Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No to rzeczywiście kluska będzieMoje chłopaki duże nie były to teraz też chyba rewelacji nie będzie
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
      No już wróciłam...A więc do końca tego tygodnia mam odstawić leki stopniowo zmniejszając dawkę.Najlepiej jeszcze wytrzymać ze dwa tygodnie ale jakby coś to do szpitala.Za tydzień jeszcze wizyta...Więc może już niedługo???Trzymajcie kciuki!

      Gospi,mój maluszek w 30 tyg ważył 1755g a w 35 2645g.
      madzik sorki ze pytam juz pewnie wiele razy mowilas a jakie leki bierzesz?
      moja kolezanka byla dzisiaj na pierwszym usg i normalnie lekarz nic jej nie powiedzial nie wiecie moze czy jak by poszla drugia raz prywatnie czy nic by sie nie stalo??
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
        madzik sorki ze pytam juz pewnie wiele razy mowilas a jakie leki bierzesz?
        moja kolezanka byla dzisiaj na pierwszym usg i normalnie lekarz nic jej nie powiedzial nie wiecie moze czy jak by poszla drugia raz prywatnie czy nic by sie nie stalo??
        ale w jakim sensie nic jej nie powiedział?? a na jakim etapie ciąży jest?
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          jest w 11 tyg ciazy nio kompletnie nic jakis nie mily byl i wogule powiedzial jej tylko ze plod jest maly i oko nic wiecej a ona sie teraz zamartwia
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Hej Mamusie. Ale tu dziś tłoczno
            Co do zgagi to miałam dziś w nocy, chyba że mi się to śniło. Trwała chwilę i zaraz po łyku wody przeszła
            Jeśli chodzi o skurcze łydek to nie doświadczam ich na razie. Chyba z 1 raz miałam a ta metoda ze szpilką w mięśień przyprawia mnie o ciarki
            Z leków dla Maluszka to ja kupuję: sól fizjologiczną do noska - Marimer, specjalny spirytus do pępka, coś na gorączkę, coś na kolkę, Savlon - to płyn taki do dezynfekcji np. pępka czy jakiś ranek i zadrapań - tak jak woda utleniona działa i to wszystko chyba. Może jeszcze zapytam w szpitalu co polecają
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Co do wagi Maleństwa to ja nie wiem ile teraz moja Hania waży W 27 tyg. ważyła 1045 gram a teraz mam USG w szpitalu Irlandzkim 10 marca ale nie wiem czy mi ją tam zważą, różnie to z nimi. A w Polskiej Klinice mam dopiero 22 marca. A Wy pamiętacie ile Wasze Maluszki ważyły w 27 tyg?
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                Co do wagi Maleństwa to ja nie wiem ile teraz moja Hania waży W 27 tyg. ważyła 1045 gram a teraz mam USG w szpitalu Irlandzkim 10 marca ale nie wiem czy mi ją tam zważą, różnie to z nimi. A w Polskiej Klinice mam dopiero 22 marca. A Wy pamiętacie ile Wasze Maluszki ważyły w 27 tyg?
                ja jak bylam w 26 tyg na usg to moja Nikola wazyla 1kg
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                  ja jak bylam w 26 tyg na usg to moja Nikola wazyla 1kg
                  No to wychodzi na to, że Moja Hania waży prawidłowo Mam nadzieję, że teraz też waży dobrze i nie za dużo, bo mam wąski kanał rodny i jak będzie duża to odpada naturalny poród, zostaje cesarka a ja tak bardzo bym chciała urodzić naturalnie
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Kurcze, a ja tylko pamietam ze w 32 tygodniu Krystianek wazyl 2100, poprzednich wynikow nie pamietam, a nie mam ich nigdzie zanotowanych. Zazdroszcze wam tych wizyt teraz, ja mam dopiero za tydzien, chyba zwariuje do tego czasu. Juz bym chciala wiedziec czy wszustko ok. z malym, z szyjka i wogole jak sprawa wyglada... A brzuch juz mam tak nisko ze przeszkadza mi w normalnym chodzeniu i wyglada jakby chcial sie zaraz urwac ;P


                    Skomentuj


                      Ja nie mam pluca wiec takze problemy z oddychaniem przy wysilku fizycznym, ale lekarz powiedzial (ku mojej uciesze), ze moge rodzic naturalnie. Na komplet badan latam co 2 tygodnie, a co mieisac na jakies wziete z kosmosu i najgorsze jest w tym wszystkim to, ze za nie place =/
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                        jest w 11 tyg ciazy nio kompletnie nic jakis nie mily byl i wogule powiedzial jej tylko ze plod jest maly i oko nic wiecej a ona sie teraz zamartwia
                        nie ma się czym przejmować tylko zasuwać na kolejne usg,przecież w szpitalu jak trzeba to co chwila robią,moja koleżanka też jest teraz w ciąży lekarz twierdzi że jak na 7 tydz. to ciąża jest za mała ale jak my liczyłyśmy to wychodzi dopiero 4tydz.a on jej kazał czekać dwa tyg.bo może ciąża sama się upłynnić,ale na moje oko to on się stuknął w tygodniach,twoja jest już w 11 więc powinno być ok
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Gdy Ja byłam na podtrzymaniu w 6 tygodniu to płód był bardzo bardzo mały. A teraz duży facet co najmniej dwa tygodnie do przodu. Więc to że maleństwo Twojej koleżanki jest malutkie to o niczym jeszcze nie świadczy.
                          Ja jestem przeziębiona. Mam już dosyć tego chorowania. Taki zdechlak się ze mnie zrobił...
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            Ja właśnie kombinuje co by tu na deser wciągnąć...???
                            Mam dziś LENIA, az smierdzi
                            W sumie z tą wagą to własnie tak jest, ze ona jest brana z obwodów głowki brzucholka oraz długosci kosci. I np. mój mezus jest wysoki to i malec moze miec dlugie kopytka i waga bedzie wychodzic duzo wyzsza.

                            A co do USG Syrwunia, to to jest bardzo wczesna ciaza i ja bym sobie dała z 2 tyg zanim pójde znow do lekarza. Nie powinno to w niczym zaszkodzic, ale... Choć z drugiej strony rozumiem jej nerwy i pewnie bym sama nie wytrzymała
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              hey dziewczyny.
                              jakoś tu cicho .. tak mi się zdaje.
                              jak wasze dzieciaczki? ja zaraz idę do lekarza , napisze wam wieczorem czy wszystko ok , a tymczasem trzymajcie się:*

                              Skomentuj


                                [QUOTE=syrwunia90;51922]madzik sorki ze pytam juz pewnie wiele razy mowilas a jakie leki bierzesz?
                                moja kolezanka byla dzisiaj na pierwszym usg i normalnie lekarz nic jej nie powiedzial nie wiecie moze czy jak by poszla drugia raz prywatnie czy nic by sie nie stalo??[/QUOT

                                Ja biorę Fenoterol i Isoptin 4razy dziennie po 1 tabl. Zmniejszając dawkę,do końca tygodnia muszę odstawić(wychodzi,że w sobotę)
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X