Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    pradp juz czuję sie dobrze dziękuję
    w piatek wieczorem kładłąm się z dużym bólem gardła w sobotę rano kompletnie nic mi nie było, ahh ten mój organizm szaleje, ale zdaje się że wychodze juz na prostą, chociaż coraz bardziej o te moje problemy zdrowotne podejrzewam klimatyzację...

    majowa-mama bardzo mi przykro, współczuję Twojej koleżance

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
      Widziałam, ale niestety moja Kasia w środę straciła dzidziusia
      niemniej teraz sama siedzę i zastanawiam się czy miałabym coś do oddania
      przykro mi...
      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      pradip zycze by nocki tez wrocili do normy jak najszybciej, majowa mamo chwal sie linkami co zamowilas bo ja jakos nie moge sie na nic zdecydowac z tego zalando ehh nie zdecydowana jestem
      :*
      A mamy określony czas na zamówienie z zalando?
      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
      pradp juz czuję sie dobrze dziękuję
      w piatek wieczorem kładłąm się z dużym bólem gardła w sobotę rano kompletnie nic mi nie było, ahh ten mój organizm szaleje, ale zdaje się że wychodze juz na prostą, chociaż coraz bardziej o te moje problemy zdrowotne podejrzewam klimatyzację..
      dbaj o siebie

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Jak już pisałam ja lubię proste ubrania i zamówiłam:
        https://www.zalando.pl/even-odd-spod...1a048-q12.html
        https://www.zalando.pl/zalando-essen...1d02q-q11.html
        https://www.zalando.pl/zalando-essen...1d030-q11.html
        https://www.zalando.pl/even-odd-t-sh...1d0gt-a11.html
        Szału nie robi ale zamawiałam wygodne ubrania do latania po mojej wsi za Majuchą

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          joanna - bardzo mi przykro
          pradip - a żebyś wiedziała że mój m je rosół z ziemniakami a my z makaronem a z Kubą wiadomo jak dzieci pomagają to idzie wolniej bo chcą robić to samo tylko że powoli i trzeba patrzeć na nie
          My z mężem popołudniu znowu do lekarza i okazała się angina Dostał antybiotyk i czekamy na efekty

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            witam Was pradip czas na zamowienia z zalando jest do 12 lipca 2015 z tego co kojarze, Asiu fajne zakupy - ja tez lubie prostote ja wstenie myslalam o jakiej sukience bo mamy wesele i cos kupic musze ale boje sie rozmiarowki, ehh jakos nie mam weny wogole by cos tam znalezc, jjmkadobrze ze juz z Toba lepiej - a klimatyzacja bywa zdradliwa, u nas maz wlasnie zakupil filtry i umowil sie na czyszczenie jej bo niestety jest tak mnostwo bakterii, ja dzis jade do mojej mamy bo ma jeszcze urlop - u siostry bedzie kolezanka bo jest fryzjerka i zamierzam cos zrobic z moimi wlosami - podciac i wycieniowac bo juz sa takie ciezkie, dziewczyny sie wybawia - mam nadzieje, ze bedzie ciepelko bo na polku tyle atrakcji, wybiermy sie tez po truskawki na plantacje narazie Zosi po tych kilku truskwkach nic nie wyszło ale moze zjada trzy narazie -oby tak dalej, milego Wam zycze

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Justyna - miłego dnia , i ja zaszalałabym coś z fryzurą ale to odkładam a truskawki u siebie macie ?
              a u nas dziś chłodno i pochmurnie więc i mniej zabaw na dworze to i morze coś poszyję

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Lara zdrowka dla meza, ja szalc jakos starsznie z wlosami nie bede - bojednak wole dluzesze bo sa praktyczniejsze w obsludze , na dzialce mam troszku truskawek, moja mama ma tez odrobinke, po wieksze zapasy jedzimy na pobliska plantacje tak 5 minutek jazdy samochodem od mojego domku rodzinnego, moja mama zawsze mrozi troszke truskawek albo dzem robi, moja tesciowa tez sobie kazała kupic wiec troszku tego potrzebujemy, ja na dzialce mam troszku - musze zasadzic na jesien wlasnie nowe i browke amerykanska planuje gdzies wkopac tak by choc odrobinke miec swojego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Justyna My też mrozimy i na dżemy a i borówkę też bym zasadziła ale nie wiem czy u nas to cokolwiek wyrośnie

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Dzień dobry
                    też muszę kupić truskawy na jakiś dżem, w tamtym roku zrobiłam przez przypadek dżem truskawkowo-rabarbarowy i był pycha i mąż karze mi w tym roku również robić
                    Lara to współczuję z mężem, bo wiadomo, że chory facet to tragedia w domu, gorsza niż chore dziecko
                    Majucha wstała mi o 7 ale usiadłam z nią na rękach w salonie koło komp i zasnęła i teraz śpi na narożniku czego nienawidzę, bo muszę siedzieć i jej pilnować żeby nie spadła jak się obudzi.
                    U nas dzisiaj pada, życzę Wam aby chociaż u Wa było ładniej

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Lara to bardzo współczuję mężowi bo wiem jak to boli, niedawno też miałam, ale przy anginie antybiotyk zaczyna działać dopiero po 3-4 dniach więc jeszcze trochę pewnie pocierpi. Uważajcie też na dzieciaki żeby się nie zaraziły bo anginą można sie zarazić przez cały okres trwania. Mam nadzieję że szybko mu przejdzie

                      Asia fajne ciuszki zamówiłaś, najbardziej spodnie mi się podobają

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Dzień dobry!
                        U mnie pada. Samochód zabrał mąż drugi w warsztacie więc jestem uziemiona.

