Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobranoc dziewczynki
    spadam oglądać sex w wielkim mieście na tvn
    do juterka
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Puk Puk jest tam kto??
      Co tu taka cisza? Jak nigdy
      My już uciekamy spać, chociaż małej teraz się przypomniało, że ma mame kopać.
      Mam nadzieję, że chociaż mąż się dzisiaj zlituje, i nie będzie się rozpychał
      Ehh no cóż. Może jutro będzie lepiej na forum i więcej do czytania będzie. Ale może jak nam się uda, pojedziemy z teściową do jej siostry i może coś dla małej słodkiego (pomijając słodycze ) się kupi.

      Dobranoc i spokojnej nocki. DO jutra!
      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

      Skomentuj


        Witam
        Wiem, że już późno i nikogo nie ma ale ja dopiero teraz mam czas. Dzięki Kochane za zyczonka na n-k - jesteście super!
        Urodzinkowy grill był świetny. Wprawdzie ani łyka alkoholu nie wypiłam (mamy z mężem taką zasadę, że nigdy nie pijemy oboje od kiedy mamy Hanię, nawet jak w domku jest impreza zawsze jedno jest na posterunku) ale i tak bylo superowo.
        Dziś całą niedzielę sprzątanko a jutro przygotowania na przylot teściowej we wtorek. Oj dziewczyny dobrze, że ta Moja Hanulka taka grzeczniutka bo nie dała bym rady... Taka mała a już pomaga mamusi i nie marudzi, tylko sama się sobą zajmie.
        Pewnie zajrzę jutro na chwilę późną nocą.
        Tymczasem trzyajcie się, i miłego poniedziełeczku Wam zyczyy z Haneczką
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
          Aniu mam pytanie,o ile dobrze pamiętam mieszkasz w Biskupcu.Czy to jest Biskupiec Pomorski??
          nie kochana to Biskupiec koło Olsztyna (30km) kiedyś się nazywał Reszelski

          dziękuje kochane za miłe słowa naprawdę podtrzymały mnie na duchu! Muszę przetrwać chociaż miesiąc bo potem zrobię sobie 2tygodniowy kurs paznokci to złoże cv do drugiego salonu albo poprostu będę kobietkom robiła paznokietki w domu i pie*dole taką szefową

          a my wczoraj byliśmy na basenie pomoczyć się troszku z okazji imienin (ankasos wszystkiego naj i wszystkim ankom!) taak odpoczęłam tam w bąbelkach i saunie że całą drogę powrotną spałam jak suseł. Filip był akurat u babci bo przyjechali goście. A i powiem wam że moje dziecko to kurcze cygańskie jakieś.. nikogo się nie boi i do wszystkich się szczerzy. Ostatnio koleżanki mama wzięła go na ręce i zaniosła do domu swojego to nawet nie pisnął skubaniutki

          a dziś znów poniedziałek.......
          powoli czas szykować się do jaskini lwa
          będę zaglądać
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
            MadzikWitamy z powrotem też sie za tobą stęskniłyśmy,powiedz mi dla czego u ciebie na NK nie można wstawiać super zdjęć nie ma tej skali z punktacja.
            Jamirkaja wcale bym się nie przejmowała ale ona urodziła sie 5 kilowa a po 4 miechach wazy zaledwie 5800 więc coś jest nie tak ale to chyba wina moich cycek i tego ze ona jak piła to ok 5 min a to za mało teraz w nocy potrafi 20 min ssać i dziś zaczeła pić Bebilon normalnie się tak cieszę ale mam nadzieje że cycy też utrzymam bardzo bym chciała karmic cycem co najmniej do roku
            Majorka to nie wiedziałam myślałam, że ważyła mniej... ehh... ale teraz jak już wszystko idzie w dobrą stronę to wierze że wszystko będzie dobrze i zobaczysz jak zacznie szybko przybierać

            A tak wogóle to dzień dobry Wszystkim Mamom i ich dzieciom!! jak się spało ?? Już po śniadanku ?

            Ania - nie daj się tej zołzie!! jeszcze jej pokażesz, kto jest najlepszy!!

            No nic - lece do codziennych obowiązków, będe zaglądać
            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







            Skomentuj


              Hey kobietki! Nikt się jeszcze nie pojawił? Ja już wyprawiłam męża do pracy i cały tydzień sama, tak to jest być żoną kierowcy.
              W sobotę byliśmy na festynie, wczoraj byli rodzice męża na obiedzie i normalnie padałam z nóg, nie zauważyłam żeby mi puchły nogi ale wczoraj tak mnie stopy piekły i były strasznie obolałe. Pewnie trochę przybrały na objętości ale aż tak bardzo mi nie dokucza puchnięcie...
              Ostatnio jak byłam u lekarza to podał mi termin na 7 września ale powiedział, że nie ma co patrzeć na te terminy, jeszcze ten pierwszy jest taki w miarę do brania pod uwagę( 13 wrzesień z USG i 17 z miesiączki). Powiedział też, że nawet jakby się pod koniec sierpnia urodził to byłby to już poród o czasie... Ale ględze... Pozdrawiam!
              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

