Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość
    A tak swoja droga to dobra motywacja do powrotu nad pisanie pracy magisterskiej
    Doszlam do wniosku, ze chyba wezme na jeden semestr urlop dziekanski. Nie chce sie dodatkowo stresowac terminami, jak mala bedzie juz z nami w domu.
    A jak bedzie spokojna to zawsze cos moge nad praca magisterska posiedziec. Glownie chodzi mi o to, ze jak bede miec ten urlop, to nie bede musiala uiscic oplaty za studia (500 euro za semestr). Teraz nie zwolnia mnie z tej oplaty tylko dlatego, ze mam do napisania prace magisterska. Wole wiec wziac urlop i zaplacic te 500 euro jeden semestr pozniej, ale bede wtedy pewna, ze oddam prace i bede miec wszystko z glowy. Nagmatwalam pewnie tak, ze nikt nic nie rozumie. Koniec koncy chodzi o to, zeby zaoszczedzic oplate w wysokosci 500 euro.



    Rosne...
    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
    16.11.2009 5620 gr, -
    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
    17.06.2010 9250 gr, -
    06.09.2010 10600 gr, 77cm
    14.12.2010 11600 gr, 81cm
    05.05.2011 11900 gr, 83cm
    20.09.2011 13200 gr, 90cm
    14.01.2012 14300 gr, 93cm
    19.07.2012 15500 gr, 98cm



    Skomentuj

    •    
         

      a to moja nikola jak sobie siedzi
      i sie cieszy ja juz fdawno zdjec nie wstawialam....
      Attached Files
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Hej dziewczynki!
        Ja dzisiaj znowu leze bo wprawdzie nie mam skurczy ale brzuszek mi twardnieje wiec wole nie szalec. Przed chwila przyjechal kurier z kolejna przesylka "dzidziusiowa". Tym razem kupilam przewijak, laktator i wkladki. Mam juz prawie wszystko tylko jeszcze nie wyprane i nie wywietrzone. Ale na razie daje sobie spokoj z nawet drobnymi czynnosciami bo boje sie ze sytuacja z poniedzialku moze sie powtorzyc.
        AMSW, ciesze sie ze u Ciebie juz lepiej
        Coyotek, zglosilam sie na Karowa bo na Inflanckiej (gdzie telefonowalam) powiedzieli ze nie maja oddzialu dla wczesniakow i polecili zglosic sie na Kasprzaka, Karowa lub Narutowicza. Wybralam Karowa.
        Jeszcze a propos lekarzy: AMSW, wspolczuje Ci tej wstretnej baby! Mnie sie trafil fantastyczny lekarz, mlody i mega delikatny! Traktowal mnie bardzo dobrze, tylko polozne troche niemile. '
        uciekam do lozeczka Zycze milego dnia
        Tymoteusz - ur. 03.09.09

        Skomentuj


          a tak wygladalam w dluzszych wlosach chociaz przed obcieciem mialam jeszcze dluzsze mi sie wydaje ze w dluzszych mi lepiej chyba musze zasiegnac opinii fachowcow czyli wasz dziewczyny
          Attached Files
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Ja jeszcze nie moge dojść do siebie po wczorajszym badaniu ginekologicznym, wszystko mnie boli. Lekarz starał się być delikatny,ale mimo wszystko teraz jestem obolała.
            Co myślicie o tym laktatorze? http://www.allegro.pl/item692431677_...gwarancja.html
            miałam kupić ręczny z tommee tippee ale mąż stwierdził, że lepiej dołożyć kilka złotych i kupić elektryczny, żeby później nie było problemu z odciąganiem pokarmu.
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              hej
              no kobitki wystarczy poprosic i juz jest co czytac
              u nas wczoraj byl spokoj za to dzis juz wiem ze bedzie nieciekawie bo wczoraj nie bylo kupy a dzis juz rano brzusio bolal co do mliczka to kombinuje i od wczoraj zaczelam znowu dostawiac do cyca i sciagac co zostanie i w nocy daje butle raz moje raz sztuczne a tez zauwazylam ze w jednym mam sporo mlieka a w drugim tylko 20 mil wiec moze pobudze jeszcze laktacje choc nie jest latwo bo maly sie wkurza niesamowicie chcialabym chociaz te 3 mies dawac mu moje mleko ale jak nie wyjdzie to trudno nie mozna sie zalamywac mamuszka masz racje swiat sie nie zawali
              kobitki sliczne macie maluszki nikos slodziak niesamowity a marysia jak laleczka piekna
              olcm rodzinka cudna ale mati fakt najladniejszy a i smerfetka emilki sliczna czarnulka
              tak patrze to chyba ja mam tylko blondaska
              mamnikosia a co to jest pielszkowanie??

