Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam nową mamusię

    a kogo mamusia się spodziewa?córeczka czy synuś?
    no rzeczywiście ankasos zawsze zaglądała choć się przywitać a tu cisza,czyżby worek się rozwiązał na dobre i teraz zaczną wszystkie na raz rodzić
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      No własnie to juz baaardzo blisko Szkoda, że tak późno trafiłam na to forum




      Skomentuj


        emilka82, więc co do zgagi to poprostu nie najadam się do pełna, a jak już cosik przekąsze to pochodze z pół godzinki albo siedze, dopiero potem ewentualnie się kładę. Poza tym piję herbatkę miętową albo jem platki zalane kubeczkiem gorącego mleka. Samego mleka nie lubię stąd dodatek w postaci płatków. U mnie płatki pomagały pokonać młodości, bo na szczęście wymiotowałam tylko raz , a tk to tylko mdłości miałam.
        olcm80 najadłaś się strachu pewnie nieziemsko. Co do zapalenia zatok to od dwóch miesięcy często mnie dopadają i niestety towarzyszy im ten potworny ból głowy tyle, że u mnie trwa ze dwa dni i to najbardziej przy pochylaniu głowy. Nie miłe uczucie także wiem co przeżywasz. Wogóle zatoki to paskudna przypadłość tymbardziej w ciąży. Ja sobie robię inhalacje albo wkraplam do nosa wodę morską i jakoś na hwilkę pomaga.
        Wczoraj mój mąż mnie zadziwił bo sobie zażartował, że dopiero się zdziwimy jak z Dawidka zrobi się dziewczynka, ale ja myślę, że jednak to chłopak. Na początku marzyłam o dziewczynce i miałaby mieć na imię Amelka, strasznie mi się to imię podoba. pozdrawiam
        Last edited by gosik; 19-03-2009, 11:47.

        Skomentuj


          z wyglądu brzuszka wynika że będzie dziewczynka
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Synek Nator chyba daje mamusi popalić że nie zagląda na forum,a szkoda dawno jej nie było
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Ja mialam zatoki przekluwane. Nie zapomne tej ropy lecacej mi z nosa do konca zycia, ale zadne tabsy nie pomagaly wiec mnie pod igle wzieli, na szczescie to bylo przed ciaza. Od tego jednak czasu zapalenie zatrok mam bardzo czesto.
              Moja zmora nocna sa skurcze, codziennie miedzy godzina 5 rano a 6.30 lapia mnie tak sline skurcze lydek, ze sie wydzieram jak glupia i mam lzy w oczach. Codziennie sa co raz silniejsze i co raz dluzsze. Mama mi biegnie na pomoc, ale nie zawsze udaje sie cos z tym zrobic.
              Młoda a co to za wozek? Dokladna nazwe podaj zebym mogla sobie w necie odnalezc.
              Hmmm... tak przeczytalam o tym mleko z plataki, mnei po takiej kompozycjio mdlilo jeszcze bardziej i caly dzien mialam zmarnowany.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                Ja idę do lekarza w przyszłym tygodniu i może też już wstępnie mi powie płeć tak bardzo bym chciała Carin widzę że między nami tylko 3 dni różnicy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ewylynka a skąd jesteś?

                  Skomentuj


                    Haj Mamusie, ja tylko na chwilę wpadłam. Wróciłam od lekarza do doku zabrać torbę, jadę do szpitala Nie wiem jeszcze czy zostanę, czy mnie tylko przebadają. Nie jest dobrze wiec mnie skierowali. Bóle nie ustępują. Odezwę się jak wrócę. Jakby co to Majorka na priv. podaję Ci mój numer, jak mi wyślesz smska to napiszę co i jak.
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      W sumie narazie jeszcze z Warszawy ale w lato przenosze się spowrotem do mojego kochanego miasta Bydgoszczy głównie ze wzgledu na dzidzie Nie chciałabym być sama w takim wielkim mieście, No i wiadomo zawsze pomoc rodziny sie przydaje Tylko że ode mnie jeszcze nikt o tym nie wie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Haj Mamusie, ja tylko na chwilę wpadłam. Wróciłam od lekarza do doku zabrać torbę, jadę do szpitala Nie wiem jeszcze czy zostanę, czy mnie tylko przebadają. Nie jest dobrze wiec mnie skierowali. Bóle nie ustępują. Odezwę się jak wrócę. Jakby co to Majorka na priv. podaję Ci mój numer, jak mi wyślesz smska to napiszę co i jak.

                        yoenne trzymaj sie cieplutko i uszy do gory bedzie dobrze
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          witamy katarzynar
                          ja wlasnie posprzatalam pol domu zaraz moze jakis obiadek zrobie...
                          nio ankasos pewnie na porodowce juz ale jeszcze jedna partyjka sexiku
                          teraz bedziemy trzymac kciuki za ciebie YOENNE zeby wszystko dobrze bylo i malenstwu nic nie zaszkodzilo
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Witam wszystkie przyszłe mamy... gratuluje dzidziusiów, życze szybkiego plum w terminie.

                            Chciałam prosić Was o pomoc. Jestem mamą 1,5 rocznego Michasia
                            Pisze prace dyplomową potrzebuje wypełnione ankiety. I tu zwracam się o pomoc do wszystkich którzy zechcą mi pomóc.
                            Wypełnioną ankietę proszę wysłać na adres mail
                            misia1402@gmail.com

                            ankietka znajduje sie w moich dokumentach, są tam też bajki dla dzieci jeśli macie ochote możecie sobie pościągać(folder zachomikowane)
                            podaje link
                            http://************************/czarneOczko

                            z gory dziękuje wszystkim. pozdrawiam Ania
                            ..Głupim nazywa się człowiek, który mając kochającą
                            go osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że
                            potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu
                            okaże się jego największym wrogiem..

                            Skomentuj


                              Witam wszystkie przyszłe mamy... gratuluje dzidziusiów, życze szybkiego plum w terminie.

                              Chciałam prosić Was o pomoc. Jestem mamą 1,5 rocznego Michasia
                              Pisze prace dyplomową potrzebuje wypełnione ankiety. I tu zwracam się o pomoc do wszystkich którzy zechcą mi pomóc.
                              Wypełnioną ankietę proszę wysłać na adres mail
                              misia1402@gmail.com

                              ankietka znajduje sie w moich dokumentach, są tam też bajki dla dzieci jeśli macie ochote możecie sobie pościągać(folder zachomikowane)
                              podaje link
                              http://************************/czarneOczko
                              ..Głupim nazywa się człowiek, który mając kochającą
                              go osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że
                              potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu
                              okaże się jego największym wrogiem..

                              Skomentuj


                                Vini zasnal, ja wlasnie skonczylam sniadanko drugie i lece do roboty musze zrobic porzadek w szafie pod schodami, bo jutro beda wymieniac rury od gazu a tam niby jakies wejscie jest i jak tak patrze co robia u sasiadow to kazdy ma tez pol ogrodka PRZED DOMEM ROZKOPANEGO, a taka ladna trawka juz jest
                                Last edited by grygoranna; 19-03-2009, 12:57.
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X