Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez coyotek Pokaż wiadomość
    Carin ja w ogóle nie wymiotowałam. Ani razu.
    Dopóki chodziłam do pracy (czyli jakiś miesiąc temu to ogólnie nie odczuwałam żadnych dolegliwości.
    Dopiero teraz doszły mi te skurcze łydek (radze sobie z nimi - magnezem) i ta paskudna zgaga i wrażenie ciągłego przejedzenia.Ale jak ograniczę jedzenie (na które i tak nie mam fazy) to będzie lepiej .
    Takiej to dobrze . Ja zgage manm rzadko skurczy wcale, chociaz zadnego magnezu nie lykam... Uczucie przejedzenia mam tylko rano .

    Skomentuj

    •    
         

      No to kobitki prawie każda z Nas będzie miała swojego ukochanego obok w tym trudnym dniu - fajnie. Tylko coś się Mamanikosia nie odezwała
      Olcm w szpitalu, w którym chcę rodzić też nei robią lewatywy i nie golą krocza, sama sobie zrobię te zabiegi w domku. Spytam lekarza w piątek cóż to wycieki A Marysia zaczęła się pchać jak Twój synek na świat. Wiesz, ja myślę że to efekt tego, że te Nasze Dzieciaczki są spore no i mają 2 tyg do przodu w rozwoju - są gotowe do wyjścia... tylko My chyba nie

      Młoda co Ty tak latasz na to miasto? siądź na tyłku i popisz z Nami ciężarówkami

      Jestem już tak wielka jak wieloryb i oddycham jak tenże wyrzucony na brzeg

      Skomentuj


        mamuszka mi z usg tez wyszło ze dzidzia o 2 tyg jest wieksza i dlatego mam termin na 13 bo wczesniej mialam z @ na 26 czerwca wiec zobaczymy jak to bedzie pewnie jak urodzisz w 38 tyg bedzie ok ale ja czytałam ze pierworódki to rzadko rodzą wczesniej a przewaznie są to ciąze przenoszone u nas lewtywy tez nie robią i ja sama se tez robic nie bede połozne są do takich rzeczy przyzwyczajone wiec luz a i w bólu ma sie wszystko gdziesz i czeka sie na koniec porodu a i ponoc ma sie rozwolnienie przed samym porodem wiec moze organiz sam sie wyczysci

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          jeanny88
          Moim zdaniem powinnas leżeć i wypoczywać, niech dzieciątko przybierze więcej na wadze, bo jak narazie to taka Kruszynka!!!

          Skomentuj


            Gordiana - wiem wiem kochana, jednakze lezenie sprawia mi wiekszy bol anizeli chodzenie i tak troche leze, nie za duzo , wiecej chodze albo siedze... wiem ze dzieciatko to kruszynka , ale coz ja moge zrobic wiecej poza odpoczynkiem... juz jest ulozone do porodu, i czort wie kiedy sie zachce wyjsc na ten swiat

            Skomentuj


              [QUOTE=syrwunia90;72055]hej mamuski
              ja pije herbatke mlekopedna to jest dokladnie taki srodek mlekopedny jest to produkt leczniczy o dzialaniu rozkurczajacym i wiatropednym. w tej herbatce jest zawarty koper wloski... smakuje ona jak taka herbatka ziolowa cos takiego ak ja poslodze to jest dobra
              mam jeszcze pytanie do was czy wasze dzieci tez tak maja ze wystawiaja raczki w gore i zaczynaja plakac dziwi mnie to strasznei bo moja Nikola sobie lezy i gaworzy a po chwili wpada w taki szal i dobiero jak ja przytule to jej przechodzi u was tez tak jest???
              mam jeszcze jedno pytanie zdarza sie tak mojej Niuni nad ranem tak kolo 5 godz(codzienie od niedawna) że przez sen macha raczkami nużkami wierci sie tak jakos i marudzi co to moze byc i nawet jak ja obudze to pochwili usnie i spowrotem to samo nie mam pojecia co to moze byc moze wy cos wiecie na ten temat?
              pozdrawiam[/QUO

