Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Atusia tak masz racje że mi tych zmartwień juz wystarczy no ale cóż życie daje mi w kość . Chociaż z mężem już sie nie kłocimy myslimy o kupnie mieszkania i w sobote jedziemy dowiedziec się czy dostaniemy kredyt mieszkaniowy bo jeśli tak to nawet mamy już na oku pewne mieszkanko ale nie chce nic zapeszać
    Misiulka a dokładnie w którym jestes tygodniu bo mój synek waży 1500 i jestem w 30 tygodniu i też lekarz powiedział że to mało

    Skomentuj

    •    
         

      Myszka będę trzymać kciuki za Was.

      A ja kurcze nie wiem ile ta moja Maluda waży. 1 kwietnia teraz mam wizyte i zapytam lekarza czy może mi powiedzieć ile to moje cudo mniej więcej waży. Tylko szczerze nie spodziewam się za wiele. Bo już mi powiedzieli, że ja jestem drobna, mąż do grubych też nie należy więc dziecko będzie małe za nami.
      Synek w 40 tyg jak go rodziłam to ważył 2900g (ale był mniejszy o 4 tyg). No ale teraz też nie spodziewam się większej wagi niż 3500g.
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        nio witam nowa mamuskie
        ja sie dziwnie czuje ale jeszcze nie rodze
        ja dopiero dowiem sie ile moja malutka wazy jak urodze...
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          ja jestem w 36 tyg ciazy w zeszłym tygodniu bylam w szpitalu i moj synus ma 2200g
          Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

          Skomentuj


            Napisane przez Pinka512 Pokaż wiadomość
            ja jestem w 36 tyg ciazy w zeszłym tygodniu bylam w szpitalu i moj synus ma 2200g
            to nie duzo wazy twoje malenstwo....
            moja coreczka wazyla w 33 tyg 2 kg
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              U mnie to już 33 tc. Termin mam na 7 maja. Wymiary wszystkie są w porządku (niektóre tylko lekkie odchylenia w granicach tygodnia, więc poród może być tydzień później), ale lekarz powiedział, że powinna być trochę wyższa waga. Z drugiej strony z mężem nie jesteśmy specjalnie duzi, a przecież te wymiary są jakoś uśrednione i oboje jak urodziliśmy się też byliśmy dosyć mali. Podobno ważyłam 2300 g, a byłam przenoszona ponad 2 tygodnie. W każdym razie lekarz stwierdził, że mam teraz trochę więcej przytyć, więc chyba jednak będę musiała zapomnieć o zmieszczeniu się w 10 kg. W każdym razie dla dobra dzidziusia trzeba będzie to zrobić.

              Skomentuj


                Słodziak z tego Twojego Kacperka




                Skomentuj

                •    
                     

                  no nie duzo troche za malo ale lekarz mowi ze w normie jest
                  Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                  Skomentuj


                    Witam nową mamusie katarzyner u nas oki mialam dzisiaj KTG skurcze pojedyncze,ale nic porodu nie przewiduje Madzik masz racje w końcu dzieci mają być wiosenne nie zimowe




                    Skomentuj


                      Misiulka ja na wage nie wchodze... Pewnie waże już więcej niż 70 kg Ale większość to woda, łożysko i dziecko. Bo w sumie tylko brzuch mi rośnie.
                      Reszta troszkę też urosła, ale zniknie wszystko w maju
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        nator sliczny chlopak cud malina
                        ja juz nie wiem co robic moja tesciowa zarazila sie w szpitalu gronkowcem i teraz sie boje ze zarazi sie moj bo razem z nia mieszka i moze przeniesc ta chorobe na nas wiecie cos o niej ja juz sama nie wiem co mam robic!!!
                        Last edited by syrwunia90; 19-03-2009, 22:03.
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Witam wszystkie marcowki
                          Mimo ze jestem na finiszu to dopisuje sie do listy.Nasz mężczyzna ma przyjsc na świat 26marca zobaczymy ile nas jeszcze potrzyma w niecierpliwości

                          Pozdrawiam ciepło
                          http://picasaweb.google.pl/katarynka311/CzekajacNaCud#

                          Skomentuj


                            Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                            nio witam nowa mamuskie
                            ja sie dziwnie czuje ale jeszcze nie rodze
                            ja dopiero dowiem sie ile moja malutka wazy jak urodze...
                            mnie bolą plecy a dokładnie lędźwie,mam też bóle w podbrzuszu i całkiem do kitu się czuję,jakieś niby skurcze ale rozstrojone jak nie wiem,a o chodzeniu nawet nie wspomnę bo cała miednica aż rwie, raczej porodu z tego nie będzie,mam nadzieje bo nie chcę rodzić w nocy ze względu na dzieciaki,musiałabym je zrywać i odwozić do babci (20 km)a mała pewnie by wyła jak nie wiem także niech Hania poczeka do rana a najlepiej do wtorku
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Napisane przez Katarzyna_83 Pokaż wiadomość
                              Witam wszystkie marcowki
                              Mimo ze jestem na finiszu to dopisuje sie do listy.Nasz mężczyzna ma przyjsc na świat 26marca zobaczymy ile nas jeszcze potrzyma w niecierpliwości

                              Pozdrawiam ciepło
                              ja juz sie nie moge doczekac jak sie moja malutka urodzi a jestem tuz n=za toba zyczymy powodzenia
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                dziewczyny pytanko mam do mam ktore juz maja chlopcow (lub do tych co sie orientuja) smarujecie im kremem na odparzenia tez jajeczka czy sama pupke i pachwinki?? mojemu malemu skorka schodzi z jajeczek wlasnie i sa zaczerwienione i nie wiem juz co z tym robic...
                                zalozylam watek o tym ale nie wiem czy bedziecie przegladac
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X