Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja zostałam teraz sama w domu i po obejrzeniu filmu zamierzam włączyć sobie płytkę z ćwiczeniami dla kobiet w ciązy i porozciągać trochę ciało.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie
      U nas dziś rano była straszna pogoda bo padało teraz juz sie przejaśnia przed obiadem byliśmy z Kubusiem na zakupach był bardzo grzeczny dałnam na spokojnie zrobić zakupki potem wróciliśmy ogarneliśmy w domku zjedliśmy obiadek z mężem no i o 14.00 pojechał do pracy. Kubuś mi teraz śpi wieć w koncu mam chwile relaksu nie moge doczekac sie wieczora jak mąz wróci bo obiecał że kupi jakies dobre winko wypijemy sobie i poprzytulamy sie bardzo za nim tesknie bo cały czas pracuje tak jak wczesniej wspominałam na 2 etaty i nawet nie mamy czasu dla siebie. 18 pazdziernika mamy pierwsza rocznice slubu już teraz mąż mnie pyta co bym chciała dostac ale ja wogóle nie mam pomysłu a i sama tez musze coś wymyślec dla niego A tak wogóle to bedzie potrójna impreza bo 17 pazdziernika ja mam imieniny i urodziny a 18 rocznica już teraz powiedziałam mojej mamie że Kubuś wybiera sie na noc do babci Pozdrawiam

      Skomentuj


        ja to odnosze dziwne wrażenie jakby mój koniec był już bliski. teraz do bóli kręgosłupa widze że doszły ogromne ilości galaretowatej wydzieliny i co godzine do kibelka latam (z tą grubszą sprawą) zaczynam się bać powoli..;/

        Skomentuj


          Cześć dziewczynki

          wieeeeeeeeeeeeki mnie tu u Was nie było, więc od razu mówię że nie przeczytałam jeszcze wszystkiego...

          Wojtuś mój się rozchorował, od czwartku wieczora miał gorączkę, zbijałam ale potem było od nowa, no i dzisiaj wreszczie poszłam do lekarza, okazało się że to początki zapalenia gardła no i Młody dostał antybiotyk...

          Nator fajna sprawa z tym basenem, ja też o tym myślałam tylko u mnie w mieście zajęcia dla maluchów są w piątki o 19 wieczorem ! (a o tej godzinie to mój książę zazwyczaj już śpi), musiałabym jeżdźić do innego miasta... może jak Młody troszkę jeszcze podrośnie...

          nic, śmigam bo Młody śpi ale zaczyna stękać...

          do później kochane
          Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

          Skomentuj


            Viki - nie ma co się bać. Weź torbę, męża ( w tej kolejności i jedź do szpitala. Porobią ci badania i powiedzą co i jak. I albo cię zostawią i będziesz rodzić, albo odeślą uspokojoną do domu.
            Naprawdę nie ma czego się bać.
            Trzeba działać.




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Nator jak ja ci zazdroszczeeeeeeeee!

              Filip pojechał do drugiej babci (tesciowej) bo zadzwonila ze sie za nim stesknila i zeby jej przywiezc wiec mamy troche wolnego z mezkiem
              a teraz leci na tvn style niania ja pierdziu nawet czlowiek by nie pomyslal ze sa takie wstretne bachory
              Last edited by ania_2288; 12-09-2009, 15:45.
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Kupiłam torbę, klapki prysznicowe, wkładki laktacyjne i parę drobiazgów. Już mi trochę lepiej, bo już coś mam jakby co do spakowania.
                Czuję się dobrze, żadnych oznak zbliżającego się porodu. W poniedziałek idę do gin, to się dowiem jak tam moja szyjka, ale czuję, że to jednak jeszcze trochę potrwa.
                Tak mnie ta lustrzyca wkurza strasznie
                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam mamusie=), chciałam się tylko pochwalić, że Iga jest aktywna!! Po spacerku, coyotek74 ja się pytałam. Gratulacje!

                  Ewylynka twoja niunia bardzo ładna

                  Carin twój Kubuś też=). dzisiaj skończył 2 tyg. prawda??.
                  Pozdrawiam

                  Wracam do męża bo wołaa=)
                  Jest cool
                  Last edited by magda197666; 16-09-2009, 17:24.
                  Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                  Skomentuj


                    Dziewczyny, jak myślicie, czy mogę zastosować maść Ketonal?
                    Od wtorku strasznie kłuje mnie w lewym boku na wysokości żeber. Nie mogę sobie z tym bólem poradzić, w nocy nie mogę spać, bo boli niemiłosiernie. Myślałam, że to może od przepracowania, bo robiłam generalne porządki.
                    Dzwoniłam do lekarza, kazał zażyć Apap lub Nospę, ale ani jedno ani drugie nie pomogło. Myślałam teraz, żeby to czymś posmarować i jedyne co mam w domu to Ketonal. Ale na ulotce napisane jest, że zabrania się stosowania maści u kobiet w trzecim trymestrze. Póki co ogrzewam to miejsce elektryczną poduszką.
                    Co myślicie, czy któraś z Was miała kiedykolwiek takie bóle?
                    Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                    Antek - 6 listopada 2009r.

                    Skomentuj


                      Ja na różnego bóle stosowałam tą maść perfecty do nóg - obolałych i z obrzękami. Ona skutecznie chłodzi. Ale raz ją wypróbowałam do moich bolących pachwin i myślałam, że potem zejdę. Okazało się, że w tym miejscu potrzebne było ogrzewanie, a nie chłodzenie.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny, jak myślicie, czy mogę zastosować maść Ketonal?
                        Od wtorku strasznie kłuje mnie w lewym boku na wysokości żeber. Nie mogę sobie z tym bólem poradzić, w nocy nie mogę spać, bo boli niemiłosiernie. Myślałam, że to może od przepracowania, bo robiłam generalne porządki.
                        Dzwoniłam do lekarza, kazał zażyć Apap lub Nospę, ale ani jedno ani drugie nie pomogło. Myślałam teraz, żeby to czymś posmarować i jedyne co mam w domu to Ketonal. Ale na ulotce napisane jest, że zabrania się stosowania maści u kobiet w trzecim trymestrze. Póki co ogrzewam to miejsce elektryczną poduszką.
                        Co myślicie, czy któraś z Was miała kiedykolwiek takie bóle?
                        Ja miałam, i tak jak coyotek napisała, potrzebne jest ogrzewanie, a nie chłodzenie. A tak a propos, witam Listopadówki, wy do porodu macie jeszcze z 2m-ce. Pozdrawiam=) Magda
                        Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                        Skomentuj


                          zmieniamy imię, na Dominika na 100% bo miała być Maja, potem Pola a potem Iza
                          Last edited by magda197666; 12-09-2009, 17:17.
                          Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                          Skomentuj


                            Bardzo ładnie
                            My też zmienialiśmy imię dla syna. Najpierw był Kubą, potem Mateuszem, w międzyczasie Maćkiem i Antosiem, ale koniec końców będzie Julkiem. Już się przyzwyczailiśmy wszyscy.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Powiem Wam, że ta poduszka chyba pomaga... Przynajmniej mogę leżeć na plecach...
                              Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                              Antek - 6 listopada 2009r.

                              Skomentuj


                                Witam moje kochane

                                ja się tylko przywitam a doczytam jutro bo teraz padam na pysk dosłownie i muszę iśc sie położyć bo jednak tyle kilometrów w ciągu tych dni co przejechaliśmy robi swoje.

                                jutro doczytam to też poodpisuję, wrzucę jakieś fotki itp
                                no to do juterka
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X