Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Właśnie dla takich cudów natury to bym mogła w ciąży ciągle chodzić i dla tych słodkich małych stupek pomarszczonej skórki itd.szkoda słów,jak sobie pomyśle że to moja ostatnia ciąża to ryczeć się chce ale inni są innego zdania moja siostra twierdzi że stuknięta jestem i dzieciorób jakiś koleżanki też się śmieją że kota mam w głowie ale ja tak bardzo lubię chodzić w ciąży i potem te maleństwa słodkie tulić że naprawdę wariuję
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
      Właśnie dla takich cudów natury to bym mogła w ciąży ciągle chodzić i dla tych słodkich małych stupek pomarszczonej skórki itd.szkoda słów,jak sobie pomyśle że to moja ostatnia ciąża to ryczeć się chce ale inni są innego zdania moja siostra twierdzi że stuknięta jestem i dzieciorób jakiś koleżanki też się śmieją że kota mam w głowie ale ja tak bardzo lubię chodzić w ciąży i potem te maleństwa słodkie tulić że naprawdę wariuję
      nooo, jakiegos tam kota moze i masz
      ja teraz pod koniec ciazy mowie ze nigdy wiecej, ale z Vinim tez tak mowilam a jak kilka miesiecy temu wychodzilismy ze szpitala po USG i bylo juz wiadomo, ze chlopak, to powiedzialam " kurde Pawel i trzeci raz bede musiala w ciazy chodzic", ciekawe.... moze za kilka lat, kurcze ale tak matka bez corki? to nie matka
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        gospi a jaki ten wózeczek zamówiłaś???

        My kupilismy tydzien temu Coneco V4. Nie mam pojęcia czy będzie fajny, na forach wyczytałam, że jest ok. Mamusie jakie macie lub będziecie miec wózki???




        Skomentuj


          Ja też jestem w 14 tyg ale nawet nie mam dużego brzuszka tylko moje spodnie lekko sie niedopinaja zazdroszczę tym mamom co już czują jak sie dzidzius rusza ale nie martw sie Carin my też to wkrótce poczujemy- to jest też radość oczekiwania!

          Skomentuj


            ja mam landera trójkołowca (zielony) i Tako (różowy) po małej więc nie kupowałam
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
              A mój w 33 tygodniu ważył 2300g, ale dziewczynki nie wierzcie pomiarom usg. Z Majką pomylili się o 0,5kg. Tu przykładem jest Nator. Ważne aby dzidzia BYŁA ZDROWA i ważyła nieco ponad 2 kg, gdyż niektóre szpitale nie wypuszczają gdy waży mniej
              Dziewczyny te pomiary USG to naprawdę są mylne. Mój mały na końcu 34 tygodnia miał 2,5 kg ale czerpie przykład z USG Nator i nie wierze w tą wagę tak bardzo.
              Ta moja koleżanka co wczoraj urodziła była już w 43 tygodniu, od tygodnia leżała na obserwacji była napuchnięta jak dynia a nikt się nie zorientował , że to może być zatrucie ciążowe. Nie wierze w to dosłownie. Aż się nie chce myśleć. Nie wiem co u niej. Ja dzisiaj pomykam do położnej ale nie chce mi się bo od rana mam strasznego doła i chce mi się płakać. Zaczynam mieć już wszystkiego dosyć.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Spokojnie dziewczyny..niedlugo poczujecie Ja mam termin na 3 wrzesnia wiec jestem juz w 17 tyg. ciazy.
                Test PaPPa sklada sie z usg genetycznego i badania krwi. Najlepiej go wykonac miedzy 10 a 13 tyg. ciazy. lekarze zazwyczaj i tak robia usg w tym czasie bo wtedy nawet przy zwyklym usg bada sie plod pod katem chorob genetycznych. Przeziernosc karku to wlasnie jeden z elementow. Obserwuja tez narzady wewnetrzne. Ja o tym wiem bo bylam w tym czasie na usg i lekarz mi tlumaczyl a poza tym jest o tym duzo w Necie - mozna poczytac.
                Moj dzidzius najbardziej wariuje po 22-ej gdy juz leze w lozku
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  6 kwietnia idę na kontrolę to zapytam tego mojego lekarza.
                  A masz już jakieś przeczucia co do płci? Bo ja na przykład od początku wiedziałam (nie wiem skąd) że będzie dziewczynka
                  Zosia ur.07-07-2010
                  wtorek 14:55




                  http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                  Skomentuj


                    Ten test to nie jest to samo co przeziernosc karku, Pappa wykonuje sie z krwi i ma on wykluczyć wszelkie wady genetyczne u dziecka, zazwyczaj zaleca sie go kiedy jest historia takich chorób w rodzinie ale można też wykonać jeśli chce sie mieć 100% pewność ze wszystko jest ok.

