Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Właśnie tak te które bardzo chcą to nie mogą a te które nie chcą mają po pare dzieci albo co gorsza zostawiają gdzieś po śmietnikach,ale spokojna głowa my mamy śliczne zdrowe dzieci i tego się trzymać!!!!!!!!!!
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      A propos ruchów...
      Zanim mój poszedł dzisiaj do pracy ja siedziałam rozwalona na kanapie z odkrytym brzuszkiem. W pewnym momencie Zosieńka tak mnie rąbnęła że mi pępek prawie wyskoczył A Tomasz jak się nie zerwał z fotela obok i drze się :Widziałaś, widziałaś? Brzuch ci skacze. Myślałam ze mnie rozniesie od śmiechu. Jakby to pierwszy raz było:P
      Zosia ur.07-07-2010
      wtorek 14:55




      http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

      Skomentuj


        JEANNY a powiedz mi proszę bo mnie jakoś zawsze to umknie jak jestem u gin... Badanie po obciążeniu powinna robić każda kobieta czy to jest jakos uwarunkowane innymi czynnikami, np wynikami badań czy cukrzycą w rodzinie?
        Zosia ur.07-07-2010
        wtorek 14:55




        http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

        Skomentuj


          Dziękuję mamusie za tak miłe przyjęcie na forum

          Bardzo sympatycznie tu u Was i bedę często zaglądać

          Ja będę mieć córeczkę, płeć potwierdziła mi pani doktor 3 razy, ale słyszałam o takich przypadkach, że po porodzie okazywało się, że jednak inna płeć.... Mam nadzieję, że tak nie będzie w moim przypadku, bo pokój pomalowany na różowo i dużo różowych ciuszków w komodzie....

          Imię takie jak na avatarze, JULIA

          U mnie straszna zima, właśnie wróciłam ze spaceru z psem i śnieg sypie jak szalony, a ja chcę już wiosnę..... Wiecie dokładnie rok temu przyleciały juz bociany (mamy gniazdo bliziutko) a w tym roku raczej sie na to nie zanosi.... niestety....

          Pozdrawiam i życze miłego popołudnia




          Skomentuj


            Yoenne zostaje w szpitalu do jutra,mała pcha się na świat,ma jakąś infekcje nerek.Trzeba zatrzymać poród i zająć się nerkami.Mam nadzieje że jutro opisze nam więcej szczegółów,trochę mi lżej na sercu,ale z tymi nerkami to chyba też zrobią porządek i będzie ok.trzymam kciuki.
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Dziewczyny, jesteśmy pod kontrolą lekarzy i choć czasem mają nas w głębokim szacunku, same walczymy o ich zainteresowanie i kontrolę, dlatego nie ma co sobie glowy truć złymi informacjami. Teraz tylko masa optymizmu i jeszcze wiecej cierpliwości...a za chwile maluszki beda z kazda z Was

              a ja sie pochwalę (znów) moim chłopakiem!
              Attached Files
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                madzia_ma, jak byłam u lekarza dzidzia miała 52mm, widziałam jak się porusza, mam zdjęie ale nie widać tam jeszcze czy to chłopiec czy dziewczynka, teraz będę u dr w 16 tygodniu to moze coś się dowiem... Ruchów też jeszcze nie czuję, ale już nie moge się doczekać aż zacznie się coś dziać, nie mam objawów, nic mi nie dolega, nie tyję i nic nie czuję... A co to ten test PaPPa? Czy ma ono coś wspólnego z obciążeniem genetycznym? Mnie lekarz pytała czy ktoś w rodzinie chorował na raka. Moja mama zmarła na raka (najpierw pierś, potem przerzuty do głowy), ale nic nie powiedział, że powinnam się szczególnie zbadać czy coś... może ja powinnam zrobić ten test...
                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  ale on jest boski,nie mogę się normalnie napatrzećale spokojnie poczekam na moją niunię
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Agatka 1987 test Pappa wykonuje sie u kobiet w ciazy miedzy 10 a 15 tygodniem jakos tak, zeby wykryc czy plod nie ma downa i jeszcze jakis tam chorob genetycznych

                    Skomentuj


                      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                      Haj Mamusie, ja tylko na chwilę wpadłam. Wróciłam od lekarza do doku zabrać torbę, jadę do szpitala Nie wiem jeszcze czy zostanę, czy mnie tylko przebadają. Nie jest dobrze wiec mnie skierowali. Bóle nie ustępują. Odezwę się jak wrócę. Jakby co to Majorka na priv. podaję Ci mój numer, jak mi wyślesz smska to napiszę co i jak.
                      Trzymaj sie wszystko będzie dobrze
                      Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ale to Yoenne ma problemy z nerkami ,nie dzidzia?

                        Nator ,synek jak cukiereczek ,ja też już chcę swojego Kacperka!!!!!!
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          ja wyczytałam że to badanie ma sens jak są jakieś powody (tego lekarz mi nie powiedział tylko spytał się czy chce je zrobić), niestety nie daje 100% pewności tylko zwiększa o 10% wyniki usg i podobno jest drogie. Ja pewnie tez bym nie poznała płci, ale nasz maluch za nic nie chciał współpracować z lekarzem i przekęcał się jak lekarz chciał zmierzyć główkę
                          będzie Weronika

                          Skomentuj


                            Ja mam termin na 07.04 czyli jeszcze 19 dni

                            Skomentuj


                              Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                              A ja to bym chciała już swojego zobaczyć
                              Pcha sie skubany, chyba chciałby już wyjść, a mi tam w środku wszystko pęka normalnie. Chodze jakbym zamiast tampona- grejfruta sobie włożyła
                              jeszcze niedawno mówiła że chce a tu już ma takim to dobrze
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                                Ale to Yoenne ma problemy z nerkami ,nie dzidzia?

                                Nator ,synek jak cukiereczek ,ja też już chcę swojego Kacperka!!!!!!
                                to nie mała to Yoenne i dla tego tak puchła.
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X