Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej ze spaniem to juz wogole problem za zawsze spalam na brzuchu a teraz to jest wykluczone...co do spania na wznak diabelecke ma racje nie powinno sie sypiac na wznak...wiec mecze sie na boku jak wszystkie ))))co do sexu to tez radze nie szalec jesli sie cos dzieje pierwsze pytanie w szpitalu to Czy uprawialiscie sex?....ale to juz kazdego indywidualna decyzja))) a plecy bola dalej
    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







    Skomentuj

    •    
         

      Madzik dzieciaczków niestety nie da się uchronić przed wszystkim. Sama się przekonałam jak moja mała miała 2 lata. Byłam wtedy na etapie chuchania i dmuchania. Na wszystko było "uważaj, nie dotykaj, nie rób...." i pewnego dnia jak byliśmy u mojej mamy po 10 minutach od wejścia jakoś skoczyła na stół że rozwaliła sobie czoło na 5 szwów. Czaszkę było widać i cała była we krwi. Wtedy uświadomiłam sobie że mimo mojego chuchania itak nie udało się tego uniknąć

      Co do pieniędzy to chyba tak jest że przysłowie wymyślili bogaci bo u mnie ostatnio brak pieniędzy odbija się na ogólnej atmosferze w domu

      Noror się nie odzywa. Mam nadzieję że wszystko ok. Może zabrali ją do szpitala bo przeciez by się odezwała.....
      W sumie zawsze lepiej być pod opieką niż samemu w domu.
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        Ech, uciekam do moich biednych mlodszych siostrzyczek. Rodzice wyjechali sobie na weekend do rodzinki, to moze poratuje mlode i ugotuje dla nas jakis pyszny obiadek, bo one to cztery lewe rece maja...
        Zajme sie czyms przynajmniej to nie bede miala czasu na wkur.... sie o byle co.
        Do potem


        Skomentuj


          Ja też mam nadzieję,że Nator się odezwie...

          My w tym miesiącu to wydaliśmy tyle kasy na maluszka,że szokA gdzie tu do 10 marca.... Może póżniej będzie lepiej,liczę na zwrot podatku i 2000 tysiące becikowego,ale i tak mam wydatków full- komunia syna w maju i chrzciny....ehhhh
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Atusia i jak po USG? daj znac, bo sie tu martwimy.

            A snieg dalej sypie...ja juz chce wiosny!!!


            Skomentuj


              Hej mamusie Albo to efekt zimy albo przygotowania do przyjścia Maleństwa sprawiły, że tu taka cisza...

              Ja dziś byłam na USG. Ogólnie ok. Moja córuś (potwierdzone na 99%) ma mały brzuszek, który wygląda na 26 tydzień ( a ja jestem w 28+2). Podam Wam takie wymiary ogólnie:
              BPD = 69 mm, tj. 27+5
              HC = 257 mm, tj. 28+0
              AC = 214 mm, tj 25+6
              FL = 51 mm, tj. 27+2
              HL = 47 mm, tj 27+5
              Ogólnie wiek płodu 27+2, przypuszczalna masa 976,99 g.

              Pani doktor powiedziała, że brzuszek ma szczupły i mało waży, bo ja jestem szczupła.

              Anatomia dziciątka też ok. Z jednym małym szczegółem. "W osierdziu wysięk max 2 mm." Poza tym serduszko jest ok, a ten wysięk podobno jest niegroźny i nie ma się czym martwić. 10 marca ma kontrole u docenta w szpitalu.

              Mała leży tyłkiem w dół i "przytula się" do mojego kręgosłupa. Rozwija się prawidłowo.


              Z tego wszystkiego zapomnieliśmy zrobić USG moich nerek, ale to już poproszę mojego lekarza rodzinnego. Teraz do wizyty kontrolnej będę się przejmować tym serduszkiem, chociaż powiedzieli, że to nie groźne...
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                ja jak na razie mam tylko dwa pokoje w jednym śpimy a drugi bardziej dla gości,w tym jednym mam 3 łóżka w tym małżeńskie,szafe i biurko jak będę wstawiać łóżeczko to muszę na razie zlikwidować biurko bo nie mam miejsca,ale mam nadzieje niedługo wyremontować pokój i będzie ok,co do kasy to też wpłacam dziś za kredyt 2000 i znowu bida,takie życie
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  ja to sie wlasnie poklucilam ze swoim nie chce go widziec musze odpoczac od jego wymyslów!!! az sie poplakalam ale u nas to normalne... dziewczynki jak nazwa sie ten rozek do karmienia bo chce go znalesc na allegro ale nie wiem w jakiej kategorii go szukac...
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                    ja to sie wlasnie poklucilam ze swoim nie chce go widziec musze odpoczac od jego wymyslów!!! az sie poplakalam ale u nas to normalne... dziewczynki jak nazwa sie ten rozek do karmienia bo chce go znalesc na allegro ale nie wiem w jakiej kategorii go szukac...
                    chodzi ci o rogala http://www.allegro.pl/item552544314_...mamo_tato.html
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      dziekuje Majorka :*
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a wy macie takie poduszki do karmienia??? ktora jest lepsza ta miekka czy ta twarda???
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          olcm80 ja tez zawsze na brzuchu zasypailam dlatego tearz mam problemy z zasnieciem, ale jakos juz metode opracowalam.
                          Chyba za bardzo ze slodyczmai zaszalalam, bo ponoc przytlam ciut na buzi wiec powinnam sie ograniczac, ale jak tu sie ograniczyc gdy tata przed chwila przyniosl mi tabliczke czekolady z orzechami
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            prawde mówiąc ja nigdy nie używałam i raczej nie zamierzam,ale co do miękkości to chyba bardziej twarde one i tak się wyrobią ten jest fajny i ma duży wybór kolorystyczny http://www.allegro.pl/item553280325_...a_tkanina.html
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Atusia najwazniejsze ze Maluszek rozwija sie prawidlowo, jak powidzieli, ze z serduszkiem nic sie nie dzieje, to tak jest no to masz juz prawie kilogramowego bobaska, ciekawe jak tam moj synek- leniuszek nie lubi mnie za bardzo kopac, ale najwazniejsze, ze ruchy sa


                              Skomentuj


                                diabelecke dzięki za wyczerpującą odpowiedz... wiesz ale powiem Ci że ostatnio np dzis rano obudziłam się i spałam na boku ... więc to chyba był odruch przyzwyczajenia, nie będe już spała na wznak obiecuje.
                                A jeśli chodzi o sex wystarczająco mnie pocieszyłaś.
                                Odrazu mi się lepiej zrobiło.
                                myślałam że spanie na plecach to najlepsza pozycja,
                                bo mam nadzieje że nie pomyślałyście że na wznak to na brzuchu, wżyciu nie spałabym na brzuszku, teraz tak się troszcze o mojego maluszka...
                                już nie moge się doczekac jak wyjdzie na świat.

                                boże już nie mogę wiecej pisac tak kręgosłup mnie boli ze musze się iść położyć .
                                Dziewczynki miłego i pogodnego weekendu wam życze.
                                http://www.suwaczek.pl/cache/63100100dc.png

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X