Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Trochę przesadzili tam z tym opisem - sztućce, kubek, papier toaletowy??? Chyba trochę przesada, dadzą w szpitalu. Ja tam zrobiłam sobie swoję listę wyprwaki do szpitala, wyprawki do domu itd...
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
      Trochę przesadzili tam z tym opisem - sztućce, kubek, papier toaletowy??? Chyba trochę przesada, dadzą w szpitalu. Ja tam zrobiłam sobie swoję listę wyprwaki do szpitala, wyprawki do domu itd...
      Hmmmmmmmmmm znam szpitale gdzie papier toaletowy jest tylko rano Ja zawsze biorę swoje naczynia, bo brzydzę się jeść ze szpitalnych...



      Ale my w Polsce.............
      Last edited by sylwia.b; 07-03-2009, 14:13.
      Kochany Nikodem 2009.04.07.

      [/url][/url]

      Skomentuj


        W Moim Szpitalu To Sztuce Trzeba Mieć Swoje Bo Mówią Ze To Nie Wczasy Z Reszta Nawet Dobrze Bo Wiem Z Czym Jem U Nas Poród Rodzinny Kosztuje 100zł A O Znieczuleniu Nawet Nie Ma Mowy

        Zgaga To Moja Zmora Nic Mi Nie Pomaga A Ja Jestem Głodna I Jak Mam Coś Jeść To Na Sama Myśl O Tym Ze Będzie Mnie Zaraz Piekło Odechciewa Mi Se Odrazu

        Skomentuj


          A to dziwne, nie mogę uwierzyć w to co piszecie dziewczyny. Nawet dlatego, że leżałam w Polsce na patologii ciąży w Szczecinie i nic nie musiałam mieć, wszystko dali.
          Tutaj to nawet nie porównuję, bo tutaj to raj jest, nawet mąż dostaje ciasteczka i kawę jak zechce
          Szok z tymi sztućcami i papierem, naprawdę
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            u mnie tak samo, papier toaletowy bywał z rana potem juz raczej cieżko go spotkać, sztućce swoje trzeba było mieć, kubek tym bardziej do picia no niestety większość państwowych szpitali tak ma.
            W sumie nie wiem jak jest w szpitalu gdzie będe rodzić ale też wezmę wszystko bo jak pytałam to podkłady poporodowe i takie tam muszę mieć swoje w sumie to dla mnie wszystko muszę mieć jedynie dla małej pampersy a reszty nie muszę ale jak chcę to mogę mieć swoje i tak też zrobię bo jakoś jak sobie pomyślałam ze w sumie tyle dzieci mogło mieć te ciuszki to tak jakoś wolę żeby Lenka chodziła w swoich
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              w sumie to ja mam taką swoją listę wyprawkową tak stwierdziłam że sama wiem najlepiej co potrzebuję
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Dziewczyny co możecie powiedzeć na temat ketonów w moczu? Ostatnio miałam bardzo dobre wyniki moczu ale pojawiły się sladowe ilości ketonów. Lekarz mówił, że to spoko, nic nie szkodzi, nic się nie dzieje ale jak miałam białko, krew i leukocyty w moczu to mówił tak samo i okzało się w szpitallu, że mam infekcję. Może któraś z Was też miała Ketony w moczu?
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja to wogóle pierwszy raz widze na oczy taką nazwę, ale może nie martw się na zapas. Są takie związki, które u kobiet w ciąży występują we krwi i w moczu właśnie w większych ilościach i to normalka, lekarze nie zwracają na nie wogóle uwagi.
                  a ja sie czuje coraz bardziej do dupy. Była u mnie psiapsiółka na plotach, to ledwo wysiedziałam. Brzuch mi sie urywa normalnie
                  Ide pod kołderke, może przejdzie...


                  Skomentuj


                    Dzień dobry!

                    Aniu serdeczne gratulacje!!! Synuś prześliczny i słodziakowy!!!

                    jak ja Ci zazdroszcze.... Ja wczoraj latałam, gotowałam, sprzątałam, prałam...a dziś od rana umieram na kręgosłup. Już powolutku mam dość tego wszystkiego... ech, a zostały teoretycznie 2 tygodnie...
                    Madzik, to widze ze pretendujesz do srebrnego medalu Ostatnio jakiś wysyp skurczowy się zaczął więc tak czuję, ze Anula otworzyła worek dzidziusiowy i teraz zacznie się sypać...
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny co możecie powiedzeć na temat ketonów w moczu? Ostatnio miałam bardzo dobre wyniki moczu ale pojawiły się sladowe ilości ketonów. Lekarz mówił, że to spoko, nic nie szkodzi, nic się nie dzieje ale jak miałam białko, krew i leukocyty w moczu to mówił tak samo i okzało się w szpitallu, że mam infekcję. Może któraś z Was też miała Ketony w moczu?
                      A kochana, jaki masz cukier??? Bo ketony w moczu mogą świadczyć o ztruciu cukrzycowym - kwasicy, lub o głodzeniu lub spozyciu alkoholu (ale o to Cie nie podejzewam)
                      Ale rzeczywiście czasem w ciąży wyniki są "niewidełkowe" ale w normie biorąc poprawkę na dzidzkę w brzuchu.
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Liliana ja podobnie jak Ty zapomniałam o torbie do szpitala. Muszę kupić sobie piżamkę do karmienia i te majtki jednorazowe. Moja koleżanka pracuje w sklepie z bielizną i mają takie piżamki.

                        Dzisiaj od rana mam rodzinke na głowie, a moja Michalinka jest bardzo towarzyska i kopie jak oszalała.
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                          A kochana, jaki masz cukier??? Bo ketony w moczu mogą świadczyć o ztruciu cukrzycowym - kwasicy, lub o głodzeniu lub spozyciu alkoholu (ale o to Cie nie podejzewam)
                          Ale rzeczywiście czasem w ciąży wyniki są "niewidełkowe" ale w normie biorąc poprawkę na dzidzkę w brzuchu.
                          No właśnie Nator nie robili mi żadnych badań na cukier jeszcze. Lekarz powiedział, że mogłam zjeść coś słodkiego dzień wcześniej i dlatego ketony się pojawiły. Alkoholu zero, głodzić też się nie głodzę. Czytałam też coś o tym, że ketony mogą się pojawić jak organizm intensywnie spala tłuszcz ale po mnie nie widać żadnego spalania. Teraz we wtorek mam wizytę w szpitalu to może zrobią mi jakieś badania. A jak nie to pojadę do Dublina i prywatnie to sprawdzę. A co to jest ta kwasica?
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            a mi jest coraz bardziej niedobrze, coraz bardziej chamskie skurze mnie męcza...
                            Wchodze do wanny, trzymajcie kciuki żebym nie wykitowala


                            Skomentuj


                              Witajcie a ja dziś od rana byłam na małych zakupach i tak mniej wiecej orientowałam się co ile kosztuje ale jeszcze do szpitala nie mam nic dostałam ciuszki od brata więc raczej ubranek kupowała nie bede wózek też mamy po moim 2 letnim bratanku nie jest zniszczony wiec nam sie przyda nosidełko też mamy jedynie zastanawiamy sie nad łóżeczkiem. Moje maleństwo od wczoraj kopie mocno ale mi to nie przeszkadza bo wiem dzięki temu że nic mu nie jest. Mi puchną nogi ręcę robią mi się żylaki na nogach na brzuchu mam 3rozstępy ale swoim wyglądem się nie przejmuje Maleństwo jest najważniejsze
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Nator nie wiem czy będę druga,chociaż po dzisiejszej nocy to już wolałabym mieć to za sobą.I teraz znów czekanie......
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X