Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    perpetua88 udanej zabawy nad wodą, strasznie zazdroszczę, do rodziców pojadę na pewno ale za 2 tygodnie, bo wtedy moja mama ma urlop, a tata niestety nie więc powiedziała że z przyjemnością zajmie się młodą, żeby nie myśleć o tym, że tata jej kolejny urlop zepsuł
    Ja mężowi nic nie kupuję bo jemu się nie podoba nic co mu kupuję. Kiedyś kupił sobie granatową polówkę i strasznie mi się w niej podobał, to poszłam i kupiłam mu taką samą w czarnym ( jego ulubionym ) kolorze i powiedział, że wygląda w niej jak debil! Od tamtego czasu już mu nawet skarpetek nie kupuję.
    A ja dzisiaj jadę zobaczyć córeczkę znajomych, muszę jeszcze tylko usiąść i uszyć małej słonika, a zatem miłego weekendu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
      Wy wszystkie już chore byłyście, przyszła kolej na mnie bolą mnie uszy, gardło i swędzi wewnątrz klatki piersiowej, no czuję się straznie... a do tego mąż mnie jak zwykle nie oszczędza. Czasami mam już dość, coraz bardziej rozważam żeby się spakować i pojechać na tydzień lub dwa do rodziców, tam mam dużo chętnych do zajmowania się Majuchą a ja bym trochę odpoczęła
      ja też znów pociągająca ale u mnie pewnie to alergia zdrówka Tobie życzę a męża potraktuj patelnią i leć odpocząć do mamy :*
      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      witam Was ja juz na nozkach od 5 bo nie moglam spac tzn moglam ae snily mi sietakie głupoty ze zrezygnowalam :P z dalszego snu, wyprasowalam gre prania, odlozylam rzeczy Zosi za małe do pudeł i wynioslam na strych teraz chwilka odpoczynku, pradip ja do firmy tez nie mam po co wracac niby dzwonia za mna kiedy wracam ale ja wiem ze to chdzi o to ze mam umowe na czas nieokreslony i im wisze bo wszyscy sa na dzielowkach teraz - tak sie politika w mojej kiedys ukochanej pracy zmienila szkoda, Asiu zdrowia zycze i ten wyjazd to moze na dobre by Ci wyszedł odpoczniesz, dziadkowie nacesza sie Mała
      A nie chcesz odwalić tej roboty i u mnie? Pudło na ciuchy stoi już od miesiąca i co ja tam coś wrzucę to Kubal wywala a ja z przyzwyczajenia odnoszę do szafki...
      Ale myślisz że po powrocie Cię wypowiedzą?
      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
      Lara- mniam...kocham szarlotkę i wieki nie jadłam. Takiego mi smaka narobiłaś, że wczoraj o 11 w nocy piekłam a o 1 jeszcze jadłam gruba będę
      Pradip-oj ciężko się zdecydować co wziąć. Memu małżonkowi też nigdy nic nie potrzeba, więc ja robie za jego stylistę, garderobianą, praczkę i praowaczkę w jednym;p
      Idę naszą trójkę pakowac dziś wreszcie mąz od wieków ma wolne i jedziemy na weekend nad wodę.
      Łasuch jestem straszny ale po całym dniu biegania za moim gadem nic by mnie nie zmusiło do pieczenia o takiej porze
      Ciężko ale wolałabym nie móc wybrać z rzeczy które mi się na prawdę podobają a nie z takich na siłę :/
      A z mężem mam to samo. Wszystko kupuję i nic nie mówię tylko wkładam do szafy a on wyjmuje i zakłada tylko czasem się pyta czy to na pewno jego koszulka na co odpowiadam że przecież nie moja
      Ale Ci zazdroszczę tego wypadu nad wodę szczególnie że i my mieliśmy dziś jechać niestety mój małżonek do tej pory nie wstał
      Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
      Ja mężowi nic nie kupuję bo jemu się nie podoba nic co mu kupuję. Kiedyś kupił sobie granatową polówkę i strasznie mi się w niej podobał, to poszłam i kupiłam mu taką samą w czarnym ( jego ulubionym ) kolorze i powiedział, że wygląda w niej jak debil! Od tamtego czasu już mu nawet skarpetek nie kupuję.
      A ja dzisiaj jadę zobaczyć córeczkę znajomych, muszę jeszcze tylko usiąść i uszyć małej słonika, a zatem miłego weekendu
      Serio Twój mąż wszystko sam sobie kupuje?
      Ile ma malutka?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        pradip mała Natalka ma 4,5 miesiąca.
        A mój mąż jest straszny jeśli chodzi o wygląd, nie jest metroseksualny wręcz przeciwnie, jest starym metalowcem, ale jak wychodzimy z domu to szykuje się dłużej ode mnie, najbardziej mnie rozwala jak 5 minut szczotkuje i układa włosy a później zakłada czapkę :P

