiej dac polska wersje jesli chcesz zeby w Pl byl Filip ale najlepiej jest zadzwonic do USC i tam wszystko wyjasnia
                a tak odbiegajac od tematu mialam Wam napisac ze pojawila sie u mnie laktacja...dosyc sporo tej siary:/hmm czyzby to juz niedlugoa i jeszcze czy Wy tez nie macie apetytu???
                Last edited by olcm80; 21-05-2009, 00:14.
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  Atusia - gratulacje. Piękna ta czarnulka Z jedzeniem moja Natalka ma to samo - czyli dosyć dużo śpi i czasem ją trudno wybudzić. Z drugiej strony jak już się wybudzi, to je czasem jak oszalała Jestem zaskoczona jak każdego dnia się zmienia. Już za 6 dni będzie miała miesiąc - jak ten czas szybko leci...
                  Na ostatniej wizycie u pediatry dowiedziałam się, że z dietą matki karmiącej nie trzeba przesadzać i raczej starać się jeść jak dotychczas, bo te diety podobno nie są dobre dla dziecka, a przede wszystkim dla mamy. Chyba coś w tym jest, bo po tygodniu jedzenia chleba białego, marchewki, ryżu i bananów zaczęły mi mocno wypadać włosy i humor okropny. Teraz pomału wprowadzam różne rzeczy, a jeśli chodzi o mleko kupilam takie ze zredukowaną ilością laktozy i mam nadzieję, że Małej nie będzie bolał brzuszek.
                  Dobrej nocy!

                  Skomentuj


                    Cześć dziewczyny u mnie chyba na sen się nie zapowiada dostałam dość mocnych bóli pleców i brzucha na dole... mam nadzieję że nie zdarzy się tak że skurcze będę miała coraz mocniejsze a szyjka tak jak stała w miejscu tak dalej stoi... obawiam się tego , bo przecież się zamęczę na śmierć , a znieczulenia nie będą mogli mi podać nawet jakby bardzo chcieli!
                    Jak skurcze staną się bardziej natarczywe i regularne to chyba się ubiorę i do szpitala pojadę znowu, może coś się zaczyna dziać ale nie wiem czy jest możliwe że rano szyjka była nie gotowa a teraz zaczynała by się rozwierać?? W ogóle mam zwiększoną wydzielinę i nie wiem czy to właśnie ten czop może być czy co... bo nie jest podbarwiana krwią tylko jakby biało -żółta,(bardziej biała) może wy dziewczyny się orientujecie i coś poradzicie
                    Kubuś ur. 28.05.2009

                    Nasz synuś ma już...
                    http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                    Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                    Skomentuj


                      Dziś lenka to mnie az zaskoczyła zjadła wczoraj po 19 potem o 1:30 standardowo a potem dopiero po 6 teraz troszkę sobie marudzi.
                      a oto nasze uśmieszki a dziś to się śmiała na mój widok z otwartą buźką ale nie zdążyłam tego uchwycic
                      Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Carin ja używam perfecta mama i jest ok, nic złego się nie dzieje
                        Hmm to w takim razie spróbuje jeszcze raz po zdrowej kolacji i zobaczymy.

                        Skomentuj


                          Ewelka dokładnie w ten sam sposób zaczął się mój poród

                          Misiulka ja z dietą nie przesadzam. Wczoraj jadłam klopsiki z sosem (takie gotowane). Jem też owsianke i inne pierdoły. No ale nie jem wszystkiego np. dzisiaj mają spagethi na obiad, a ja rosołek i klopsiki znowu - bez sensu gotować dla jedenej osoby A tak to rodzinka je ze mną - oni samżone a ja gotoane mięso itd itp. Kurcze moja mała śpi od 5 rano i nie da się jej wybudzić. Cycki mi już ciekną. W nocy dała nam troszke popalić. Wczoraj położna wykąpała ją koło 15 i po 22 się obudziła. Nie chciała spać tylko cyc... Mąż się wkurzył i o 1 wziął ją na ręce, pobujaj, polulał i zasnęła. Spała do 4.30. Dzisiaj pewnie czeka nas powtórka z rozrywki, bo położna znów przyjdzie ją kąpać koło 14.
                          No i jeszcze jedno pytanie. Misiulka kiedy wyszłam z Natalką na spacer? Nam położna powiedziała, że mamy iśc jutro na godzinke. A w sobote to możemy ją na cały dzień nawet wystawić. Prawda jest taka, że na dworze jest cieplej niż u nas w domku...

                          No nic uciekam, bo sie Czarnula budzi
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Witam, u nas wszystko gra badanie usg wyszło dobrze wiec jeszcze neurolog i chyba jesteśmy wolni od lekarzy,zostana rehabilitacje,aż 5 tyg,na szsczęście dwa razy w tyg.
                            Byłam wczoraj u księdza w mojej starej parafi,zabawne kancelaria czynna w każdy dzień tylko nie środy a ja musiałam właśnie środę wybraćale wszystko załatwiłam,więc chrzcimy 14 czerwca
                            Z ubezpieczenia już dostałam i w sobotkę na zakupki wyskoczę trochę szmatek sobie pokupywać no i kreacje dla niuni.
                            Jeszcze trochę i niektóre z was będą obchodzić pierwszy raz dzień matki no i dzień dziecka,chociaż i my mamy pierwszy raz z naszymi skarbami ale te które mają pierwsze dziecko bardziej je przeżywają
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              anie te wasze skarbeczki są fajowskie,słodziutko się śmieją,moja też już zaczyna ale jeszcze nie zdążyłam zrobić zdjęcia,taka mała cwaniara
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Cześć dziewczyny

                                U mnie nocka spokojna, aż za spokojna, mały się bardzo mało rusza, tylko od czasu do czasu kilka razy wciągu dnia, aż czasem jestem przestraszona, że tak długo się nie rusza, ale to chyba już teraz normalne, bo tam mało miejsca ma, jak do jutra tak zostanie to chyba do położnej się przejdę, żeby posłuchała małego i mnie uspokoiła. Chyba zaczynam panikować.
                                AGATKA 16.04.07r
                                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                                W końcu w komplecie
                                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X