Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Joanna - to chociaż z głowy już dwójeczki będą ale współczuję ząbkowania
    pradip i jak gargamelek ci pospał ?
    Powiem wam że ta impreza niespodzianka to się duża szykuje i będę musiała jeszcze coś dopiec chyba kruche i dwa wafle bo jak gorąco będzie to nie wiem co innego

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witajcie

      Asiu życzę małej przespanej nocki i bezbolesnego ząbkowania. A taka żona to skarb

      Justyna- niby jest takie przysłowie klient nasz pan- ale czasem ludzie jak ci w ostatniej chwili zmieniają coś i wpadają na te pomysły po nocy, to naprawdę trzeba mieć cierpliwość

      Pradip-ja wymęczony to może pośpi dłużej i da troche mamie odpocząć. A propos niespania. to moja szwagierka wymyśliła, że jej synek spać nie może bo śpi na tzw. żyle wodnej. wezwała nawet takiego pana z różdżką radiestezyjną czy jak to tam się nazywa. Przestawili łóżeczko, bo podobnież właśnie mały spał na tej żyle. I teraz twierdzi, że śpi jak aniołek. Wierzycie w takie rzeczy?

      Lara chyba cos przegapiłam. dla kogo to przyjęcie niespodzianka?

      Dziecko mi padło dosłownie. Bawiła sie na podłodze i nagle patrze leży na brzuchu i śpi jak nieżywa. padła o 19. A z się boję czy nie potraktuje tego jako drzemki... bo jak mi sie koło pół nocy obudzi to ehm....

      Na zaladno męża obkupiłam- jego rozmiar niewielu nosi więc nie było kłopotu.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        pradip i jak gargamelek ci pospał ?
        Powiem wam że ta impreza niespodzianka to się duża szykuje i będę musiała jeszcze coś dopiec chyba kruche i dwa wafle bo jak gorąco będzie to nie wiem co innego
        Godzinkę trzasnął potem wyszalał się na dworze i teraz już kima od godziny.
        Faktycznie może Ci popłynąć ciacho :/ ja bym dorobiła wafle z toffi
        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
        Witajcie
        Pradip-ja wymęczony to może pośpi dłużej i da troche mamie odpocząć. A propos niespania. to moja szwagierka wymyśliła, że jej synek spać nie może bo śpi na tzw. żyle wodnej. wezwała nawet takiego pana z różdżką radiestezyjną czy jak to tam się nazywa. Przestawili łóżeczko, bo podobnież właśnie mały spał na tej żyle. I teraz twierdzi, że śpi jak aniołek. Wierzycie w takie rzeczy?

        Dziecko mi padło dosłownie. Bawiła sie na podłodze i nagle patrze leży na brzuchu i śpi jak nieżywa. padła o 19. A z się boję czy nie potraktuje tego jako drzemki... bo jak mi sie koło pół nocy obudzi to ehm....

        Na zaladno męża obkupiłam- jego rozmiar niewielu nosi więc nie było kłopotu.
        U mnie akurat jest tak że czym młody lepiej śpi w dzień tym lepsza nocka. Czy wierze w żyły prądy itd? ciężko stwierdzić ale śpimy nogami do drzwi choć podobno nie można

        Hahha musiałaś mieć fajną minę jak zobaczyłaś malutką śpiącą na podłodze

        Co mężowi wybrałaś?

        Ja wyłuskałam dla siebie 3 bluzki ale muszę 30zł z kawałkiem dopłacić a że nie powaliły mnie te ciuchy to się waham :/ chciałabym miętowe spodnie ale wszystkie mają kosmiczne ceny...

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          patrycja to niespodzianka dla babci Jej 80 urodziny
          pradip myślałam już aby zrobić wafle ze starego przepisu na mleku w proszku i nie strasz mnie że mi tort popłynie bo i tak mam stresa wielkiego
          gorąco już od samego rana

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            patrycja to niespodzianka dla babci Jej 80 urodziny
            pradip myślałam już aby zrobić wafle ze starego przepisu na mleku w proszku i nie strasz mnie że mi tort popłynie bo i tak mam stresa wielkiego
            gorąco już od samego rana
            ale bym zjadła takich wafli jak za dzieciaka.....
            życzę Ci żeby wszystko się udało ale ja się zastanawiałam czy wykańczać tort czekoladą czy galaretką bo wszystko się topiło :/

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              Godzinkę trzasnął potem wyszalał się na dworze i teraz już kima od godziny.
              Faktycznie może Ci popłynąć ciacho :/ ja bym dorobiła wafle z toffi

              U mnie akurat jest tak że czym młody lepiej śpi w dzień tym lepsza nocka. Czy wierze w żyły prądy itd? ciężko stwierdzić ale śpimy nogami do drzwi choć podobno nie można

              Hahha musiałaś mieć fajną minę jak zobaczyłaś malutką śpiącą na podłodze

              Co mężowi wybrałaś?

