Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Yoenne i znowu same jesteśmy na forum.Ale ktoś wartę musi trzymać
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
      Yoenne i znowu same jesteśmy na forum.Ale ktoś wartę musi trzymać
      No racja Madzik, ale ja zawsze tak mam, że jak siedzę w domu to na forum cisza. A jak mnie nie ma bo kupa spraw do załatwienia to tutaj aż wrze
      Ja jeszcze nic nie prałam, mam zamiar pranko zrobić tak w połowie marca, może nawet pod koniec. Choc przyznam, że sama już nie wiem jak lepiej, nie chcę za wcześnie prać, żeby też nie leżało ale z drugiej strony boję się, że nie zdążę jak się Hania pospieszy
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        no posplam hwile< ale dalej mnie nerwa tzrepie< a komputer jak widac po strzalkach dalej sie pir>>>> ale juz nie mam zamiearu sie denerwowac
        ja pranie zaczynam od poniedzialku< najpierw ciuszki< potem posciel itd< bedzie tego kilka tur> tylko wllasnie nie wiem jak z rozkiem_ tez go wyprac czy nie trzeba bo boje sie ze potem bedzie wygladal jak szmata do podlogi


        Skomentuj


          Kurcze dziś się ważyłam a przez parę tyg. nie miałam baterii i nie sprawdzałam wagi bo ciągle zapominałam kupić baterie.
          No i u mnie końcówka 31 tyg. i 14,8 kg na plusie Kurcze a tu jeszcze 2 mce. Chciałam się w 16 zmieścić ale chyba do 20 dobiję. A jak tam u Was, w tych tygodniach 30-35 dużo tyłyście?
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            I ja jestem
            Syrwunia90 na oko rób okłady z czarnej herbaty lub świetlika.

            Ja też planuje pranie w połowie/ pod koniec marca. Miejmy nadzieję, że dzieciaczki zachowają rozsądek i wyskoczą -/+2tyg przewidywany termin porodu. Czyli ja muszę być zwarta i gotowa od 6 kwietnia
            Kochany Nikodem 2009.04.07.

            [/url][/url]

            Skomentuj


              cholera< moze wy mi powiecie co ja takiego wcisnelam< ze teraz caly czas tak jakbym z "shiftem" pisala?


              Skomentuj


                Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                no posplam hwile< ale dalej mnie nerwa tzrepie< a komputer jak widac po strzalkach dalej sie pir>>>> ale juz nie mam zamiearu sie denerwowac
                ja pranie zaczynam od poniedzialku< najpierw ciuszki< potem posciel itd< bedzie tego kilka tur> tylko wllasnie nie wiem jak z rozkiem_ tez go wyprac czy nie trzeba bo boje sie ze potem bedzie wygladal jak szmata do podlogi
                Nichol co do komputera to spróbuj go zrestartować po prostu. A co do rożka to ja też nie wiem, ale chyba wypiorę go w 30 stopniach i lekko tylko podwiruję może, potem wyprasuję i powinno być oki
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                  cholera< moze wy mi powiecie co ja takiego wcisnelam< ze teraz caly czas tak jakbym z "shiftem" pisala?
                  Może właśnie shift jest wciśnięty. ale mówię Ci spróbuj zrestartować.Może pomoże
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                    I ja jestem
                    Syrwunia90 na oko rób okłady z czarnej herbaty lub świetlika.

                    Ja też planuje pranie w połowie/ pod koniec marca. Miejmy nadzieję, że dzieciaczki zachowają rozsądek i wyskoczą -/+2tyg przewidywany termin porodu. Czyli ja muszę być zwarta i gotowa od 6 kwietnia
                    No ja ok. 14 kwietnia muszę już czekać
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      yoenne ja u gina bylam w trzydziestym trzecim tygodniu< wazylam szescdziesiat cztery kg> wczoraj wazylam sie u rodzicow_ tyle samo< ale cholera wie jak te wagi sa poustawiane> tak czy siak tyje ok dwa kg miesiecznie od jakiegos czasu> od poczatku ciazy jakies czternascie kilo (cyfer tez mi kurrrde nie pisze tylko te gorne znaki dlatego musze pisac slownie)


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no sprobuje zresetowac w dziada w takim razie> jak nie pomoze to bedzie mial lot przez balkon


                        Skomentuj


                          Przytyłam na razie 14 kg, a zostały mi jeszcze 2 miesiące, więc się nie przejmujcie!Jak będziemy karmiły nasze dzidziusie to szybko schudniemy.
                          TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                          Skomentuj


                            Jestem, komputer jeszcze troche posapie, a juz tracilam cierpliwosc. Yoenne dzieki za rade bo bym go tu....
                            Nie, no nie jest zle z nami, znam kobitki co pod koniec ciazy byly 25- 30 kg do przodu


                            Skomentuj


                              Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                              Jestem, komputer jeszcze troche posapie, a juz tracilam cierpliwosc. Yoenne dzieki za rade bo bym go tu....
                              Nie, no nie jest zle z nami, znam kobitki co pod koniec ciazy byly 25- 30 kg do przodu
                              No, fajnie ze pomoglo ale jaja Nichol, teraz ja nie moge pisac polskich znakow)))) Umre ze smiechu, przeszlo na mnie od Ciebie
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                                Jestem, komputer jeszcze troche posapie, a juz tracilam cierpliwosc. Yoenne dzieki za rade bo bym go tu....
                                Nie, no nie jest zle z nami, znam kobitki co pod koniec ciazy byly 25- 30 kg do przodu
                                Ja poprzednio byłam 25 kg do przodu. Córci nie karmilam, ale schudłam, pewnie ze zmartwienia.........
                                Obecnie 16 kg więcej.Na suwaczku do końca 57 dni. Raczej ( MAM NADZIEJĘ!!!) do 25 nie dojdę. Chociaż............ właśnie obżeram się faworkami



                                DZIEWCZYNY SZCZERZE POLECAM FILM" CIEKAWY PRZYPADEK BENJAMINA BUTTONA"- bez agresji, krwi, el. horroru- w sam raz dla kobitek w dwupaku
                                Last edited by sylwia.b; 21-02-2009, 17:58.
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X