Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A jeszcze chciałam zapytać bo może któraś z Was wie co to jest....
    Ostatnio odczuwam w brzuchu takie lekkie pukanie ale to nie od małego bo pukanie jest w jednym miejscu i w regularnym tempie. Coś jak puls ale wolniej, około 2 puknięcia na 3 sekundy . To trwa koło 15 minut. Trochę podobne do takiego drgania nerwów ( czasem miałam tak w oku ) tylko że wolno i nie mam pojęcia co to jest. Mały się wierci a pukanie nie przechodzi No i występuje w różnych miejscach
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      Hej

      Gospi nie wiem co to jest ale chyba mam to samo, takie pulsowanie czasem.

      a ja dziś też umieram, w nocy złapał mnie znowu atak mojego wyrostka i jest mi niedobrze cały czas, teraz już nei boli ale w nocy bardzo bolało

      boję się ze mnie złapie podczas porodu i co wtedy zrobią??
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
        A jeszcze chciałam zapytać bo może któraś z Was wie co to jest....
        Ostatnio odczuwam w brzuchu takie lekkie pukanie ale to nie od małego bo pukanie jest w jednym miejscu i w regularnym tempie. Coś jak puls ale wolniej, około 2 puknięcia na 3 sekundy . To trwa koło 15 minut. Trochę podobne do takiego drgania nerwów ( czasem miałam tak w oku ) tylko że wolno i nie mam pojęcia co to jest. Mały się wierci a pukanie nie przechodzi No i występuje w różnych miejscach
        Nie słyszalam o czymś takim??? Może rzeczywiście naciągnięty mięsień???
        A ja chyba mam otwartego wrzoda (znów), bo wymiotuję z krwią i ból jest nie do wytrzymania
        Zadzwoniłam do przychodni, a pielęgniarki chciały wezwać do mnie karetkę i wywieść mi do szpitala. Cudem je zatrzymałam i ubłagałam, zeby podjechał lekarz do mnie...
        Wię czekam... a jutro mąż ma 30 lat!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          hej mamuski!
          nator wspaniale wiadomosci te wczorajsze, dzisiaj widze, ze troche kiepskawo sie czujesz, ten caly wczorajszy stres tez pewnie sie przyczynil; i kurcze te wiadomosci od lekarki to mnie 'przerazaja', ze Ty juz mozesz rodzic, tez bym chciala szybciej, bo jak narazie to przeszlosc ciazowa mam przeterminowana (Vini tydzien przenoszony) no i w tej ciazy tak bym chciala szybciej urodzic moze porod bylby lzejszy, to zawsze latwiej jak mniejsza dzidzia ehhh....
          nator jednym slowem - wprowadzasz juz nas tu wszystkie w czas porodowy cholipcia i mimo, iz ja sama mam na koniec kwietnia - nogi sie uginaja na sama mysl hehe;
          wczoraj nawet moj mezulek przyznal sie, ze juz zaczyna sie lekko stresowac na porod, ze nagle zadzwonie do pracy iiiiiiii 'ruszyla maszyna', a wczoraj chcialam do niego dzwonic z pytaniem czy bedzie jadl obiad z poprzedniego dnia-ale sobie pomyslalam,, eee jak mu wczoraj nie smakowal to i dzidziaj cudu nie bedzie, wiec od razu wyrzucilam- no i maz zapowiedzial, zebym z takimi *************am juz nie dzwonila, bo padnie na zawal
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            Notor z wrzodami to nie ma żartów. Sama przez to przechodziłam kilka lat temu. I w sumie do tej pory mam problemy. W zeszłym roku chodziłam regularnie na gastroskopie ale jakoś odpuściłam. Lekarz na pierwszej wizycie zdziwił się po co przychodzę na prywatne gastro i wydaję ponad 500 zł skoro mam dopiero 25 lat a jak już zobaczył co i jak to się zdziwił że można coś takiego mieć w środku w tym wieku Wrzodów już chyba nie mam ... mam nadzieję bo zaleczałam to co było ale po wcześniejszych nie mam już odźwiernika tylko zabliźnienia w tym miejscu i przez to ciągle robią się nadżerki od kwasów. Lekarz powiedział że spotkamy się pewnie niedługo na stole jak się nie wezmę za siebie ale jakoś teraz jest całkiem dobrze. A Ty kochana najwyraźniej nie masz za wesoło i obyś przed porodem jeszcze na tym stole nie wylądowała. Nie chcę cię straszyć ale jak mój brat miał takie wymioty to już była walka o jego życie.