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
              .

              Skomentuj


                Hej! Byłam kilka dni w szpitalu z wysokim cisnieniem, ale juz wszystko sie unormowało.
                Ale w ogole jakie jajca, okazalo sie zle wyliczylam date ostatniej miesiaczki i jestem dopiero w 31tyg. i 2 dni ! :O Ale mały wazy 2750g i wyglada na 34tyg i 5 dni! Lekarz do mnie z tekstem "kobieto co Ty chcesz dziecko 5 kilo urodzic?!" No i powiedział, ze jezeli nadal bedzie tak rosl to nie mam mozliwosci na naturalny porod!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Moze ja sie z data ostatniej miesiaczki (nie grudzien a listopad) pomylilam o miesiac i mam termin na sierpien ?

                  Skomentuj


                    Sylwia nie jest tak źle!!!! W obu fryzurkach ci ładnie, a najładniej z grzywką
                    Nie róbcie mi ochoty na obcięcie włosków, bo ostatnio zaczęłam o tym mysleć...

                    Ankasos ale laska na tym zdjęciu!!! A włoski obłędne!!!! ładnie ci w tym blondzie było.




                    Skomentuj


                      hej mamcie moze cos sie znowu ruszy na watku zeby tylko te nasze czerwcowe bejbiki byly grzeczniejsze. u nas jest tak jak u Ciebie kurczaczku jedna nocka odbra druga nie dzisiaj maly wstal o 5 z takim placzem ze nie wiedzialam co mu sie dzieje nie moglam go uspokoic i chyba z 2 godzinki rano tak sobie poplakiwal na sekunde nie moglam mu nawet mleczka podgrzac no ale sie juz uspokoil moze mu se cos przysnilo albo ciezko mu bylo kupke zrobic:/ no nie wiem ale osikal mame cala w nocy zrobil fontanne no i tyle szczescie ze juz mial pieluche napupie co prawda nie zapieta jeszcze bo by mnie jeszcze okupkal:P<delikatnie mowiac>
                      bylismy na dworze ale tak goraco ze nie da rady siedziec a ze mamy dorianka dzisiaj to nie sposob sie nudzic
                      co do mleczka to ja tez tak mam ze z jednego sciagne 100 a z drugiego ledwo 40-60 ale tez mam ostatnio mniej mleczka moze dlatego ze przez dwa dni sciagalam jak juz musialam bo i tak trzeba bylo wylac ale od dzis znowu herbatka dla mam i duuuzo wody no i wiecie az sie stesknilam za tym jak maly sobie cycucha ssie jak sie przytula dzisija nadrobimy stracone dnityle ze on sie denerwuje jak mu nie leci tak jakby chcial
                      a czy wasze bejbiczki tez czasamis ie tak denerwuja ze jak wezmiecie na rece to kopia machaja raczkami odpychaja sie az ledwo moge mojego utrzymac:/jakis nerwus z niego i to przewaznie jak ma mu sie odpic a jak juz jest po to opada z sil
                      sliczne te wasze bebjbiczki marysia jak slodka czarnulka po mamie faktycznie tylko Fifi blondasek MLoda napisz jak u Ciebie czy dobrze wszytsko bo jak dlugo nie piszesz to nie wiadomo czy znowu Cie cos zlego nie spotkalo...
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        chciałabyś




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          jak tak dalej pójdzie to urodzisz w październiku
                          ja mam pewność, bo ostatnią miesiączkę miałam 07.12.2008, pierwsze usg miałam zaraz po okresie 14.12.2008 (akurat tak się umówiłam na badanie) i JAMA MACICY była pusta (mam to na piśmie).
                          Ale już na kolejnym usg, które miałam 4 tygodnie później - 15.01.2009 w jamie macicy był widoczny pęcherzyk ciążowy o wymiarach GSD=18mm i CRL=5mm, co odpowiada 5/6tyg.
                          25.01.2009 kolejne usg i wynik CRL=13mm , co odpowiadało 7/8tyg.
                          Tak więc licząc tygodniami to teraz jestem 33.5tyg. (co się zgadza z WIELKĄ KSIĘGĄ CIĄŻY




