Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Dzień dobry
    Pada i pada.... a pytałam się wczoraj mego ślubnego czy będzie padać, a ten pogodynek mój, że abolutnie nie, nie... i ja posłuchała i z rana w te pędy leciałam ratować pościel zapasową i dywaniki przed totalnym zalaniem.

    Lara-tort przepiękny, tak profesjonalnie zrobiony, że w cukierni by lepiej nie zrobili I na pewno smaczny Impreza udana, goście najedzeni więc pewnie i Ty usatysfakcjonowana

    Pradip- z zalando rozmiarówka raczej się zgadza, S to S itd.

    Justyna-To pracowity poranek masz bardzo

    Wypoczęłam bardzo choć to tylko weekend był. Mój mąż z mężem koleżanki w dzień ładnie przejmowali od nas dzieci, więc mogłyśmy się i poopalać i pogadać i pospacerować po lesie aż żal wracać tym bardziej, że dziś jestem godzinę do tyłu- mój zegarek w sypialni się przestawił i pokazywał rano godzine do tyłu, więc wstałam godzinę później a pracy dziś hoho

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Patrycja cudy weekend mialas i pochwal dla meza ze sie mała tak ładnie zajął - moj B niby sie zajmie ale on ciagle pracuje nawet w niedziele siedzi nad papierami, a tym zegarkim sie nie przejmuj - przynajmniej se wyspalas

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        Patrycja cudy weekend mialas i pochwal dla meza ze sie mała tak ładnie zajął - moj B niby sie zajmie ale on ciagle pracuje nawet w niedziele siedzi nad papierami, a tym zegarkim sie nie przejmuj - przynajmniej se wyspalas
        Mąż ciągle pracujący- skąd ja to znam. eh... Dlatego na wyjazdach zawsze najlepiej wrzucić telefon do stawu głębokiego by miec męza tylko dla siebie

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
          pradip ja brałam wszystko w moim wielorybim L i wszystko pasuje, więc nie wiem czy wszystkie marki mają te samą rozmiarówke, ale te które ja kupiłam się zgadzają.
          Dzięki :* ja właśnie nie wiem czy zamawiać 36 czy 34 a nie wiem jak to jest z darmowym zwrotem i wymiana na inny rozmiar jak płacimy tym bonem???
          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          ja licze ze ta rozmiaróka z zalando jest standardowa i ze to co zamowilam bedzie dobre,
          na co sie w końcu zdecydowałaś?
          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Witam Wczorajszy dzień upłynął super Babcia zadowolona Goście prawie wszyscy dopisali a tort wychwalony z czego jestem niesamowicie zadowolona ,szarlotka też ,wafel zniknął szybko ,sałatki jeszcze zostały
          Tort piękny. Najlepsze życzenia dla babci a dla Ciebie ogromne brawa
          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
          Pada i pada.... a pytałam się wczoraj mego ślubnego czy będzie padać, a ten pogodynek mój, że abolutnie nie, nie... i ja posłuchała i z rana w te pędy leciałam ratować pościel zapasową i dywaniki przed totalnym zalaniem.

          Wypoczęłam bardzo choć to tylko weekend był. Mój mąż z mężem koleżanki w dzień ładnie przejmowali od nas dzieci, więc mogłyśmy się i poopalać i pogadać i pospacerować po lesie aż żal wracać tym bardziej, że dziś jestem godzinę do tyłu- mój zegarek w sypialni się przestawił i pokazywał rano godzinę do tyłu, więc wstałam godzinę później a pracy dziś hoho
          haha nie ma to jak poprosić męża o radę
          Fajnie że wypoczęłaś a maż tak dobrze się spisał musicie częściej takie weekendy urządzać :P

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Pradip zwroty są możliwe mimo tego, że płacimy bonem, ja dostałam kartę zwrotu, tylko lipa jest taka, że jak zwrócisz a nabiłaś sobie rabat 20% to oddadzą CI to co faktycznie zapłaciłaś, więc jakbyś chciała później zamówić większy/mniejszy rozmiar to będziesz musiała dopłacić