            Więc nie ściemniaj i olej uprzedzenia do naszych szpitali.
            Last edited by gospi; 20-02-2009, 09:14.
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              A w sumie Madzik nie wiem jak to jest, że tu 1 porodówka. W sumie ja całe życie mieszkałam w Bydgoszczy a tam to można wybierać. Nawet nie wiem ile szpitali jest w sumie w Toruniu: wiem o 2, jeden dla dzieci i jeden psychiatryk... Ale to rzeczywiście jest mało.
              Jak leżałam na patologii to kobitki w kolejce stały i czekały na łóżko na oddziale
              Ale dobrze, że teraz się wzieli za te oddziały, bo będą chociaż troszku lepsze warunki (ja się pewnie nie załapię, ale może za 2-gim razem???)
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                Notor z wrzodami to nie ma żartów. Sama przez to przechodziłam kilka lat temu. I w sumie do tej pory mam problemy. W zeszłym roku chodziłam regularnie na gastroskopie ale jakoś odpuściłam. Lekarz na pierwszej wizycie zdziwił się po co przychodzę na prywatne gastro i wydaję ponad 500 zł skoro mam dopiero 25 lat a jak już zobaczył co i jak to się zdziwił że można coś takiego mieć w środku w tym wieku Wrzodów już chyba nie mam ... mam nadzieję bo zaleczałam to co było ale po wcześniejszych nie mam już odźwiernika tylko zabliźnienia w tym miejscu i przez to ciągle robią się nadżerki od kwasów. Lekarz powiedział że spotkamy się pewnie niedługo na stole jak się nie wezmę za siebie ale jakoś teraz jest całkiem dobrze. A Ty kochana najwyraźniej nie masz za wesoło i obyś przed porodem jeszcze na tym stole nie wylądowała. Nie chcę cię straszyć ale jak mój brat miał takie wymioty to już była walka o jego życie.
                Więc nie ściemniaj i olej uprzedzenia do naszych szpitali.
                Powiem Wam, ze jestem wykończona i przerazona. A do tego męża nie ma i wróci dopiero późnym popołudniem. Mam cały czas nadzieję, ze to tez tylko nadzerki, ale ból mnie skręca.
                A żeby było śmieszniej u mnie wrzody zsugerował laryngolog!!! I mega zdziwienie było gdy trafiłam na gastro ze skierowaniem od laryngologa. Ale ja mam tez refluks (wracanie treści z brzuszka) i do tego boli gardło i pojawiają się afty w ustach... A też mam 26 lat dopiero...
                Ale co tam!
                W nosie, nie ma co marudzić Czekam na doktorka i zobaczę czym mnie poratuje...
                Muszę sie położyć na chwilę bo padam!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Jesteśmy w tym samym wieku bo ja też mam teraz 26 ( w sumie będę mieć )
                  A z tymi jeżdżącymi lekarzami to niestety też nie jest za ciekawie bo znając życie to przyjedzie i powie Ci że masz jechać do szpitala.
                  Kiedyś do małej ściągałam lekarza. Oczywiście pierw się prosiłam długo bo nie potrafili zrozumieć dlaczego nie chcę z dzieckiem przy 40' gorączki biegać po przychodni. Jak już pan łaskawie przyjechał to popatrzył i powiedział że trzeba zbadać małą w szpitalu.
                  Przygotuj się na to. Dobrze że Twój mąż dziś wróci po południu.
                  Roksanka 13-02-2005 r.


                  Tymek- 10-05-2009 r.

                  Skomentuj


                    Hej. Chorybzdulkom ( i ich dzieciaczkom) życzę zdrówka.
                    Nie mam weny do pisania, nic mi się nie chcę tylko leżę. Drugi dzień chodzę w piżamie. Dobrze, że mama zaopatruje lodówkę. Mam totalnego LENIA/ DOŁA.
                    Miłego dnia
                    Kochany Nikodem 2009.04.07.