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            Cześć
                            Ja dziś pojechałam do pracy pozałatwiać swoje sprawy i załapałam się na imieniny ale się ciasta i różnych owoców najadłam i tak mi się jednak tęskno zrobiło za tym rozgardiaszem. Moja szefowa, która została w poniedziałek pierwszy raz babcią małego Michałka kazała mi kategorycznie wypoczywać i już nie wracać.
                            Potem poleciałam jeszcze na zakupy, kupiłam piękne spodnie, bluzę i koszulkę małemu, ale takie 68, małych rzeczy, ot raczej wystarczająco dużo dostanę.
                            Ale najważniejsze, kupiłam sobie 2 staniki do karmienia i na tym na razie pozostanę, ewentualnie po porodzie więcej kupię.
                            Zmęczył mnie ten upał, a zwłaszcza jazda samochodem bez klimy, idę się położyć przed tv.

                            Ja też nie kupuję pościeli tylko śpiworki, kumpela mi polecała.
                            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                            Skomentuj


                              Cześć
                              Ja dziś pojechałam do pracy pozałatwiać swoje sprawy, akurat imieniny były, więc ciasta i owoców się najadłam, i trochę mi tęskno za pracą.
                              Kupiłam parę większych ciuszków dla Stasia i sobie 2 staniki do karmienia. Tyle mi starczy, więcej po porodzie. Te, które kupiłam są elastyczne i jeden czarny, a drugi biały. Zgrzałam się w samochodzie okrutnie, lecę odpocząć.
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                              Skomentuj


                                Syrwuniadziewczyny maja racje nie jest tak źle wystarczy wymodelowac

                                a mnie nikt nie przekona na ścięcie włosów mam do stanika i niech sobie bedą ja je tylko od czasu do czasu wycieniuje i to wszystko

                                wiecie co ja to miałam szczęście że znalazłam się w tym szpitalu gdzie rodziłam Hanie i teraz dopiero wiem ze ci lekarze na prawde znaja sie na rzeczy skoro moja niunia rusza swoją raczką właśnie natknęłam sie na ten artykuł:
                                APEL RODZICOW:
                                Szanowni Państwo,
                                Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową dla naszego synka Huberta, który cierpi na okołoporodowe uszkodzenie splotu ramiennego. Jedynie neurochirurgiczne zabiegi operacyjne i intensywna wieloletnia rehabilitacja dają szanse na zmniejszenie niepełnosprawności naszego dziecka i mocno wierzymy, że również na normalne życie w przyszłości.

                                Nasz synek urodził się 8 lutego 2009 roku w Ustce. Dziecko zostało wyszarpnięte na świat z użyciem ogromnej siły i doszło do dysfunkcji barkowej. W wyniku takiej decyzji personelu medycznego, nasze maleństwo zostało okaleczone na całe życie.
                                Od dnia narodzin nasz skarb nie zginał rączki w łokciu, a nadgarstek niesymetrycznie się wykrzywiał. Hubert nie potrafił unieść rączki do góry... leżała ona bezwładnie obok ciała. Jedyną pocieszającą rzeczą było to, że rusza paluszkami. Niestety mimo, iż jest stale rehabilitowany, prawa rączka i tak jest chudsza o 1cm i krótsza o 0,5 cm od lewej – a nasz synek ma dopiero 3 miesiące. Boimy się pomyśleć co będzie dalej. Przed naszym synkiem jeszcze długa i ciężka praca. Po konsultacji w Poznaniu profesor A. Gilbert stwierdził że jedyną szansą na usprawnienie funkcji ręki jest OPERACJA w Paryżu.
                                Koszt takiej operacji to ok 35 000 zł. Naszym największym pragnieniem jest aby i nasz synek mógł wyjechać na operację do Francji.

                                Nie jesteśmy sami w stanie sfinansować kosztów operacji i dlatego dzisiaj zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie naszych wysiłków w kontynuacji leczenia i rehabilitacji Huberta.
                                Będziemy Państwu wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

                                i na 100% jestem pewna że ją z tym dzieckiem wypisali od razu do domu tylko dostała skierowanie na rechabilitacje bo mnie zostawili w szpitalu i zaczeli leczenie od razu a mogło skączyc sie inaczej
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X