Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nichol życzyłabym sobie abyś nie nazywała nas wariatkami na innym
    forum

    Skomentuj

    •    
         

      W ustawieniach "edytuj awatar". Tam wklejasz zdjęcie i się będzie pokazywać
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Popieram Cię Colleen!!
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          hej dziewczyny,

          no szlag mnie trafi! napisałam takiego pościaka długiego i juz prawie skończyłam, ale coś mi się przycisnęło i wszystko w ********u poszło!!!
          Cholercia i wszystko od początku...
          No więc... my wybraliśmy wózek Quenny Buzz tak jak Yoenne http://www.allegro.pl/item532672689_532672689.html jakoś mam zaufanie do tych 3 kołowych, bo się świetnie prowadzą. A fotelik dokupiliśmy bordowo-czerwony takie zestawienie kolorów jak na wózku u Ankasos.
          A co do siedzenia w domu to ja nie potrafię tak siedzieć nawet 1 dzień cały w domu... taka niespokojna jakaś jestem i zawsze gdzieś wychodzę i się 'szlajam' jak to mój Mąż mówi Kiedys to tylko praca, basen, łyżwy, narty, fitness zawsze coś a teraz mi nic nie wolno. I serków pleśniowych, winka, owoców morza też nie. No ale dzidzia najważniejsza! I pranie i gotowanie i zakupy i siedzenie w domu z dwoma dużymi psami w bloku traktuje jako swojego rodzaju 'okres przejściowy' a na pewno nie docelowy.
          A propos żylaków to ja mam na nodze lewej zwłaszcza i powyżej kolana taką pomarszczoną żyłę, ale to już dziedziczne... Nie ma to oczywiście porównania z 'jajkiem' grygoranny...

          ja lecę się przejść trochę póki nie muszę leżeć...

          Miłego dzionka Brzuchalki

          Skomentuj


            to jest już szczyt bezczelności
            podpatrywać i obrażać za plecami
            chamstwo


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Ania76,

              a skąd wiesz, że mleczko nawilżające Nivea Baby jest od 1 mca?Tam nie jest nic napisane takiego, tylko,że dla noworodków. My kupiliśmy kosmetyki Nivea Baby ( w tym Mleczko Nawilżające ) i Bambino oraz Linomag i Sudocrem. O oliwce też nie bardzo dobrze słyszałam, więc sobie darujemy. A do kąpieli chcemy ten Oliatum kupić. Co o nim sądzicie?

              Skomentuj


                Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                Nichol życzyłabym sobie abyś nie nazywała nas wariatkami na innym
                forum
                A ja zyczyłabym sobie, żeby osoby postronne nie zaśmiecały nam forum!!!!!!!!!!!! Jest coś takiego jak PM ( prywatna wiadomość)
                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                [/url][/url]

                Skomentuj

                •    
                     

                  chyba się udało

                  Skomentuj


                    Maggica kurde ale tanio się Wam udało kupić ten wózek. Mój kosztuje 750 euro. No i ładny macie kolor, wiesz że na stronie www.quinny.com nie ma takiego koloru? Szukałam i nic. Ja wybrałam kolor Storm ale za cały zestaw spacerówka do 18mcy, powyżej 18mcy, gondola, fotelik, adapter i torby płacę 750 eurasów To jest model z 2009. Kurcze ale ten Twój kolor super a nie ma takiego w sprzedaży
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Sylwia niech wszyscy wiedzą że Nichol jest dwulicowa
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez maggica13 Pokaż wiadomość
                        Ania76,

                        a skąd wiesz, że mleczko nawilżające Nivea Baby jest od 1 mca?Tam nie jest nic napisane takiego, tylko,że dla noworodków. My kupiliśmy kosmetyki Nivea Baby ( w tym Mleczko Nawilżające ) i Bambino oraz Linomag i Sudocrem. O oliwce też nie bardzo dobrze słyszałam, więc sobie darujemy. A do kąpieli chcemy ten Oliatum kupić. Co o nim sądzicie?
                        Ja kupiłam Johnson&Johnson ale zreygnowałam i teraz sama ich używam. Chcę kupić na początek zestaw Oilatum - tzn. tylko szampon i mydełko do mycia, bez płynu do kąpięli. Słyszałam, że mydełko najlepsze jest. Co do mleczka czy oliwki to nie wiem jeszcze sama co wezmę.
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Nichol bujaj się z laskami z tarnowa
                          a Nas i nasze forum omijaj szerokim łukiem!!!!!!!

                          Skomentuj


                            Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                            Sylwia niech wszyscy wiedzą że Nichol jest dwulicowa
                            A ja to wogóle nie w temacie jestem ale widzę, że i u nas sielanka się skończyła i wdarły się jakieś niesnaski
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Napisane przez maggica13 Pokaż wiadomość
                              Ania76,

                              a skąd wiesz, że mleczko nawilżające Nivea Baby jest od 1 mca?Tam nie jest nic napisane takiego, tylko,że dla noworodków. My kupiliśmy kosmetyki Nivea Baby ( w tym Mleczko Nawilżające ) i Bambino oraz Linomag i Sudocrem. O oliwce też nie bardzo dobrze słyszałam, więc sobie darujemy. A do kąpieli chcemy ten Oliatum kupić. Co o nim sądzicie?
                              Na opakowaniu tego mleczka było napisane-STOSOWAĆ POWYŻEJ 1 MIESIĄCA,ale to było takie duże niebieskie opakowanie-400ml.Może masz inne.
                              TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                              Skomentuj


                                Yoenne, ja go wygrzebałam na Allegro i nie krótko siedziałam... do bólu hihihi aż mi sie zagnioty porobiły i wózki śniły po nacach. Właśnie nie wiem, skąd on ten kolor wytrzasnął, podejrzewam, że model 2008 a może nawet 2007. Ale mi to rybka, byle tanio No ale jeszcze fotelik za 370 zeta musieliśmy dokupić. A podasz może linka na ten Twój 'Musty'?

                                Ja lecę się przejść. Miłego dzionka

                                _______________________________________

                                czekamy na Mateuszka 02.05

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X