Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    Dzień dobry wszystkim mamuciom

    Ja właśnie wstałam i szamam śniadanko w towarzystwie laptopa hmm...
    Mnie dziś dopadło jeszcze co innego, nie mogę ustać na prawą nogę boli mnie brzuch przy tym, tak jakby mały utył przez noc 3kg tak mi ciężko jakoś....
    Dziewczyny a można jakoś łatwo poznać że brzuch się opuścił? bo ja tak patrze codziennie i on zmienia kształt jak cholerka, codziennie inny jest i nie wiem w koncu czy to jakos mocno widac? albo sie moze coś czuje jak się opuści....
    Ja w pierwszej ciąży jakoś tego nie zauważyłam....
    Mąż mówił że mam niżej ale ja czułam się tak samo... jak słoń
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      Witamn Wielorybki moje!
      Ale sie usmialam czytajac zalegle posty.
      Gospi, pomysl ze twoj lekarz mial juz doczynienia z tyloma brzuchatymi babami, ze dla niego nasze dolegliwosci to chleb powszedni, napewno ci cos doradzi, po co masz sie meczyc.
      Co do proszku i plynu to ja kupilam Lovelle. Za pare dni bede miec kacik dla malego wiec pomalu biore sie do prania.
      "Dziewczyny a można jakoś łatwo poznać że brzuch się opuścił? bo ja tak patrze codziennie i on zmienia kształt jak cholerka, codziennie inny jest i nie wiem w koncu czy to jakos mocno widac? albo sie moze coś czuje jak się opuści...."
      - no wlsanie, jak to jest z tymi brzucholami??? Widze ze niektore z dziewczyn, ktore maja termin przedemna juz cos wspominaly ze im sie opuscil, a ja narazie nic nie widz. Podobno wtedy latwiej juz jest oddychac, za to jest wieksze parcie na pechez, a u mnie bez zmian,,,


      Skomentuj


        A po wczorajszych zakupkach pospalam dzis do poludnia i jakos znow wrocil mi power do sprzatania, przegladania co juz mam, co jeszcze musze kupic.... Tylko ten cholerny kregoslup mnie ogranicza, bo tak to pewnie jakas rewolte bym w mieszkaniu zrobila...


        Skomentuj


          Wiecie,ja też nie widzę ,że brzuch mi się opuścił,bo patrzę na niego z góry Ale każdy mi mówi,że tak jest...A co do proszku do prania to ja kupuję DZIDZIUSIA ,bo ślicznie pachnie.Kiedyś używałam lovelę ale nie byłam zadowolona.
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
            Wiecie,ja też nie widzę ,że brzuch mi się opuścił,bo patrzę na niego z góry Ale każdy mi mówi,że tak jest...A co do proszku do prania to ja kupuję DZIDZIUSIA ,bo ślicznie pachnie.Kiedyś używałam lovelę ale nie byłam zadowolona.
            Widze ze Lovella ni cieszy sie dobrym zdaniem
            To nic, teraz upiore wszystko w tym, a potem jeszcze raz w jakims lepszym.
            A co myslicie o tym Jelp? Reklamuja go czasopisma dla ciezarowek...


            Skomentuj


              Na czasopisma bierz poprawkę bo reklamują wszystko za co im zapłacą. Mogą być podpowiedzią. A co do proszku to jak już wpadniesz w wir ciągłego prania to sama wybierzesz najlepszy dla siebie i swojego malucha
              Roksanka 13-02-2005 r.


              Tymek- 10-05-2009 r.

              Skomentuj


                [QUOTE=Nichol;46929]Widze ze Lovella ni cieszy sie dobrym zdaniem
                To nic, teraz upiore wszystko w tym, a potem jeszcze raz w jakims lepszym.
                A co myslicie o tym Jelp? Reklamuja go czasopisma dla ciezarowek...[

                Nie znam tego proszku więc nie doradzę.