                        Asiu- Maja pewnie się jeszcze przekona do basenu A ciuchy bardzo fajne i za 100 złoty na zalando 4 sztuki ubrań kupić to jestem pod wrażeniem Twojej gospodarności Te spodnie szczególnie boskie w kwiat Bo mnie tylko 2 udało się kupić:P Ja dziś robię troszkę soku truskawkowego, dżemy i nas nie idą jakoś.

                        Lara- angina, nieciekawa sprawa. Oj boli boli i lubi nawracać paskudztwo, więc tym bardziej zdrówka!


                        Justyna- nawet jakakolwiek korekta fryzury poprawia humor i owocnego truskawkowania

                        Jmka- o tak, klimatyzacja zdradliwa jest. Klimatyzacje które są poprawnie eksploatowane oraz regularnie odgrzybianie nie są szkodliwe i nie powodują infekcji dróg oddechowych. Jedyne niebezpieczeństwo to nie odgrzybianie klimatyzacji co powodować może infekcję, więc może warto kogoś pogonić w tej sprawie ;p

                        Pradip- przepus wzięła stąd http://przepyszne.blogspot.com/2010/...-bananami.html Fajne jest tu to, że samemu robi sie budyń i jest on o niebo lepszy od tych kupnych. Czyli dalej synek noce tak średnio ptrzesypia?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          pradip - a żebyś wiedziała że mój m je rosół z ziemniakami a my z makaronem a z Kubą wiadomo jak dzieci pomagają to idzie wolniej bo chcą robić to samo tylko że powoli i trzeba patrzeć na nie
                          My z mężem popołudniu znowu do lekarza i okazała się angina Dostał antybiotyk i czekamy na efekty
                          hahahaale strzeliłam z tymi ziemniakami
                          Mężowi zdrówka a Tobie cierpliwości :*
                          Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                          Jak już pisałam ja lubię proste ubrania i zamówiłam:
                          https://www.zalando.pl/even-odd-spod...1a048-q12.html
                          https://www.zalando.pl/zalando-essen...1d02q-q11.html
                          https://www.zalando.pl/zalando-essen...1d030-q11.html
                          https://www.zalando.pl/even-odd-t-sh...1d0gt-a11.html
                          Szału nie robi ale zamawiałam wygodne ubrania do latania po mojej wsi za Majuchą
                          hehe proste ubrania a na pierwszy rzut mega kolorowe spodnie również jestem pod wielkim wrażeniem że tyle ubrań za taką kwotę tam wyłuskałaś brawo. Ja mam duży problem z ciuchami bo nie dość że wszystko jest dla mnie za duże to jeszcze wiele rzeczy bardzo mi się podoba na kimś ale sama wyglądam w nich jak przebieraniec
                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          witam Was pradip czas na zamowienia z zalando jest do 12 lipca 2015 z tego co kojarze, Asiu fajne zakupy - ja tez lubie prostote ja wstenie myslalam o jakiej sukience bo mamy wesele i cos kupic musze ale boje sie rozmiarowki, ehh jakos nie mam weny wogole by cos tam znalezc, jjmkadobrze ze juz z Toba lepiej - a klimatyzacja bywa zdradliwa, u nas maz wlasnie zakupil filtry i umowil sie na czyszczenie jej bo niestety jest tak mnostwo bakterii, ja dzis jade do mojej mamy bo ma jeszcze urlop - u siostry bedzie kolezanka bo jest fryzjerka i zamierzam cos zrobic z moimi wlosami - podciac i wycieniowac bo juz sa takie ciezkie, dziewczyny sie wybawia - mam nadzieje, ze bedzie ciepelko bo na polku tyle atrakcji, wybiermy sie tez po truskawki na plantacje narazie Zosi po tych kilku truskwkach nic nie wyszło ale moze zjada trzy narazie -oby tak dalej, milego Wam zycze
                          Dzięki za tą datę :* też myślałam o sukience lub o kostiumie ale nie lubie kupować takich rzeczy bez przymiarki :/

                          bardzo dobrze że Zosik pomalutku przyzwyczaja brzuszek do truskawek i nic jej nie jest
                          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                          Pradip- przepus wzięła stąd http://przepyszne.blogspot.com/2010/...-bananami.html Fajne jest tu to, że samemu robi sie budyń i jest on o niebo lepszy od tych kupnych. Czyli dalej synek noce tak średnio ptrzesypia?
                          mmm pycha się zapowiada choć ja bym zapiekła jeszcze chwilkę z bananem tylko nie wiem czy budyń to wytrzyma ? ale chyba już wiem jakie ciacho zrobię na urodziny za kilka dni

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Joanna - a wjakich proporcjach ten rabarbar i truskawki Może i ja spróbuję
                            jjmka - o to pocierpi jeszcze ale trudno :/ i ja pocierpię jeszcze Mąż marudny gorzej niż dziecko

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Lara, tak szczerze to tak jak pisałam, w ubiegłym roku zrobiłam to przez przypadek, bo mi truskawki zaczęły gnić i rabarbar więdnąć, ale wydaje mi się, że miałam z kg truskawek i pół kg rabarbaru

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                ehh widzę że wszyscy mężowie tacy sami jeśli chodzi o chorowanie
                                ja pamiętam że płakałam przy przełykaniu, tak mnie bolało warto właśnie wiedzieć że na anginę antybiotyk działa z opóźnieniem, bo ja gdyby nie weekend to poszłabym do lekarza, bo myślałam że nie działa na mnie, a później się dowiedziłam od koleżanki że to tak właśnie jest

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X