                    Skomentuj


                      Spokojnie Nitka bo nerwy tu wcale nie wskazane,najlepiej jak byś się zajęła czymś co odwróci uwagę od tych myśli bo wiem że nerwy źle wpływają na dzidzie więc pomyśl o dzidzi i postaraj się trochę uspokoić
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Misiulka ale Ci zazdroszcze, ze masz blisko morze, ja niestety wszedzie pod gorke
                        wczoraj wieczorem pojechalam do szpitala z bolem brzucha, po 30 sekundowym badaniu przez pana doktora dowiedzialam sie tyle ze mam lezec i w razie czego jakichkolwiek skurczy jechac do innego szpitala gdzie maja sprzet dla wczesniakow, bo u nas w szpitalu niestety go brak.
                        dobrze, ze we wtorek ide do swojej lekarki moze mnie uspokoi, bo jakos nie usmiecha mi sie tak non stop lezec.
                        wogole wkurzona bylam na zachowanie poloznej i tego lekarza...tak jak bym im w czyms tam przeszkodzila, powiedzieli ze moglam jechac do przychodni..tylko ze przychodnia do 15 otwarta. potrafia czlowiekowi cisnienie podniesc.
                        ciekawa jestem ile moj klocuszek wazy, jak ostatnio w 30tc wazyl prawie 2 kg,a teraz juz 34 tc...
                        milego dnia


                        Skomentuj


                          Katarzynar kupiłam tako jumper kolor zielony. Napaliłam się już dawno na ten wózek. Myślałam jeszcze na x-landerem ale jakbym chciała cały zestaw tak jak mam przy tako to bym musiała dużo więcej wydać.

                          Majorka ja ciągle z moim mężem walczę o te piwka i inne bo jak przychodzi weekend to aż go nosi aby "się zrelaksować po ciężkim tygodniu w pracy". Ja mam jeszcze czas do porodu ale mimo wszystko czasem chciałabym aby po prostu został w domu. I właśnie też mam problem że jak mu zabronie to mnie męczy sumienie. Jak narazie jeszcze mu pozwalam ale ciekawa jestem czy zmieni nastawienie w kwietniu
                          Ty masz gorszą sytuację bo musisz dojechać do szpitala a ja jak będzie konieczność to taksówką tyle dojadę. Chociaż mam nadzieję że nasi mężowie się spiszą i będą zwarci i gotowi jak przyjdzie czas
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            Służba zdrowia... Czemu prywatnie lekarze zachowują się zupełnie inaczej? Rozumiem, że mało zarabiają, ale przecież o tym wiedzieli, jak wybierali się na studia. Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto będzie miał jakiś sensowny pomysł, aby to wszystko zreformować.
                            Momo, Twój dzidziuś ładnie rośnie. Myślałam, że mój skoro miał wszystkie wymiary w porządku, to waży tyle, ile trzeba, a tu niespodzianka. Mam nadzieję, że jeszcze trochę nabierze tłuszczyku i zdecyduje się na wyjście dopiero jak będzie ważył chociaż 2,5 kg.
                            Biegnę na spacerek

                            Skomentuj


                              halo halo witam się i ja

                              dziś już samopoczucie lepiej i tak właśnie sobie przypomniałam dlaczego ostatnio się tak źle czuje bo mam skłonności meteopatyczne hehe no można taki mały szczegół zapomnieć.

                              A jeśli chodzi o naszych męźczyzn i ich wyskoki to mój też chciał ostatnio gdzieś iść z kumplami do baru i nie miałam nic przeciwko ale w ten dzień się tak źle czułam że sam potem jak wrócił powiedział ze on do urodzenia sie dzidzi nigdzie nie wyjdzie i w domu też nie pije po tym stwierdziłam że mądrego i odpowiedzialnego mam chłopa ale jakby tak chciał wyjść czy coś się napic to też bym nie puściła i zrobiła awanture bo teraz to oni muszą być w pogotowiu!!! a jak jest na noc w pracy to potrafi zadzwonić co godzinę z zapytaniem jak się czuje a jak np długo nie odpisuję na smsa bo np go nie słyszałam to jeszcze ochrzan dostaje ze on się martwi
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Mamusie-lipiec 2009

                                Witam

                                Dopiero dołączyłam do Was lipcóweczki , jestem w trzeciej ciąży.
                                Termin mam na 27 lipca i już wiem że to chłopczyk.
                                Na początku kwietnia mam zrobić test obciążeniowy glukozą.
                                Myślę że powinno się wykonać taki test.
                                Przeraża mnie moja waga, gdyż przytyłam już 7 kg !!, a to dopiero 22 tydz. ciąży.
                                Pozdrawiam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X