Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Puuuustoooo...
    To ja też uciekam na obiecany masażyk pleców i łydek zanim sie chłop rozmyśli, i do spanka.
    Dobranoc ciężarowki


    Skomentuj

    •    
         

      No i znowu sama tutaj
      Wróciałam ze sklepu z mężem i nie wiem jak, dlaczego i o co ale wybuchła taka kłótnia, że ściany drżały. Rzuciłam w niego szczotką i ma teraz siniaka Oczywiście cała afera trwała 10min. po czym tak mi się przykro zrobiło, a on był taki smutny, że rzuciliśmy się sobie w ramiona i ryczałam jak bóbr...Nie chciałam mu nabić tego siniaka ale dostałam takiego ataku szału, jak jakaś wariatka. Teraz już cisza po burzy, zrobimy sobie herbatki i posiedzimy przytuleni, muszę mu wynagrodzić tą moją złość i tego siniaka
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        To pewnie hormony!Nie przejmuj się...
        TOMEK-UR.16 KWIETNIA

        Skomentuj


          Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
          No i znowu sama tutaj
          Wróciałam ze sklepu z mężem i nie wiem jak, dlaczego i o co ale wybuchła taka kłótnia, że ściany drżały. Rzuciłam w niego szczotką i ma teraz siniaka Oczywiście cała afera trwała 10min. po czym tak mi się przykro zrobiło, a on był taki smutny, że rzuciliśmy się sobie w ramiona i ryczałam jak bóbr...Nie chciałam mu nabić tego siniaka ale dostałam takiego ataku szału, jak jakaś wariatka. Teraz już cisza po burzy, zrobimy sobie herbatki i posiedzimy przytuleni, muszę mu wynagrodzić tą moją złość i tego siniaka
          Zawsze moze zwalić to na hormony tez tak czasami mam ze czepiam sie bez powodu
          Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

          Skomentuj


            Dziewczyny jak z waszym ciśnieniem?
            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

            Skomentuj


              kurczaczek zazdroszcze Ci pogody.
              właśnie dziś z mamą wspominałam , jakto fajnie by było jechać mi do szkoły w samej bluzie i nie przejmowałabym się wtedy że jest mi zimno i w tramwaju było by czysto ,już niedługo miesiąc i pierwszy dzień wiosny.

              Buziaki dziewuszki:*

              Skomentuj


                U mnie ciśnienie ok!
                TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                Skomentuj

                •    
                     

                  moje też w normie,jutro jadę po synka do teściowej więc znowu mnie nie będzie ja zawsze jak już mam czas i siąde to wy zawsze kończycie,ciekawe czy jutro nator się odezwie,zawsze była na forum jeszcze się chyba nie zdażyło żeby jej nie było,a może lula właśnie swoją dzidzie
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Hej dziewczyny tak wogole to strasznie malo nas na tym forum....u mnie tez pogoda nieciekawa zasypalo sniegiem i zimno...az sie nie chce wychodzic...a ja mam takie pytanie a propo malych grzeszkow....i zachcianek...macie cos takiego....bo mi jak nigdy smakuje kawa i taka malutka sobie robie :P zachcianek jako takich nie mam..ale na brak apetytu nie narzekam..jedyne czego nie jadlam nigdy przed ciaza byly jablka a teraz je uwielbiam) i rosol moge jesc codziennie a wy?? macie cos takiego.....pozdrowionka
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Witajcie
                      Ja już prawie po przeprowadzce zostało nam tylko układanie, miejsce dla maluszka też już prawie wybrane.Czuje się nawet dobrze maleństwo kopie, tylko niech ta zima już od nas idzie Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć mamuśki.
                        Melduję się po krótkiej nieodecności. Wczoraj byłam z mężem i małą na wycieczce w Malborku i cały dzień zleciał. Oczywiście nie obyło się bez mandatu w naszej obecnej sytuacji to chyba gwóźdź do trumny. W dodatku dopadła mnie grypa i wczoraj już nie wiedziałam co się dzieje a w nocy nie mogłam znaleźć sobie miejsca bo spać nie mogłam.... Jakbym głowe miała ścićniętą w imadle..... Mały strasznie się wiercił i czułam się trochę jak pralka na wirowaniu

                        Grygoranna widzę że moja metoda trochę pomogła
                        Yoenne ja też tyję i jestem 13 na plus więc też wróżę sobie 20 kg. Myślałam że jako doświadczona ciężarówka uniknę tego ale z drugiej strony kiedy mam sobie pozwalać na obrzarstwo jak nie teraz

                        Notor ciągle milczy więc pewnie nie jest za dobrze...
                        Ciekawe co z dzidziusiem bo może urodzi w tym czasie.

                        Dziś już raczej mnie nie będzie bo wszyscy w domu chorzy i muszę zająć się nimi i sobą. Jam mi się uda to dodam też swojego brzucha.

                        Miłego dnia

                        Roksanka 13-02-2005 r.


                        Tymek- 10-05-2009 r.

                        Skomentuj


                          Hej myszko ja tez mam tej zimy dosc. gdyby nie ona juz dawno maz wzialby sie za malowanie pokoju i bym mogla urzadzac malenstwu kacik a tak to wszystko popakowane w kartony i stoi. boje sie ze pozniej nie zdaze
                          Akunia

                          Skomentuj


                            hej brzuchatki mi tez ta noc minela marnie nie moglam spac gardlo mnie boli a poza tym dusznosci mi sie odzywaly od tej astmy
                            ciekawe co z NATOREM kurde szkoda ze nic nie pisze juz tyle czasu ale musimy byc dobrej mysli napewno jest wszystko ok
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              hej brzuchatki mi tez ta noc minela marnie nie moglam spac gardlo mnie boli a poza tym dusznosci mi sie odzywaly od tej astmy
                              ciekawe co z NATOREM kurde szkoda ze nic nie pisze juz tyle czasu....ale musimy byc dobrej mysli napewno jest wszystko ok
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Hej Mnie też boli gardło i też mam duszności( nie mam astmy). Nie wiem co się dzieje - może macica uciska przeponę. Mam klaustrofobię i gdy nie mogę nabrać pełną piersia powietrza wpadam w panikę. Czuję się do dup.... A tu jeszcze 56 dni

                                Oto mój brzuszek z wczoraj
                                [img=http://img7.imageshack.us/img7/6061/32w.th.jpg]
                                Last edited by sylwia.b; 22-02-2009, 10:21.
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X