              Ja wyłuskałam dla siebie 3 bluzki ale muszę 30zł z kawałkiem dopłacić a że nie powaliły mnie te ciuchy to się waham :/ chciałabym miętowe spodnie ale wszystkie mają kosmiczne ceny...
              Pradip- spodenki i 2 t-shirty dla męża I może dziś dotrą;P

              A ja się Wam pożalę trochę, mój pracodawca to ****************. Gdy tydzień temu złożyłam o urlop wychowawczy, to stwierdził, że nie wie czy dobrze to wszystko napisane itd i skontaktuje się z księgową, bo błędnego wniosku przyjąć ewentualnie nie może. I tak kontaktuje się już tydzień. Gdy dziś poszłam do niego to napadł na mnie, że ma tyle na głowie, nie tylko moje sprawy itd. Więc poprosiłam o nr księgowej, że ja w takim razie sie podpytam jak to skorygować, poprawie i tylko wniosek do podpisania mu dam. To wyskoczył, że nie może tak każdy do księgowej wydzwaniać, że ona tez jest zajęta itd i bym poczekała. No ręce opadają! To tylko u licha wniosek o wychowawczy, no litości.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                patrycja to niespodzianka dla babci Jej 80 urodziny
                pradip myślałam już aby zrobić wafle ze starego przepisu na mleku w proszku i nie strasz mnie że mi tort popłynie bo i tak mam stresa wielkiego
                gorąco już od samego rana
                To udanej niespodzianki życzę, by tort pięknie wyszedł

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Dzięki dziewczyny mam nadzieję że się uda
                  Patrycja - co za szef Widać współczuję mam nadzieję że uda ci sie dostać urlop

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Laratort Ci na pewno wyjdzie - trzymamy kciuki by niespodzianka sie udala, Patrycja ja mam taka ksiegowa masakryczna iz o wychwawcze jezdziłam piec razy do firmy - wiem znam bol jak człek chce cos zalatwic a ludzie mu przeszkadzaja, ja dopiero dzis teraz choc Was czytałam :P ale na fonie meza a pisac z telefonu nie umiem, rano byłam u mojej ginekolog i ufffff antybiotyki pomogły, krwiaki sie wchłonęły, niby nie podoba sie jej wyglad pęcherza - ale ja jestem po kłebuszkowym zapaleniu 3 lata wstecz i mowi ze moze to sie odzywa - ale jest dobrze, odetchnełam -mam jakies jeszcze leki ale jest ok , pradipja jak naraie nic nie widze na siebie w tym zalando a powiedz mi Ty wracasz do pracy czy urlopujesz sie - bo cos kiedys pisałas o tym

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Justyna -to i u ciebie taka księgowa wrrr one chyba już z zawodu takie :/
                      Dostaliśmy dziś skrzynkę jabłek więc będzie jeszcze szarlotka ale nie wiem z jakiego przepisu
                      Nie wiem czy będę jutro mieć czas więc już życzę wam miłego weekendu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        szarlotke to bym zjadła ehh dlaczego ja piec nie umiem ehh, a na nasza ksiegowa to same złe rzeczy moge napisac ale nie bede taka kobitka jest w firmie po znajomosci i niestety wiedze ma znikoma ;/ Lara Tobie tez milego weekendu

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                          Pradip- spodenki i 2 t-shirty dla męża I może dziś dotrą;P

