Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja bede sie dalej uczyc dopiero od wrzesnia przyszlego roku, gdyz nie mam z kim malenstwa zostawic, a opiekunki nie chce, bo to nigdy nic nie wiadomo. A od przyszłego roku bedzie zostawal z tesciowa. Tez srednio mi sie to widzi. Bo co by nie patrzec ona inaczej wychowywala meza...

    Jesli chodzi plyny to teraz popijam sporo herbatek (rumianek max 2x dziennie, mięte z cytryną max. 1x na dwa dni, sporo herbaty rooibos, od czasu do czasu sage, ale to raczej rzadko, a jak mnie brzuszek boli to pijemy z małym hernatkę koperkowa, albo malinową.) Wody to tak z 6-7 szklanek dziennie (czasem wiecej).

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
      A dodatkowo to tym, że jak jej dałam wyniki po glukozie to stwierdziła, że mam cukrzyce... Ale jak pytałam się położnej to wszystko jest ok. Wynik mam 121mg/dl po 50g po godz a na czczo 76. Ja nawet nie jestem lekarzem a wiem, że górna granica to 141mg... więc jakim cudem ja mam cukrzyce
      Ja moge tylko napisac jak to jest w Niemczech. Ja lykalam w 21 tygodniu glukoze ale 70 g. Na czczo mialam 80 (powinno byc ponizej 90), po godzinie 135 (powinno byc ponizej 160) a po 2 godzinach 106 (powinno byc ponizej 120). Lekarka od cukrzycy mi powiedziala, ze mam super wyniki! W poniedzialek ide znowu na lykanie glukozy, bo moja mama i siostra maja cukrzyce typu B i naleze do grupy ryzyka.



      Rosne...
      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
      16.11.2009 5620 gr, -
      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
      17.06.2010 9250 gr, -
      06.09.2010 10600 gr, 77cm
      14.12.2010 11600 gr, 81cm
      05.05.2011 11900 gr, 83cm
      20.09.2011 13200 gr, 90cm
      14.01.2012 14300 gr, 93cm
      19.07.2012 15500 gr, 98cm



      Skomentuj


        Ciekawe jakie ja będę miała wyniki. Dowiem się już 8 czerwca .

        Skomentuj


          Ale u nas gorąc, na razie z domu nosa nie wystawiam bo dopiero niedawno wróciłam z miasta.
          Microgynon brałam, czułam się bardzo dobrze ale trochę utyłam. Jednak dieta i dałam sobie z tym radę Na mnie działały dobrze, nie miałam żadnych problemów i mają przystępną cenę. Teraz w przyszły wtorek idę do lekarza i poproszę te tabletki dla mam karmiących.
          Dziewczyny w powiedzcie czy Wy wchodzicie z Maluszkami do pomieszczeń klimatyzowanych? Ja raczej unikam, bo wydaje mi się że to za duza różnica temp. jak na dworze jest 30 stopni.
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Hej dziewczynki Ale się dzisiaj umęczyłam, cały dzień sprzątałam w domu i układałam swojej rzeczy jestem teraz tak zmęczona że przez tydzień chyba już nic nie zrobię hihi nie no żart, ale sił tyle co kiedyś to ja już nie mam. Czasami myślę że jestem gorzej jak stara babcia bo tak marudzę i narzekam, no ale już wszystko skończone więc teraz pozostaje mi nicnierobienie Ja dokładnie nie pamiętam swojego wyniku z glukozy, wiem tylko że po godzinie miałam chyba 107 jakoś tak i lekarz powiedział że bardzo dobry wynik. A ja wcinam tyle słodkiego że troszkę się bałam. Jak przeglądałam swoje ciuchy to aż przykro mi było że kiedyś byłam taka szczuplutka a teraz nie mam w czym chodzić Ehh mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie mi być dane dobrze wyglądać.

            Skomentuj


              A właśnie słuchajcie bo ja tak za parę dni ( jak przyjdzie wypłata) będę kupować wózek, ale tak do końca nie jestem jeszcze pewna jaki chcę. Czym wy kierujecie/ kierowałyście się przy wyborze?? Bo ja to chyba wezmę taki co mi się po prostu podoba