              czy te rączki to tak nagle wyciąga,jak tak to po prostu małe dzieci tak mają chociaż nie wszystkie mogło się po prostu wystraszyć czegoś i będzie tak przez pare dni,a te wiercenia nad ranem to może być brzuszek dzieci jak boli brzuszek to nawet pierś ciągną jak by były niewiadomo jak głodne,moja przez sen też się wierci nieraz nawet krzyczydo tego raczki i nużki chodzą no i steka,moim zdaniem to tylko brzuch
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Martaula z tym rozwarciem masz tak jak ja - prawie wcale. JA na szczęście mam już skierowanie i za tydzień powinno być już po wszystkim.
                Ewelka mówila, że my wszystkie w jednym czasie urodzimy... Myszka i Ania pewnie urodzą też w przyszłym tygodniu...
                Jedynie Misiulka i Liliana się pospieszyły...
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Atusia najwidoczniej "wykrakałam"
                  Ale dziś na forum cichutko w miarę,bo w sumie co tu pisać jak codziennie czujemy się praktycznie tak samo, zamiast z każdym dniem krok do przodu to my w miejscu stoimy ale najważniejsze że właśnie za ponad tydzień będziemy mogły powymieniać się przeżyciami z porodówki i oczywiście zdjęciami naszych leniuszków.

                  Szybko zleci.....
                  Kubuś ur. 28.05.2009

                  Nasz synuś ma już...
                  http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                  Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                  Skomentuj


                    Hej dziewczynki! Jestem taka szczęśliwa na 95% Będę miała CÓRECZKĘ Moja mała kochana księżniczka, uśmiech to dzisiaj mam od ucha do ucha. Od razu od pana doktora do sklepu wleciałam kupiłam malusią sukieneczkę i różowe śpiochy Tak poza tym wszystko ok Malutka rośnie jak na drożdzach ma 15 cm i waży ponad 430g znowu przybrałam 2 kg W przyszłym tygodniu czeka nas test na cukrzycę ponoć strasznie ochydna ta glukoza jest, słyszałyscie coś na jej temat??

                    Skomentuj


                      Napisałam do Bierdonki co tam u niej. Napisała, że napisze wieczorem... Jest nadzieja, że urodziła
                      Ewelka a w przyszłym tygodniu to będzie cisza dopiero... Wszystkie w szpitalu będą to nie będzie miał kto pisać...
                      A ja dziś zamulona jestem przez tą moją nieprzespaną nocke...
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ewelynka no to gratuluje córki, w koncu nie bede sama

                        Skomentuj


                          Przyłączam się do życzeń.
                          Mnie ominęła szansa kupienia różowej sukienki, ale mąż się śmieje, że do 3 razy sztuka.




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            Ja w ciągu dnia położyłam się na godzinkę , też zamulona jestem , nudno strasznie i nie mam co sobie wymyślić, wszystko porobione, tylko siedzieć i się nudzić Mąż wraca za 2 godzinki a ja do tego czasu to chyba padnę. No mam nadzieję że Biedronka ma już Edytkę przy sobie, z niecierpliwością czekam na wieści , aż jej zazdroszczę że może ma to już za sobą
                            Kubuś ur. 28.05.2009

                            Nasz synuś ma już...
                            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                            Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                            Skomentuj


                              no dziewczyny, to teraz żeby się nie okazało że urodze dopiero pod koniec maja!!!bo mnie tak mogą trzymać nawet do 24-go maja!!!!oczywiście mam nadzieje że do tego nie dojdzie!!!
                              no ale nie ma co sie rozczulac, wążne że już wiecie na czym stoicie dziewczyny! tylko ania jeszcze zyje w niepewności
                              a ja byłam dziś u małej paulinki!!! jest śliczna! kiedy na nią patrzyłam próbowałam sobie wyobrazić jak wygląda moj kubuś, aż mi się wierzyć nie chce że będe miała taka małą "własną" kruszynke niesamowite!!! można się gapić w dzieciątko godzinami!!!minki i całe cialko, to takie zachwycające, sama się dziwie że obce dziecko tak silnie na mnie działa,to ciekawe jak kubuś będzie działał na mnie!?


                              Skomentuj


                                Hej, ja również czuję się świetnie. Powinnyśmy się cieszyc, ale ja chyba bym wolała miec okropne mdłości, tak abym czuła że jestem w ciąży, chyba byłabym spokojniejsza. Ech co za głupie myślenie.

                                Ps. Jutro mam wizytę u ginka i nie mogę się doczekac
                                8.03.2008 - puste jajo płodowe
                                14.02.2009 - histeroskopia (usunięcie przegrody macicy)

                                23 dc - Beta HCG 9,1 mIU/ml
                                34 dc - Beta HCG 6378,0 mIU/ml
                                42 dc - bijące serduszko, CRL 3,6 mm

                                Moje największe szczęście - Fasolinka - 7 tydz. i 5 dni
                                10 tydz i 2 dni
                                Czekamy na Ciebie dziecinko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X