Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • motinka84
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Sam ekspres to nie wszystko. Najważniejsza jest kawa. Trzeba wybrać ją według własnych upodobań. Warto przyjrzeć się ofercie sklepów internetowych. xxx
    Last edited by gagatka; 26-01-2021, 14:46. Powód: reklama

    Leave a comment:

  •    
       

  • Emi_la1
    replied
    Odp: Poranna kawa

    ja też bardzo lubię pić kawę z rana W sumie to moja jedyna kawa w ciagu dnia, czasem wypijam też po południu, ale jak ktoś mnie odwiedza ;D ale parzę taką pobudzającą w kawiarce. Ogólnie jak ktoś lubi espresso albo kawy na jego bazie to polecam prostą kafeterkę, ja mam kawiarkę stalową na indukcję, która świetnie daje radę

    Leave a comment:


  • Aldona2000
    replied
    Odp: Poranna kawa

    A jak dojeżdzacie na miejsce do pracy? Ja jeżdże do Legionowa z Warszawy taksówką https://legionowo-taxi.pl
    W sumie najlepsza taksóka w mieście.
    Powyżej rozpisane zostały punkty, odpowiadające na pytanie: gdzie znaleźć postój taksówek w Legionowie? Stanowiska postojowe taksówek umożliwiają skuteczne skorzystanie z taksówek i tani i wygodny przejazd bez zamówienia taksówki przez telefon.
    Powyżej rozpisane zostały punkty, odpowiadające na pytanie: gdzie znaleźć postój taksówek w Legionowie? Stanowiska postojowe taksówek umożliwiają skuteczne skorzystanie z taksówek i tani i wygodny przejazd bez zamówienia taksówki przez telefon.

    Leave a comment:


  • kobitkazkrk
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Ja odkąd poznałam FAB X Forever Active Boost energy drink to zapomniałam jak smakuje kawa. Dodam tylko, że nie jest to kolejny niezdrowy napój energetyzujący. Ten nie posiada w swoim składzie kalorii, cukru i węglowodanów.

    Leave a comment:


  • fugazi
    replied
    Odp: Poranna kawa

    https://specjalistka-ortodonta.pl/

    Ja bardzo lubię rano pić kawę!

    Leave a comment:


  • marzanna586
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Ja rano wcale nie mam ochoty na kawę, a już tym bardziej nie wyobrażam sobie picia jej na pusty żołądek bez jakiegoś śniadania. Dla mnie kawa to fajny przerywnik w ciągu dnia albo po pracy, ale nie jako zamiennik posiłku, jednak co jedzenie to jedzenie

    Leave a comment:


  • alutka32
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Dziewczyny, czy któraś z Was wie może, jakie są odpowiednie upominki dla lekarza? Chcielibyśmy z mężem podziękować naszej wspaniałej pani doktor, która pomogła wyjść z choroby naszemu maluchowi.

    Leave a comment:

  •    
       

  • fugazi
    replied
    Odp: Poranna kawa

    dentysta Wałbrzych
    Napisane przez jqbb6 Pokaż wiadomość
    U mnie również poranna kawa jest obowiązkiem. Gdyby nie ona, z pewnością nie udałoby mi się przetrwać całego dnia - szczególnie w pracy. Jedna filiżanka kawy nikomu nie zaszkodzi, a jak bardzo może pomóc

    Jestem podobnego zdania! Kawa nie jest wcale nie zdrowa!

    Leave a comment:


  • jqbb6
    replied
    Odp: Poranna kawa

    U mnie również poranna kawa jest obowiązkiem. Gdyby nie ona, z pewnością nie udałoby mi się przetrwać całego dnia - szczególnie w pracy. Jedna filiżanka kawy nikomu nie zaszkodzi, a jak bardzo może pomóc

    Leave a comment:


  • krisiti90
    replied
    Odp: Poranna kawa

    U mnie jest to już rytuał, pewnie u wielu z was również. Staram się też od czasu do czasu troszkę eksperymentować z rodzajami kawy. Co do tego to oferta sklepu internetowego https://www.cafesilesia.pl na pewno będzie was interesować. Mają tu przeróżne kawy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • b_blando
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Mnie by od razu brzuch bolał rano to najlepiej herbata, ew. jakiś rumianek czy mięta

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Witam. Co tu cichooo ale czasu na wszystko tak malo ze szok. Co u Was Dziewczyn?

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Ja od kilku miesięcy testuję slowpresso. I chyba nie ma dla mnie lepszej kawy.

    Leave a comment:


  • acicha83
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Z poranną kawa poranna babska prasówka czyli kolorowe czasopisma i obowiązkowo jak się uda poranna telewizja, chociaż kawałek.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Czas rzeczywiście leci jak szalony. Jakiś czas temu zmarł mój dziadek, dwa miesiące po babci niestety. Wczoraj byłam na weselu, dzieci z babcią. Zaczynam podyplomówkę i tak leci. Dzieci na razie bez większych chorób poza przeziębieniami.

    Justyna-gratuluję awansu Kto zostaje z Zosią jak chora? Ja właśnie tego najbardziej się obawiam przed powrotem do pracy-w razie awarii zdrowotnych, co z dziećmi. Wkład kominkowy kupiony? Co teraz dzieje się na budowie?

    Beata-na jakim kolorze stanęło elewacji? Cieszę się, że Twoja pasja przerodziła się w coraz lepiej działający zarobek-niech tak już zostanie pamiętam, że zastanawiałaś się nad podjęciem jakiejś pracy?

    Leave a comment:

       
Working...
X