              Skomentuj


                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                Hej dziewczynki Ale się dzisiaj umęczyłam, cały dzień sprzątałam w domu i układałam swojej rzeczy jestem teraz tak zmęczona że przez tydzień chyba już nic nie zrobię hihi nie no żart, ale sił tyle co kiedyś to ja już nie mam. Czasami myślę że jestem gorzej jak stara babcia bo tak marudzę i narzekam, no ale już wszystko skończone więc teraz pozostaje mi nicnierobienie Ja dokładnie nie pamiętam swojego wyniku z glukozy, wiem tylko że po godzinie miałam chyba 107 jakoś tak i lekarz powiedział że bardzo dobry wynik. A ja wcinam tyle słodkiego że troszkę się bałam. Jak przeglądałam swoje ciuchy to aż przykro mi było że kiedyś byłam taka szczuplutka a teraz nie mam w czym chodzić Ehh mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie mi być dane dobrze wyglądać.
                A Ty czasem nie powinnaś leżeć i wypoczywac?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Powinnam,powinnam no ale kto by to zrobił za mnie jak nikogo nie ma a syf jaki mało. Całe szczęście że nikt nie widział bo bym dopiero dostała. Ale bez obaw siedziałam i układałam Teraz sobie leże i wypoczywam a bardziej stękam z bólu bo plecy bolą

                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    A właśnie słuchajcie bo ja tak za parę dni ( jak przyjdzie wypłata) będę kupować wózek, ale tak do końca nie jestem jeszcze pewna jaki chcę. Czym wy kierujecie/ kierowałyście się przy wyborze?? Bo ja to chyba wezmę taki co mi się po prostu podoba
                    Ja zwracam uwage na kolka (najlepiej maja byc 4 i pompowane), na torbe na zakupy, na wysokosc siedzenia/ lezenia dziecka i na to, zeby latwo dalo sie wozkiem jezdzic. Znalazlam taki, ktory odpowiada prawie wszystkim moim wymogom (nie ma pompowanych kolek) ale dziecko znajduje sie bardzo wysoko tzn. ze ja sie nie bede musiala mocno zginac i ze np. psy nie beda mogly naszej Julii "dorwac", bo bedzie jak krolewna na tronie sobie wysoko siedziec Ale najepsze jest to, ze wozek jest lekki, daje sie prowadzic 2 palcami i ze mozna nim jezdzic bez problemu po schodach.
                    Tu macie link na moj wozek:
                    http://www.stokke-stroller.com/en-gl...-stroller.aspx
                    Last edited by AMSW; 02-06-2009, 18:43.



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      Brzusie!!!
                      Co tak ucichło? piszcie co u Was? jak sie czujecie?
                      olcm,jak tam po usg?
                      Buziaczki!!!
                      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        A właśnie słuchajcie bo ja tak za parę dni ( jak przyjdzie wypłata) będę kupować wózek, ale tak do końca nie jestem jeszcze pewna jaki chcę. Czym wy kierujecie/ kierowałyście się przy wyborze?? Bo ja to chyba wezmę taki co mi się po prostu podoba
                        Ja sie kierowałam tym jakie wózek ma RESORY Bo wiadomo im lepsze tym lepszy sen dzidzi , pompowane opony, dobry uchwyt (najlepiej taki regulowany, albo na wysokości pępka), koszyk na zakupy i dużą torbę na akcesoria maluszka. Patrzałam również na to czy jest on wystarczająco "gruby" na zime zeby moje malenstwo nie zmarzlo, czy ma wyciagany srodek zeby mozna bylo zdjac i przeprac w razie czego, czy jest wystarczająco głęboki (wiadomo zima, wiatr), na to czy mozna sciagnac gondolke i go złożyc w razie potrzeby, czy ma folię przeciwdeszczową... No i na kolor tez ale to mniej (ja mam granatowo blekitny)

                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                          Powinnam,powinnam no ale kto by to zrobił za mnie jak nikogo nie ma a syf jaki mało. Całe szczęście że nikt nie widział bo bym dopiero dostała. Ale bez obaw siedziałam i układałam Teraz sobie leże i wypoczywam a bardziej stękam z bólu bo plecy bolą
                          Ty uwazaj bo bol plecow moze byc objawem rozwarcia szyjki macicy. Ty mysl o maluszku a nie o balaganie.

                          Skomentuj


                            O jejciu Amsw a cóż to za machina?? Wygląda jak z 2020 U nas w PL jeszcze czegoś takiego nie widziałam Carin ale Ty kupiłaś głęboki czy wielofunkcyjny??

                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              O jejciu Amsw a cóż to za machina?? Wygląda jak z 2020 U nas w PL jeszcze czegoś takiego nie widziałam Carin ale Ty kupiłaś głęboki czy wielofunkcyjny??
                              Wielofunkcyjny on jest ale i tak mam zamiar kupic spacerowkę GRACO.

                              Skomentuj


                                Carin nie strasz! Ja już potulna jak baranek będę Ale ciągłe to leżenie przyprawia mnie o gorszą depresję Dlatego dzisiaj już nie wytrzymałam i zrobiłam cosik malutkiego. Ale fakt głupia matka zamiast o dzidzi to nie wiadomo o czym myśli

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X