Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Justyna fajna ta torba a i blog ciekawy jeszcze go przeglądam a gdybym miała więcej funduszy na to to i ze z wydrukiem zrobiłabym ale już wolę trzymać się jednego
    Słońce dziś wyjrzało końcu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Asia ja wydam swoją opinie jak dotrą do mnie rzeczy i mam nadzieje ze co do jakosci bede zadowolona jak Ty , Lara blog jest fajny i mozna sie zainspirowac , jak juz cos zrobisz dla wujostwa to się pochwal u nas tez niby słonko ale tak nijako troszku na tym polku

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        Asia ja wydam swoją opinie jak dotrą do mnie rzeczy i mam nadzieje ze co do jakosci bede zadowolona jak Ty , Lara blog jest fajny i mozna sie zainspirowac , jak juz cos zrobisz dla wujostwa to się pochwal u nas tez niby słonko ale tak nijako troszku na tym polku
        Siostra chce im kupić filiżanki takie dwie w komplecie A szukając jeszcze pomysłu to znalazłam takie robione quillingowo coś takiego jak na zdjęciu tylko też naskręcać się muszę i to pracochłonne i już sama nie wiem Dzwonię dziś za koleżanką od maszyny i zobaczę czy przyjedzie mi pomóc to szycie mniej czasu mi zajmie
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Larawow nie wiedziałam ze cos takiego mozna zrobic ja jestem beztalencie odnosnie quillingu i kazego podziwiam kto ma do tego cierpliwosc

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            O Matko! ja bym umarła jakbym miała takie rzeczy robić, przy okazji z frustracji chyba bym zamordowała męża i psa...
            Lara Ty na prawdę robisz takie rzeczy?????

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              taka filiżanka to była by pierwsza ale kiedyś kiedyś to wziełam się za kartki tą metodą Kartkę dla Patrycji widziałyście prawda tak przykładowo pokaże jeszcze inne niby co nieco mam paseczków
              A JA TE PASKI WYCINAM Z BRYSTOLU a tak normalnie to wiecie można kupić
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Dzień zawsze zaczynam od kawy, ostatnio kupiłam sobie ekspres do kawy wybrałam go po przeczytaniu porady, http://www.*********************/wiadomosc/jak...s-do-kawy/362/ , teraz moja poranna kawa smakuje wyśmienicie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  taka filiżanka to była by pierwsza ale kiedyś kiedyś to wziełam się za kartki tą metodą Kartkę dla Patrycji widziałyście prawda tak przykładowo pokaże jeszcze inne niby co nieco mam paseczków
                  A JA TE PASKI WYCINAM Z BRYSTOLU a tak normalnie to wiecie można kupić
                  Lara, jesteś moją mistrzynią rękodzieła! Śliczne to wszystko i pewnie czasochłonne, skąd Ty masz czas na to przy dzieciach!??!

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Lara prace cudne, dzieciaczki cudniejsze alez masz kobieto cierpliwosci - podziwiam

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Dziewczyny Po pierwsze to dzięki A cierpliwości to mnie dzieci nauczyły Jakbym miała jedno to inaczej a jak mam dwójkę dzieci to one bawią się razem to i czas mogę sobie wygospodarować Jak powycinam paski długie dam im i one się też zabawią albo potną na spaghetti i później "gotują " to już zależy co sobie umyślą dać im papier bibułę nożyczki ,klej to i tworzą razem ze mną To jak się wam spodobała ta filiżanka to byłoby lepsze ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny Po pierwsze to dzięki A cierpliwości to mnie dzieci nauczyły Jakbym miała jedno to inaczej a jak mam dwójkę dzieci to one bawią się razem to i czas mogę sobie wygospodarować Jak powycinam paski długie dam im i one się też zabawią albo potną na spaghetti i później "gotują " to już zależy co sobie umyślą dać im papier bibułę nożyczki ,klej to i tworzą razem ze mną To jak się wam spodobała ta filiżanka to byłoby lepsze ?
                        O kurcze jestem pod wielkim wrażeniem Twojej kreatywności i pomysłowości. Rzeczy tworzysz świetne ale za to że i dzieciaki w to wciągasz należy Ci się medal

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          O kurcze jestem pod wielkim wrażeniem Twojej kreatywności i pomysłowości. Rzeczy tworzysz świetne ale za to że i dzieciaki w to wciągasz należy Ci się medal
                          tobie też dziękuję za miłe słowa Jakby nie patrzeć to nie jest takie trudne tylko czasochłonne Chyba że się kupi gotowe paseczki A dzieci same do tego lgną bo chcą zawsze robić to samo co ja ale też się cieszę bo i im wyobraźnia się pobudza

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Lara a Twoja córcia ile teram ma - chodzi mi o wiek? super ze i ona przyłącza sie do takich prac - moja panna jak cos robie z filcu (ostatnio brak czasu na to ale musze sie wziasc za To) to układa arkusze filcu i robi sobie z nich tor dla autek i klocków

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              Lara a Twoja córcia ile teram ma - chodzi mi o wiek? super ze i ona przyłącza sie do takich prac - moja panna jak cos robie z filcu (ostatnio brak czasu na to ale musze sie wziasc za To) to układa arkusze filcu i robi sobie z nich tor dla autek i klocków
                              Laura ma 2,5 teraz Ale nawet ostatnio to mówiłam do koleżanki Nie pamiętam jaki był Kuba bo teraz tak myślę że on w jej wieku tyle nie potrafił co teraz mała umie Ona uczy się wszystkiego od brata i wydaje się taka doroślejsza przez to

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                tobie też dziękuję za miłe słowa Jakby nie patrzeć to nie jest takie trudne tylko czasochłonne Chyba że się kupi gotowe paseczki A dzieci same do tego lgną bo chcą zawsze robić to samo co ja ale też się cieszę bo i im wyobraźnia się pobudza
                                świetne są takie kreatywne zabawy no i wspólnie spędzony czas
                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                Lara a Twoja córcia ile teram ma - chodzi mi o wiek? super ze i ona przyłącza sie do takich prac - moja panna jak cos robie z filcu (ostatnio brak czasu na to ale musze sie wziasc za To) to układa arkusze filcu i robi sobie z nich tor dla autek i klocków
                                hehe i wyobrażnia pracuje
                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                Laura ma 2,5 teraz Ale nawet ostatnio to mówiłam do koleżanki Nie pamiętam jaki był Kuba bo teraz tak myślę że on w jej wieku tyle nie potrafił co teraz mała umie Ona uczy się wszystkiego od brata i wydaje się taka doroślejsza przez to
                                to prawda że młodsze dzieci bardzo wiele podpatrują od starszego rodzeństwa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X