Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam nową mamusie
    coraz nas więcej na forum,fajnie bynajmniej jak my porodzimy będziemy śledzić kolejne brzuchatki
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      No to z jednej strony dobrze(najlepiej zeby obie byly zdrowe),bo wiem co to problem z nerkami u dzidzi.Mój syn żyje z jedną...
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        no to nie za wesoło,chociaż z jedną da się żyć,czy te nasze dzieci nie mogą być po prostu zdrowe,zawsze coś się przyczepi
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          diabelecke to link http://www.transhan.com/index.php?op...=showEO&id=537
          do wózka .
          emilka82
          mam imię dla córeczki będzie Pola .
          a ty?wymyśliłaś już jakieś?

          Skomentuj


            a ja byłam dziś na wizycie w szpitalu bo coś słabo czułam dzidzię i jakieś skurcze ale na szczęście wszystko jest w porządku, skurcze są ale lekkie i nieznaczne ale co najlepsze wg usg moja dzidka waży 3600 szyjka lekko skrócona ale jak narazie mała się nie wybiera na swiat chyba ją śnieg odstraszył i to zimno
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Witam chetnie sie zapisze.... jestem jagoda mam 24 lata i bede mam tp. 8 listopada pozdrawiam
              Nasza Fasoleczka Listopadowa






              nastepna wizyta:08.05.09

              Nasz śub:18.10.2008
              nasze dzidzi:tp.08.11.2009

              Skomentuj


                Witajcie ja po wczorajszej wizycie u lekarza jestem podłamana powiedział mi że za szybko starzeje mi się łożysko że mam łożysko kobiety która nałogowo pali papierosy a ja przez całą ciąże nie zapaliłam żadnego papierosa i nie przebywam tam gdzie palą. Dzidziuś mało waży i martwi mnie to choć lekarz powiedział że narazie nie ma się co martwić ale mimo wszystko że coś dzieje sie nie tak to daje powody do zmartwienia ach to życie

                Skomentuj

                •    
                     

                  No własnie to chyba przez tą pogodę nie spieszą się na świat Przecież mają być "wiosenne" nasze dzieciaczki a tu zima za oknem....

                  Miłej nocki kobietki,ciekawe co jutro przyniesie nowy dzień.
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    no nie było mnie. dwa razy byłam w szpitalu pozatym musiałam non stop lezec. a do komputer w drugim pokoju i niewygone krzesło teraz jest juz lepiej czekamy na małego juz jest niziutko i ma sie dobrze
                    Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                    Skomentuj


                      no to ciekawe ile moja waży,okaże się jak pojade we wtorek,ciekawa jestem co mi powie,i która z nas szybciej urodzi
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Myszka Tobie tych zmartwień już wystarczy. Musisz myśleć pozytywnie, dbać o swoje maleństwo. Bardzo dużo zależy od Twojego humoru, samopoczucia, itd. Olej wszystko inne, ciesz się jak dziecko, że Cię synek kopnął, że ma czkawke. Mów do niego, pokaż mu, że bardzo go kochasz i czekasz na jego przyjście.
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Hej,
                          Tym calym załatwianiem strasznie się zmęczyłam. W efekcie z mężem zrobiliśmy sobie małą drzemkę. Po usg okazało się, że wszystko jest w porządku. Maleństwo ma 1600 g. Lekarz powiedział, że to trochę za mało, więc mam teraz przechlapane, bo moj mąż już zaczął akcję dokarmiania. Znów dzidziuś miał skrzyżowane nóżki. Według tego lekarza może to być jednak dziewczynka. Mój stały lekarz twierdzi, że jego zdaniem jest to chłopiec i w sumie już przyzwyczaililśmy się do chłopca, ale jak będzie dziewczynka to też się będziemy cieszyć. Mamy w każdym razie imię dla chłopca i dla dziewczynki - tylko teraz to nie wiemy, jak się zwracać do dzidziusia. Pewnie samemu zainteresowanemu na razie to wszystko jedno, ale nam niezupełnie W sobotę idę do mojego stałego lekarza, więc może będą jakieś nowe wieści na temat płci? Jak często chodzicie teraz do lekarza? Ja teraz będę chodzić co 2 tygodnie, a nawet częściej.
                          Spróbuję coś dziś jeszcze porobić. Może chociaż prasowanie i coś poczytam, żeby jutro było mniej do roboty. Mamy straszny bałagan, bo od wczoraj jest u nas ekipa budowlana (poprawiają drobne usterki). Bez sensu dziś to sprzątać, bo jutro malarz będzie kończył, ale się denerwuję jak jest brudno. Coś czuję, że jutro popołudniu rozpoczniemy z mężem wielkie sprządtanko.
                          Miłego wieczoru

                          Skomentuj


                            Ja też teraz będę chodzić co 2 tyg, ale córci jesteśmy pewni na 99%. Ten 1% to dopiero po porodzie Bo to różnie bywa.
                            Ja dziś chciałam poukładać ciuszki swoje w szafie i mi się nie chce. Od rana mam powera, a później to już gorzej. Ale może włącze sobie dr. Housa i będę powolutku układac
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Młoda powiem ci szczerze, ze ja bym tego wozka za darmo nie chciala. Najwiekszy minus to małe piankowe kola i brak resorów, zaraz pozniej duza wada jest brak mozliwosci przemieszczania raczki - trzeba cala gondole. Jedynym plusem jest mała waga.
                              Oderbralam wyniki cukru, moim skromnym zdaniem sa dobre, ale zobaczymy co jutro lekarz powie.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                ja to nie wiem czy mój lekarz jest jakiś nie halo czy co, (chodze prywatnie), nie mierzył główki i nic tylko długość dziecka i tą przezierność karku-po tym tez się poznaje czy dziecko nie ma wad genetycznych... To się robie jakoś tak w 12 tygodniu... Może to to samo co PaPPa, nie wiem...
                                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X