Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A potem budza mnie skurcze, ale lydek.
    - no wlasnie, kupilam dzisiaj ten Asmag coby sie ratowac bo te skurcze mnie zabijaja, ale farmaceuta powiedzial ze mam tego nie brac bez konsultacji z lekarzem. Wiem ze kilka z Was to zazywa, pytalyscie swojego gina o pozwolenie?


    Skomentuj

    •    
         

      Nator koniecznie,to musi być sesja zdjęciowa A swoją drogą to też się boję czy mój mąż zdąży przyjechać na czas,jak będzie w pracy.Już mu powiedziałam,niech się pali i wali a ja i tak poczekam na niego w domu i dopiero pojedziemy razem do szpitala.

      Uciekam do łóżeczka,śpijcie dobrze i kolorowych snów
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
        A potem budza mnie skurcze, ale lydek.
        - no wlasnie, kupilam dzisiaj ten Asmag coby sie ratowac bo te skurcze mnie zabijaja, ale farmaceuta powiedzial ze mam tego nie brac bez konsultacji z lekarzem. Wiem ze kilka z Was to zazywa, pytalyscie swojego gina o pozwolenie?
        ja to mam od lekarza właśnie i biorę od 17 tygodnia odkąd trafiłam ze skurczami macicy do szpitala i od tamtej pory biorę non stop niby na macicę ale na łydki też pomaga
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
          A potem budza mnie skurcze, ale lydek.
          - no wlasnie, kupilam dzisiaj ten Asmag coby sie ratowac bo te skurcze mnie zabijaja, ale farmaceuta powiedzial ze mam tego nie brac bez konsultacji z lekarzem. Wiem ze kilka z Was to zazywa, pytalyscie swojego gina o pozwolenie?
          Możesz brać bez obaw! Magnez, tak jak żelazo nie powinien zaszkodzić w ciąży jak się bierze zgodnie z ulotką, więc spokojnie
          Kochne, umyłam się, zjadłam pączki, na to kolacyjka i powoli się kładę odpocząć po dzisiejszych nerwach i trochę się wypocić, bo rozkłada mnie choróbsko.
          Do jutra!

          To glupiutkie, ale cieszę się, że jesteście dziekujemy
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Młoda jak wstawilas tego gifa w podpisie?
            Jakby u mnie byla sluzba zdrowia taka powolna to by ludzie chyba poumierali. Aparat w domu mam tylko nie ma kto zdjec zrobic =/ a jak juz robic to jakies ladne innych nie biore pod uwage.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              No ja tez juz wypluskana, zbieram sie pomalutku do lozka.
              Do jutra brzuchole :*


              Skomentuj


                Dobry wieczór Mamusie. Już nikogo tu nie ma, pewnie śpicie. Ja ostatnio nie mam chwili dla siebie, przed urodzinami Hani załatwiamy wszelkie urzędowe sprawy i cały czas w mieście siedzę. Nie mam kiedy siąść żeby z Wami popisać. Jutro zrobię sobie taki spokojny dzionek.
                Piekłam dziś pączki i się popłakałam, bo mi nie urosły,na koniec po prostu zrobiłam faworki ale z ciasta na pączki Ale dobre były. Choć smutno mi było, że te pączusie mi nie wyszły.
                Teraz coraz częściej nóżki dostają w kość, puchną i zmęczona jestem jak pies
                A i kupiłam już łóżeczko, superowe. Jak dziecko wyrośnie to demontuje się szczebelki , montuje takie specjalne oparcia i jest łóżko do 8 roku życia. Fajne i niedrogie
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczyny...mam pytanko czy macie problemy z plecami:/.... ja dzisiaj chcialam cos podniesc z podlogi to juz sie nie wyprostowalam...moze za szybko to zrobilam:/.
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    Jeszcze mnie tu przygnało po nocach
                    Moja mała wymiotowała przez ten kaszel i nie śpimy od 2.
                    Zrobiłam jej herbatkę i teraz przymknęła oko a ja zdążyłam zrobić projekt komody i wysłać do gościa który może coś mi wystruga
                    Wymyśliłam sobie taką komódkę ale bez pułek tylko na wieszaczki i zobaczymy czy lepiej będzie zrobić na zamówienie czy przerabiać coś ze sklepu.

                    Notor bardzo isę cieszę że wszystko ok. Już niedługo zdasz mi relację z naszej porobówki i będę miała pełny obraz
                    Roksanka 13-02-2005 r.


                    Tymek- 10-05-2009 r.

                    Skomentuj


                      diabelecke sama się zdziwiłam że umiem takie rzeczy robić. ale teraz już nie umiem go wstawić ,wiesz na tej stronce bejbej go zrobiłam.
                      olcm80 ja mam problemy z plecami...
                      dzis rano jak wstałam strasznie mnie bolą .. ogólnie ciągle ... mnie bolą bo nie należę do osób z wielką masą ciała, nie mogę również spać na boku śpię tylko na wznak .
                      ostatnio trochę się boje chodzi o to że jak każda kobieta kocha się czasami ze swoim mężczyzną, mi się to zdarza często tylko potem się martwię czy z dzidzią ok...
                      od pewnego czasu też boli mnie lewa i prawa strona brzuszka... myślę że dzidzia się rozpycha , ale czasami się strasznie martwię powiedzcie mi coś na uspokojenie nerwów byłabym wdzięczna



                      http://www.suwaczek.pl/cache/63100100dc.png

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć Mamunie,
                        ja dziś od 4:30 cierpię na zgagę taką, że wymiotuję Zaczęło się od bólu gardła, kataru i teraz to! Ech! A najgorsze, ze najlepiej czuje się chodząc, a jak chcę usiąść lub się położyć natychmiast mdłości i pali na potęgę!
                        Wiec wyprałam pościel, przejzałam torbe do szpitala i usypiam jak koń-na stojąco!
                        Gospi, no mam nadzieję że to juz niedługo... Od tygodnia co chwila coś się dzieje, a ja czuję się fatalnie... Z resztą już nie mogę się doczekać!
                        Ale widzę, ze Ty dziś też masz ciekawą noc...
                        Yoenne, ja też mam takie łóżeczko. Uwazam, ze to super rozwiązanie
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Dzień dobry,widzę,że dzisiaj nie jestem pierwsza,,, Dziewczyny współczuję zarwanych nocek,może w dzień uda Wam się trochę odespać?

                          Nator,zastanawiałam się,dlaczego u Was w Toruniu jest tylko jedna porodówka na tak duże miasto? Praktycznie nie masz wyboru...chyba,że w innym mieście
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Yoenne,te łóżeczka są bardzo funkcjonalne,ja też takie kupiłam,bo starczy na dłużej.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              no fajna nocka dzisiaj była, moja 5 letnia córka Gabrysia też zaczęła wymiotować o pierwszej w nocy , i nie wiem dlaczego mam nadzieje że to nie żadna jelitówka
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Cześć mamuśki
                                Wstałam o siódmej i jestem wykończona. Chyba nie odeśpię nocki. Mała w ciągu dnia trachę lepiej funkcjonuje ale i tak już mam dość tej choroby. Tym bardziej że sama jestem już chora.

                                Swoją drogą to dziwne że mamy jedną porodówkę. Jakoś się wcześniej nad tym nie zastanawiałam ale biorąc pod uwagę Bydgoszcz która jest niedaleko to nasz szpital jest za murzynami.
                                Dziś zaczęłam tłusty piątek bo od teściowej przwiozłam karton pączków.
                                Miłego dnia
                                Roksanka 13-02-2005 r.


                                Tymek- 10-05-2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X