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Tak mnie moje dziecko rozśmieszyło, że aż muszę Wam napisać
              Majucha już nie używa smoczka z jednym wyjątkiem, czasami w ciągu dnia jak mała nie może zasnąć to daję jej ciepłą herbatkę lub soczek i młoda sącząc usypia, później kładę ją z butelką do łóżeczka i wymieniam butelkę na soczek.
              Dzisiaj zrobiłam tak samo, ale, ale... moje dziecko z oburzeniem wyciągnęło smoczek z buzi i mi go podała a później ostentacyjnie sięgnęła po butelkę i spokojnie piła nadal

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                pradipzamowilam w koncu sukenke, japonki i podkoszulek - jak sukienka bedzie za duza to tesciowa cos tak z nia zrobi, a jak za mała to dam szwagierce , Asiu moja panna tez spi wymeczona bo duszno strasznie, przed deszczykiem wygonila sie na dzialce - ja plewiłam w warzywkach i truskawkach a Zosia ładwala piasek na wozeczek i wozila pod domek - tak jej kazal tata kiedys robic i dziecie wie gdzie ma byc nawieziona ziemia, a ja Twoja Maje uwielbiam - dla mnie to taka indywidualistka jest w pozytywnym znaczeniu tego slowa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Joanna - to już tu napiszę jak weszłam iPróbuję jeszcze dać w przekroju A masę na kwiatki użyłam kupionej na allegro (od koleżanki dostałam )bo ja zawsze robiłam taką na masie z glukozy ale męczarnia z nią była a z tą to sie lepi jak z plasteliną czy modeliną A na róże wycinam wałkuję 5 kółek Zresztą wejdziesz na jakieś tutoriale czy youtube to znajdziesz bo się je robi bardzo prosto i lepiej ci wytłumaczą niż ja
                  Tort pomarańczowo -kawowy
                  Ciasto:5 jaj
                  2/3 szkl cukru
                  2/3 szkl mąki
                  1,5 łyżeczki kakao
                  2 łyżki oleju
                  2 łyżki wody
                  1/2 łyżeczki proszku do pieczemia
                  szczypta soli
                  Jajka ubić z solą i cukrem prze 8 min na puszystą mase Dodać olej ,wodę ,zmiksować Mąkę z proszkiem i kakao dodać do masy jajecznej Wymięszać do połączenia składników. Piec 30 min Przekroić na dwa blaty

                  Masa pomarańczowa
                  -900 ml soku pomarańczowego-marchewkowego typu Kubuś
                  -100 ml soku pomarańczowego
                  -3 budynie waniliowe
                  7 łyżek cukru
                  -200 g masła
                  W 1/2 szkl soku Kubuś rozmięszać budynie resztę soku zagotować z cukrem i ugotować budyń Utrzeć zimny budyń z masłem

                  galaretkowa wkładka
                  -3 galaretki pomarańczowe
                  -900 ml wody
                  Galaretki rozpuścić we wrzącej wodzie i wylać na formie W której piekło się ciasto Formę wyłożyć folią aby dobrze było wyciągnąć Wstawić do lodówki do zastygnięcia

                  Masa kawowa z mascarpone
                  - 500 ml kremówki
                  - 250 g mascarpone
                  -5 łyżek cukru pudru
                  2 płaskie łyżeczki żelatyny
                  -70 ml naparu z kawy
                  Żelatynę zalać gorącą kawą rozpuścić przestudzić Śmietanę zmiksować z mascarpone ,dodać cukier i rozpuszczoną w kawie żelatynę