                Wreszcie przywieżli mi wózek Jest fajniutki,z montowanym fotelikiem na wózku.Ciekawe jak się sprawdzi
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  No a ja dziś mam wizyte na 17.00 umówioną z ginekologiem ciekawe co tam u mojego synka słychać, mam nadzieje że dobrze ale ten lęk zawsze jest. Czekam teraz z obiadkiem na męża po 14 wraca z pracy odpocznie i jedziemy, zawsze jest przy mnie bacznie obserwuje maluszka jak tam kręci się w brzuszku lekarz najpierw tłumaczy mężowi ja słucham oczywiście ale potem powtarza mi wszystko jeszcze raz. Mam okropne żylaki na nogach miałam przed ciążą ale teraz są coraz większe i jest ich coraz więcej, trochę mnie to denerwuje a przeważnie na lewej nodze. Muszę na tenm temat dzis pogadać z lekarzem. Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Atusia, to będziesz mieć ładny pokoik U mnie pokoik czeka od września - jak wprowadzaliśmy się do domku nie przypuszczaliśmy nawet, że tak szybko się zapełni i na razie stoi w nim tylko rowerek stacjonarny. Jak wyzdrowieję kupimy mebelki, a póki co katar, boli głowa i kaszel. Wyzdrowiałam dokładnie dwa tygodnie temu i znów choróbsko. Lekarz mówił, żeby tym razem spróbować nie brać antybiotyków, bo w trakcie ciąży brałam już trzy razy, a w zasadzie cztery, bo pierwszy raz jak jeszcze nie wiedziałam, że maleństwo mieszka w brzuszku. Dziewczyny, jakie macie sposoby na choróbsko bez leków? Czosnek, miód, sok malinowy - już jakoś mi nie pomaga co do tłustego czwartku też się nie mogę doczekać zwłaszcza, że pączki jem tylko wtedy. Tylko, że rano przeraziłam się wagą. Chyba niemożliwe, żebym w ciągu jednego dnia przytyła 1,5 kg, więc to chyba tylko woda - mam nadzieję, więc zobaczę, czy jutro rano będzie to samo

                    Skomentuj


                      Madzik a masz link do tego wózka ??
                      Chętnie zobaczę
                      Roksanka 13-02-2005 r.


                      Tymek- 10-05-2009 r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Padłam po nieprzespanej nocy...
                        Te moje noce to mnie chyba wykończą. A do tego strasznie boli mnie gardło!

                        Nichol ja używam Dzidziusia do białych rzeczy i Jelpa do koloru, ale wszystko płukałam 2 razy! Raz samą wodą, a później w rozcieńczonym Lenorze Sensitive (bo uwielbiam ten zapach), ale pewnie przerzucę się całkiem na Dzidziusia bo po prostu jest tańszy!
                        Ania mi brzuch się opuścił i rzeczywiście lepiej się oddycha, znów mam przestrzeń między biustem a brzuchem (a mam malutkie piersi i wcześniej już dotykały brzuchola), a do tego sikam jak najęta (dziś w nocy wstałam 9razy) i częściej czuje ruchy w dole brzuchola i w pachwinach (cierpną częściej nogi i boli krzyż), ale na przykład wcale nie przeszły mi zgagi
                        Gospi, a co to za wieszaczki??? Masz może foto??? Ja trochę mam, ale wiszą tylko spioszki na szelkach, a kombinuję, zeby jeszcze powiesić bluzy, ale w Tesco juz nie ma takich jak ja kupiłam.
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Jasne.
                          http://www.allegro.pl/item552897637_..._zestawie.html
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            [QUOTE=madzik291;46932]
                            Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                            Widze ze Lovella ni cieszy sie dobrym zdaniem
                            To nic, teraz upiore wszystko w tym, a potem jeszcze raz w jakims lepszym.
                            A co myslicie o tym Jelp? Reklamuja go czasopisma dla ciezarowek...[

                            Nie znam tego proszku więc nie doradzę.

                            Wreszcie przywieżli mi wózek Jest fajniutki,z montowanym fotelikiem na wózku.Ciekawe jak się sprawdzi
                            To widzisz, naczekałaś się, nadenerwowałaś i już jest!!! Dobrze że Ci się podoba A ja w ciąż szukam fotelika do samochodu i zastanawiam się coraz mocniej nad fotelikiem 0-18kg ale mam wątpliwości.
                            Miała któraś z Was taki???
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              misiulka moze sprobuj herbate z lipy, slyszalam, ze na przeziebienie jest bardzo dobra mi na kaszel maz robil syrop z cebuli, ohydne ale pomaga.
                              jak bylam chora to przyszla do mnie na wizyte znajoma internistka i tez mowila o inhalacjach z roznych ziol na katar. a na bol glowy zimne oklady.
                              ja po tych antybiotykach co bralam, nabawilam sie grzybicy, niby bralam ochronne tabletki ale mimo to, musze uzerac sie z tym dziadostwem.


                              Skomentuj


                                A powiedz, jak tak złapiesz nosidło w ręke czy jest ciężkie i czy łatwo się go składa???
                                Który kolorek sobie wybrałaś?
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X