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Patrycja zostało cos tej szarlotki chetnie bym wpadła :P wielka jestes ze o tej godzinie piekłas , pradipja sie musilam w koncu wziasc za te rzeczy Zosi bo u nas za duzo miejsca nie ma i ciezko było mi upchac letnie rzeczy i te za małe -zmusiło mnie i juz, a co do pracy mysle ze wypowiedza mi umowe - niestety polityka firmy zmienila sie tak diametralnie ze tam nie da sie normalne tak jak kiedys pracwac, dzis jest wielki dzien dziecka - ja moich czasow wszystkie dzieciaki pracownikow tych pracujacych i nie pracujacych z powodow wlasnie urlopow macierzynskich, rodzicielskich i wychowwczych były zapraszane ale nie w tym roku, nie zeby było mi zal (by raczej bysmy nie pojechali) tylko obrazuje Wam sytuacje jak sie zmienila sytuacja - nie raz takie imprezy organizowałam wlasnie i jest to super zabawa dla dzieci nie powiem ze nie, moja siostra bedzie ta tej imprezie wiec zobaczymy co w tym roku zorganizowali, moj B.sam sobie kupuje rzeczy rowniez - nigdy nic mu nie kupiłam tak by on wczesniej tego nie widzial - on jest wybredny wiec wole jak sobie sam cos wybierze, Asiu milego wypadu do Natalki - pokaz słonika nam

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam
            Jestem wykończona
            Joanna mój też czasem wybredny ale chodzi w tym co kupię chyba ty chciałaś przepis na torta poweim ci że pyszny Okaże się jeszcze jutro ale jak masy wylizywałam to już stwierdzam że pycha Na spokojnie ci napiszę bo już mąż ciągnie do kompa
            Napiszę po imprezie

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              Witajcie

              Lara- mniam...kocham szarlotkę i wieki nie jadłam. Takiego mi smaka narobiłaś, że wczoraj o 11 w nocy piekłam a o 1 jeszcze jadłam gruba będę

              Asiu- pogoń miotłą choróbko! Zdrówka! I pewnie pakuj się i do rodziców pojedź na mini urlop. przyda Ci się, mama też czasem musi odsapnąć.

              Pradip-oj ciężko się zdecydować co wziąć. Memu małżonkowi też nigdy nic nie potrzeba, więc ja robie za jego stylistę, garderobianą, praczkę i praowaczkę w jednym;p

              Justyna- mam to samo, nie mam co liczyć na powrót po wychowawczym niestety albo i stety patrząc na to co sie tam dzieje.

              Idę naszą trójkę pakowac dziś wreszcie mąz od wieków ma wolne i jedziemy na weekend nad wodę.
              szarlotkę piekłam z przepisów siostry Anastazji jeszcze nie wiem jak wyszła Pierwszy raz ją robiłam
              Miłego wypoczynku Wam życzę
              Jutro znowu upał Mnie już głowa boli od słońca a i jeszcze mąz denerwuje bo telenowele piszę

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Lara to ja czekam na przepis
                mała Natalka, u której byliśmy jest boska, no istne złoto zdjęcia słonika nie zrobiłam, ale jest niemal identyczny jak ten którego szyłam na konkurs na macdzi bloga
                Miłego wieczoru!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Witam
                  Jestem wykończona
                  Joanna mój też czasem wybredny ale chodzi w tym co kupię chyba ty chciałaś przepis na torta poweim ci że pyszny Okaże się jeszcze jutro ale jak masy wylizywałam to już stwierdzam że pycha Na spokojnie ci napiszę bo już mąż ciągnie do kompa
                  Napiszę po imprezie
                  Ulubiona czynność przy pieczeniu? wylizywanie misek

                  powiedzcie jak jest z rozmiarówką w Zalando? zgadza się z opisem?

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Dzień dobry
                    pradip ja brałam wszystko w moim wielorybim L i wszystko pasuje, więc nie wiem czy wszystkie marki mają te samą rozmiarówke, ale te które ja kupiłam się zgadzają.
                    Jak Wam dziewczyny weekend minął

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      witam Was u nas dezczowo dzis ale duszno jeszcze, u nas weekend minął nam u dziadków - Zosia i Gabii sie wczoraj wybawiły ze dziecię padło wcześniej, ja licze ze ta rozmiaróka z zalando jest standardowa i ze to co zamowilam bedzie dobre,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam Wczorajszy dzień upłynął super Babcia zadowolona Goście prawie wszyscy dopisali a tort wychwalony z czego jestem niesamowicie zadowolona ,szarlotka też ,wafel zniknął szybko ,sałatki jeszcze zostały
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Larawszystkiego najlepszego dla Babci - piękny wiek , super ze impreza sie udała - u Was tez tak gorac było? napracowalas sie przy organizacji urodzin - teraz odpoczynek Ci sie nalezy

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            witam Was u nas dezczowo dzis ale duszno jeszcze, u nas weekend minął nam u dziadków - Zosia i Gabii sie wczoraj wybawiły ze dziecię padło wcześniej, ja licze ze ta rozmiaróka z zalando jest standardowa i ze to co zamowilam bedzie dobre,
                            Dziś u nas dwie burze przeszły tak z rana Pomyślałam że Kuba zostanie w domu bo jak kolejna burza nadejdzie to będzie się bał i tak dzieci dopiero teraz mi wstały i bateria mi pada a prądu nie ma ...

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Larau nas tez nad ranem burze przeszły ale tak spokojniej na szczescie, to pospały Ci dzieciaczki - moja panna dzis wstała 7:30 teraz sie bawi a ja dłubie mezowi zamowienie,

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Lara śliczny ten tort jak robisz te kwiatki? i oczywiście przepis poproszę może być tu albo na fb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X