                  Ciasto ---masa pomarańczowa---wkładka z galaretki---masa kawowa---ciasto
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                    Pradip zwroty są możliwe mimo tego, że płacimy bonem, ja dostałam kartę zwrotu, tylko lipa jest taka, że jak zwrócisz a nabiłaś sobie rabat 20% to oddadzą CI to co faktycznie zapłaciłaś, więc jakbyś chciała później zamówić większy/mniejszy rozmiar to będziesz musiała dopłacić
                    acha dzięki po raz kolejny
                    Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                    Tak mnie moje dziecko rozśmieszyło, że aż muszę Wam napisać
                    Majucha już nie używa smoczka z jednym wyjątkiem, czasami w ciągu dnia jak mała nie może zasnąć to daję jej ciepłą herbatkę lub soczek i młoda sącząc usypia, później kładę ją z butelką do łóżeczka i wymieniam butelkę na soczek.
                    Dzisiaj zrobiłam tak samo, ale, ale... moje dziecko z oburzeniem wyciągnęło smoczek z buzi i mi go podała a później ostentacyjnie sięgnęła po butelkę i spokojnie piła nadal
                    haha mądra mała nie da się oszukać

                    Justyna czyli zamówiłaś to na co ja najbardziej liczyłam (sukienka buty i kostium) które wzory wybrałaś? Teraz już i ja muszę kliknąć w zamówienie bo tak leżą te ciuchy w koszyku od tygodniu że przecenić je zdążyli

                    Lara tort wygląda imponująco kolorowy jak ten tęczowy

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Widzę szał na zalando
                      Justyna i Joanna mam pytanko do Was bo wy na stronach do szycia pewnie dużo siedzicie czy jest coś takiego co mogłabym uszyć na prezent dla cioci i wujka oni są po 50 i tak sobie myślę o coś do domu Coś własnoręcznego ale pomysłu brak ewentualnie zrobię im kartki np urodzinowe metodą quilingu ale na to czasu też brak i nie wiem czy się wyrobię

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Laraja bym uszyła poduszki z jakiegoś fajnego i ładnego materiału i na to naszyła np. z filcu jakiś obrazek http://brzesko-bochnia.pl/Ogloszenie...E--Idealne-na- nie wiem czy wójostwo jest poważne bardzo czy lubią doze humoru ale pomysle nad czyms fajniejszym to mi pierwsze wskoczyło do głowy

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość

                          Justyna czyli zamówiłaś to na co ja najbardziej liczyłam (sukienka buty i kostium) które wzory wybrałaś? Teraz już i ja muszę kliknąć w zamówienie bo tak leżą te ciuchy w koszyku od tygodniu że przecenić je zdążyli
                          ja sie spieszyc musiałam bo sukienka ktora mi sie podobała była w jednym jedynym egzemplarzu - oto moje wybrane rzeczy: https://www.zalando.pl/anna-field-ja...1z02m-q11.html, https://www.zalando.pl/dorothy-perki...1.html?size=38, https://www.zalando.pl/vero-moda-vmd...1.html?size=38

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            Laraja bym uszyła poduszki z jakiegoś fajnego i ładnego materiału i na to naszyła np. z filcu jakiś obrazek http://brzesko-bochnia.pl/Ogloszenie...E--Idealne-na- nie wiem czy wójostwo jest poważne bardzo czy lubią doze humoru ale pomysle nad czyms fajniejszym to mi pierwsze wskoczyło do głowy
                            to by było najlepsze Na jednej wyciełbym wieżę Eifla (jak się da a na drugiej jakoś dwie postacie Oni razem kobieta i mężczyzna A czym wypchać te poduszki jakiś specjalny wkład do tego ?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              co do wkładu to ja nie wiem - ja jako cos wypycham ze sie tak wyraze to kupiłam takie jaski w ilkea za 2 zł i korzystam z tego co jest w nich w srodku

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                co do wkładu to ja nie wiem - ja jako cos wypycham ze sie tak wyraze to kupiłam takie jaski w ilkea za 2 zł i korzystam z tego co jest w nich w srodku
                                Póki co będę myśleć na razie o poszewkach a później czymś się wypcha

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X