                          A ja się Wam pożalę trochę, mój pracodawca to ********************************. Gdy tydzień temu złożyłam o urlop wychowawczy, to stwierdził, że nie wie czy dobrze to wszystko napisane itd i skontaktuje się z księgową, bo błędnego wniosku przyjąć ewentualnie nie może. I tak kontaktuje się już tydzień. Gdy dziś poszłam do niego to napadł na mnie, że ma tyle na głowie, nie tylko moje sprawy itd. Więc poprosiłam o nr księgowej, że ja w takim razie sie podpytam jak to skorygować, poprawie i tylko wniosek do podpisania mu dam. To wyskoczył, że nie może tak każdy do księgowej wydzwaniać, że ona tez jest zajęta itd i bym poczekała. No ręce opadają! To tylko u licha wniosek o wychowawczy, no litości.
                          uwielbiam takich ludzi jak Twój szef sam nie ale ktoś tym bardziej...
                          Mąż pewnie się ucieszy mój jest z tych co to mu nigdy nic nie potrzeba
                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          pradipja jak naraie nic nie widze na siebie w tym zalando a powiedz mi Ty wracasz do pracy czy urlopujesz sie - bo cos kiedys pisałas o tym
                          ja wybrałam jeden top i waham się pomiędzy dwoma bluzkami bardziej eleganckimi (w ogóle nie mam takich ciuchów :/) a trampkami
                          Teraz jestem na wychowawczym ale zaraz zostaje bez pracy
                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Dostaliśmy dziś skrzynkę jabłek więc będzie jeszcze szarlotka ale nie wiem z jakiego przepisu
                          Nie wiem czy będę jutro mieć czas więc już życzę wam miłego weekendu
                          ale Ty kusisz tymi ciachami podziel się pleaseeee....
                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          szarlotke to bym zjadła ehh dlaczego ja piec nie umiem ehh, a na nasza ksiegowa to same złe rzeczy moge napisac ale nie bede taka kobitka jest w firmie po znajomosci i niestety wiedze ma znikoma Lara Tobie tez milego weekendu
                          ja to bym każde zjadła oby ktoś zrobił :P nie lubię gotować ale na słodko lubię robić choć nie powiedziałabym że umiem

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            perpetua88 współczuję szefa, ja pracuje w korporacji i takich problemów u nas nie ma, jak źle wypełniłam do macierzyńskiego to mi księgowa wypełniła na brudno i wraz z pustym formularzem wysłała kurierem do domu
                            Wy wszystkie już chore byłyście, przyszła kolej na mnie bolą mnie uszy, gardło i swędzi wewnątrz klatki piersiowej, no czuję się straznie... a do tego mąż mnie jak zwykle nie oszczędza. Czasami mam już dość, coraz bardziej rozważam żeby się spakować i pojechać na tydzień lub dwa do rodziców, tam mam dużo chętnych do zajmowania się Majuchą a ja bym trochę odpoczęła

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              witam Was ja juz na nozkach od 5 bo nie moglam spac tzn moglam ae snily mi sietakie głupoty ze zrezygnowalam :P z dalszego snu, wyprasowalam gre prania, odlozylam rzeczy Zosi za małe do pudeł i wynioslam na strych teraz chwilka odpoczynku, pradip ja do firmy tez nie mam po co wracac niby dzwonia za mna kiedy wracam ale ja wiem ze to chdzi o to ze mam umowe na czas nieokreslony i im wisze bo wszyscy sa na dzielowkach teraz - tak sie politika w mojej kiedys ukochanej pracy zmienila szkoda, Asiu zdrowia zycze i ten wyjazd to moze na dobre by Ci wyszedł odpoczniesz, dziadkowie nacesza sie Mała

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witajcie

                                Lara- mniam...kocham szarlotkę i wieki nie jadłam. Takiego mi smaka narobiłaś, że wczoraj o 11 w nocy piekłam a o 1 jeszcze jadłam gruba będę

                                Asiu- pogoń miotłą choróbko! Zdrówka! I pewnie pakuj się i do rodziców pojedź na mini urlop. przyda Ci się, mama też czasem musi odsapnąć.

                                Pradip-oj ciężko się zdecydować co wziąć. Memu małżonkowi też nigdy nic nie potrzeba, więc ja robie za jego stylistę, garderobianą, praczkę i praowaczkę w jednym;p

                                Justyna- mam to samo, nie mam co liczyć na powrót po wychowawczym niestety albo i stety patrząc na to co sie tam dzieje.

                                Idę naszą trójkę pakowac dziś wreszcie mąz od wieków ma wolne i jedziemy na weekend nad wodę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X