              Skomentuj


                cześć dziewczynki
                moja Pola kończy dzisiaj 4 miesiące czas leci
                ciekawe kiedy sie dziewczyna odblokuje i zacznie normalnie jeść a nie na spaniu a ja znowu o jedzeniu fobia jakaś czy co
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  witam wszystkich
                  my już po sniadanku, Mały w sumie po częsciowym bo usnął w trakcie i pół butli zostało. zmęczony taki pewnie dlatego że nie dospał, bo obudził sie już przed 5 co mu się dawno nie zdarzyło.. A ja mam zamiar wybrać się dziś do fryzjera, zrobić coś z włosami bo ostatnio byłam przed Wielkanocą i teraz mam jedno wielkie siano na głowie (choć może słowo "wielkie" to przesada-wypadania ciąg dalszy
                  Aniamasz rację, moja koleżanka też robi paznokcie u siebie w domu, wiadomo kokosów z tego nie ma ale zawsze to jakiś dodatkowy grosz, a ceny ma troszku niższe niż w salonach.
                  pogoda u nas dziś taka sobie, pewnie będzie padać po południu ale przynajmniej takiej duchoty. Wiecie, od kiedy mam małe dziecko przestałam być zwolenniczką upałów


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Cześć
                    Mój mąż po tygodniu pracy w domu idzie dziś do pracy i bardzo mnie to cieszy. W domu tylko mi marudzi
                    Ja dziś od rana myślę, co by tu dobrego zjeść, masakra, jak nie jest tak gorąco, to od razu bym jadła wszystko co wpadnie mi w ręce
                    Chyba przespaceruję się do miasta (mieszkam na obrzeżach) po jakieś owoce i się zapcham
                    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                    Skomentuj


                      Cześć dziewczyny
                      Ja chcę już mojego dzidziusia!!!!!!!!!!!
                      Tak mi się zaczęło dłużyć teraz, to dopiero 30 tydzień. Dni tak wolno idą do przodu. I dziś znów myślę tylko o jedzeniu
                      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cześć Kobitki

                        Szkoda, że u Nas takie pustki.. nikt się nie chce wypowiadać coś ostatnio..:/
                        Ja ostatnio bardzo źle śpię w zasadzie to boli mnie okropnie kręgosłup a nie śpię w ogóle na plecach, bo i podobno nie wolno..dzisiaj w nocy bardzo bolał mnie brzuch rano jak się obudziłam to też mnie pobolewał.. ostatnio coraz więcej notuję też skurczy Braxtona-Hicksa..a teraz jest mi niedobrze..

                        chciałabym oooj chciałabym być już po porodzie.. bo coraz bardziej męczy mnie ta ciąża.. w dodatku chyba brzuch mi się obniżył i uciska na pęcherz bo jak wcześniej się cieszyłam, że rzadko chodzę do WC tak teraz w ciągu dnia to prawie co pół godziny..


                        byle do 40-stego tygodnia..




                        Skomentuj


                          Madzik zdjęcia superowe, ale czy to przypadkiem nie Iława?? któraś kiedyś wspominała że ma w tych rejonach rodzinkę bo jeśli tak to całkiem niedaleko ode mnie


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Wszystkiego naj naj dla Poli z okazji 4 miesięcy!!!!!!!!!!

                            A ja piję kawusię i zajadam placuszka, niunia śpi słodko, ale pewnie zaraz będzie pobudka, bo godzina mija.

                            A moja Julka zaczyna bać sie obcych!!!! Ostatnio mój wujek do niej zagadywał, poprzyglądała się chwilę i w wielki płacz. To samo na widok mojej koleżanki i mojej teściowej. Teść non stop ją nosi jak do nich przyjeżdżamy, także wydaje mi się, że jego zna.

                            A jak wasze maluszki?




                            Skomentuj


                              ja lecę kochane zawieźć Fifka dla baby i do pracy łeee jak mi się nie chce patrzeć na tą Gośke

                              dajcie mi jakiś pomysł na fajny SZYBKI sosik do obiadu np do mięska czy coś takiego bo już nie mam pomysłu a mam ochotę na coś duszonego a niestety gulasz w moim wykonaniu trochę się już przejadł

                              no spadam w końcu.
                              do usłyszenia babole
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                a ja rano byłam na badaniach i w nagrodę kupiłam sobie świeżutką,mięciutką chałeczkę z dżemikiem truskawkowo-cynamonowym od mojej mamy. Popijam zimnym mleczkiem. PYCHA!!!!!!!!!!!
                                Właśnie zamawiam wózekDD Chyba kota będę w nim wozić, ale już go chcę mieć, to jakby troszkę bliżej do mojej córci...
                                Indra 83 jak ja Cie rozumiem, chyba każda z nas już się doczekać nie może.






                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X