                    [/url][/url]

                    Skomentuj


                      Dziendobry laseczki !!!
                      Nator , cholerka, az mi sie lyso robi. Wiem ze masz rodzic niedlugo, ale termin masz tydzien przedemna i takie problemy. A ja jak mnie zgaga, skurcz w lydce czy lamanie w kregoslupie zlapie to juz narzekam. Obiecuje sobie ze od dzis nie bede. Niby to nasz przywilej- narzekac na wszystko co popadnie, ale przy tobie to ja wlasciwie nie mam na co. Trzymam mocno kciuki zebys jakos spokojnie i bezpiecznie dotrwala do konca.
                      Co do pukania w brzuchu to tez tak mam, ale to wyglada inaczej niz czkawka malego. I tak smiesznie brzuch dyga wlasnie w tym miejscu. ale ni mom pojecia co to moze byc...
                      Last edited by Nichol; 20-02-2009, 11:43.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        O, a taki spiworek wygralam wczoraj na allegro dla mojego Krystianka i odrazu jakos mi sie humor poprawil. Jedna *************ka, za smieszne pieniadze, a jak czesze
                        http://www.allegro.pl/show_item.php?item=555826184


                        Skomentuj


                          Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                          O, a taki spiworek wygralam wczoraj na allegro dla mojego Krystianka i odrazu jakos mi sie humor poprawil. Jedna *************ka, za smieszne pieniadze, a jak czesze
                          http://www.allegro.pl/show_item.php?item=555826184
                          No prosze... bardzo ładny i udało Ci się faktycznie za super cenę wylicytować
                          Ja już nie mam pomysłów co mogłabym kupić. Potrzebuję jeszcze wanienkę ale nie opłaca się z allegro bo z kosztami wysyłki za drogo wychodzi a używaną bez sensu skoro nowe są tak tanie
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            Młoda przede wszytskim nie wolno ci spac na wznak! Gdy tak lezysz doplyw krwio dom lozyska jest ,mniejszy przez to tez zmniejszasz doplyw tlenu dzidziusiowi! Po drugie jest to dla ciebie tez niebezpieczne. Najlepsza pozycja do snu dla kobiety w ciazy jest na lewym boku (ostatnio gina pytalam). Mnie te zboli ktregoslip w koncu mam 12kg na plusie ale w dzien po prostu staram sie duzo odpoczywac w wygodnej pozycji. Z drugiej strony mam zalecone spacerki zebymn miala lepiej ukwione lydki, bo mnie skurcze silne lapia w nocy. Co do sexu to spytaj sie lekarza. Jak ci glupio to pomysl, z epowinno ci byc glupio wogole o ciayz go informowac, bo wlasnie w ten sposob dzidzie zrobiliscie, a kto jak kto, ale ginekolog najlepiej wie na czym polega zaplodnienie i co zrobic zbey do niego doszlo No chyba, ze chodzis z zmama do lekarza to wtedy bym sie zastanowila nad zadanbiem tego pytania. Niby mama tez wszystko dobrze wie, ale jakos glupio przy niej o takei cos pytac. Z tego co ja wiem to przeciwzskazania do milsonych usniesien sa tylko wtedy gdy ciaza jest zagrozona albo blizniacza w innych przypadkach wolno, a nawet ejst wskazane. dziecko orgazm mamy jak i sam moment kochania sie odczuwa jako przyjemne kolysanie ktore je usypia. Nie powinniscie jednak w tym lozku szalec, powinniscie postawioc na spokoj. No i pozycja powinna byc wybrana tak by facet nie uciskal na twoj brzuch i piersi, a ty zbeys nie lezala na plecach. Mam nadzieje, ze troche pomoglam.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              Ja jeszcze mysle o stelazu do wanienki. Fajna sprawa bo nie trzeba kombinowac na czym ja postawic ani sie schylac podczas kapieli malucha.


                              Skomentuj


                                No i pasuje mi wreszcie spakowac torbe do szpitala, bo jak malemu cos piknie i stwierdzi ze chce juz wyjsc, to bedzie panika.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X