Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ale pospałam od 16 az do teraz. I w nocy znowu będzie problem...
    Nitka, ten stanik za 26 to itak niedużo. Ja najtańszy zanalazłam za 30 coś,a na allegro z przesyłką też wyszło by ci więcej
    Syrwunia, gratuluje zakupu no i że nie zmieniłaś zadania znowu a z tym że wóżek dopiero z maluchem będzie się świetnie prezentował to święta racja


    Skomentuj

    •    
         

      diabelecke ja obiadek jem ok 13.30.Nie wytrzymalabym dłużej czekać... Tylko dzis sie tak połozylam szybciutko,taki jakis nagły spadek formy miałam...zazwyczaj wskakuje do łóżeczka ok 21,max.22
      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

      Skomentuj


        A ja sobie kupiłam taki biustonosz - jeden czarny i jeden biały i na razie styka. Jestem zadowolona, są naprawdę fajowe i wygodne

        http://www.tomi.pl/szczegoly/484/tuf...bialy_warszawa
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
          Ale pospałam od 16 az do teraz. I w nocy znowu będzie problem...
          Nitka, ten stanik za 26 to itak niedużo. Ja najtańszy zanalazłam za 30 coś,a na allegro z przesyłką też wyszło by ci więcej
          Syrwunia, gratuluje zakupu no i że nie zmieniłaś zadania znowu a z tym że wóżek dopiero z maluchem będzie się świetnie prezentował to święta racja
          Z tym Allegro to czasem tak smiesznie jest, ze towar tani ale przesyłkę doliczyć i się nie opłaca. Ja krem widziałam za 9 zł. to o jakieś 9 taniej niż w sklepie ale przesyłka kosztowała 13 zł
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Gospi ten stanik był w Chełmnie na rynku ale u takiej facetki co stoji w strone poczty.Napewno znajdziesz bo przecież tam jest taki mały ryneczek.I nie u tej co ma stragan całkiem na rogu...
            Last edited by nitka236; 13-03-2009, 20:21.
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              ja mam problem ze stanikiem.... dlatego ze cale zycie nosze taki stanik utwardniajacy no i teraz bedzie mi ciezko sie przyzwyczaic do takiego tylko materialowego cienkiego a ja mam duze piersi i wygladaja w takim staniku jak jakies zwisy
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                ja mam problem ze stanikiem.... dlatego ze cale zycie nosze taki stanik utwardniajacy no i teraz bedzie mi ciezko sie przyzwyczaic do takiego tylko materialowego cienkiego a ja mam duze piersi i wygladaja w takim staniku jak jakies zwisy(
                Głowa do góry, wszystkie będziemy mieć zwisy teraz
                Jedynym wyjściem jest kupienie staników do karmienia właśnie usztywnianych, ale w to trzeba zainwestowac już więcej kaski


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                  Gospi ten stanik był w Chełmnie na rynku ale u takiej facetki co stoji w strone poczty.Napewno znajdziesz bo przecież tam jest taki mały ryneczek.I nie u tej co ma stragan całkiem na rogu...
                  Tak dziewczynki zgadzam się z Wami że grygoranna to bardzo ładna kobietka ale zauważyłam że Yoenna również. Pewnie wszystkie jesteście ładne ale nie macie tyle odwagi aby dać zbliżenie swojego buziaczka
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                    ja mam problem ze stanikiem.... dlatego ze cale zycie nosze taki stanik utwardniajacy no i teraz bedzie mi ciezko sie przyzwyczaic do takiego tylko materialowego cienkiego a ja mam duze piersi i wygladaja w takim staniku jak jakies zwisy
                    syrwunia co Ty się przejmujesz. Ja tam mam B teraz pewnie małe C a jak mleko się skończy to mi tylko trochę skóry zostanie. I będą z tyłu plecy z przodu plecy. Koniec z jędrnymi piersiami po porodzie. No Baaaa
                    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                    Waga 4180 i 58cm


                    Skomentuj


                      Ja już chcę zobaczyć dzidziusia Nator a jej nie ma i nie ma.
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                        Tak dziewczynki zgadzam się z Wami że grygoranna to bardzo ładna kobietka ale zauważyłam że Yoenna również. Pewnie wszystkie jesteście ładne ale nie macie tyle odwagi aby dać zbliżenie swojego buziaczka
                        Ta co ma odwage byłam u dentysty i jest problem nikt nie chce sie podjąc leczenia mam przyjśc po porodzie,bo trzeba zrobić prześwietlenie i leczyc kanałowo moze wy znacie jakies domowe sposoby na złagodzenie bólu,bo zwariuje a nie chce sie apapem zajadać...




                        Skomentuj


                          Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                          Ja już chcę zobaczyć dzidziusia Nator a jej nie ma i nie ma.
                          A ja to bym chciała już swojego zobaczyć
                          Pcha sie skubany, chyba chciałby już wyjść, a mi tam w środku wszystko pęka normalnie. Chodze jakbym zamiast tampona- grejfruta sobie włożyła


                          Skomentuj


                            NICHOL oj to chyba już niedługo finał grrrr....




                            Skomentuj


                              ja tylko slyszalam o plukaniu jamy ustnej szlwia...
                              Nuzka mnie boli chyba soebie kolano zbilam bo sie przewrocilam nawet nie wiem jak moze za nisko noge podnioslam do zdejmowania spodni... teraz jak juz siade to zdejmuje spodnie juz chyba nie jestem taka chuda skoro ciezko noge podniesc....
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Heh ,ja też bym chciała już swojego maluszka zobaczyć,przytulić i wycałować te malutkie rączki i stópkiTakie słodkości...ehhh
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X