Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Hej, jak się dzisiaj czujecie ?
    Ja dość kiepsko nic tylko leże bo jak chodzę to jakoś dziwnie się czuje że Mały jest na dole i że zaraz mi wyleci, zreszta dziwnie pobolewa mnie brzuch na dole i to nie są skurcze tylko taki stały lekki ból coś w rodzaju kłucia chyba po prostu moja macica przygotowywuje się do porodu, ale jak chodze to jakoś tak mi dziwnie i cięzko, może to przez krotka szyjkę?! hmnn nie wiem , poczekam jeszcze ze dwa dni jak nie przejdzie pojade do lekarza a jak wytrzymam to już poczekam do 10 lipca do wizyty .





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Judi takie bole sa zwiazane z tym, ze maluszek uciska na te dolne partie, z tego co wiem skracajaca sie szyjka nie boli i dlatego trzeba ja kontrolowac na USG i "recznie" na kazdej wizycie...
      Kosci miednicy sie przygotowywuja do porodu i to tez odczuwamy jako dyskomfort niestety.
      Takie uroki naszego stanu, ale Dziecko wszystko wynagrodzi z nawiazka


      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Dzięki. Masz rację troszkę to nie komfortowe ale Maluch ajk się pojawi to wynagrodzi Nam te wszystkie niedogodności i mdłości związane z ciążą heh





        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          promisse
          wiesz co , co do wód to nie wiem ;/
          ale dzieciaczek nasz jakoś tak normalnie 3 kilo ma nie całe no ale zanim się urodzi bedzie mial 3 z haczykiem jak nic poza tym.. przytylam duzo bo 21 kg a scchudłam juz 6 i stoje w miejscu no ale ... zobaczymy poczekamy :> już nie bawem
          [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Dzieńdoberek.

            Dziubek, moje gratulacje!!! Zdjęcia śliczne. Tak więc obie bedziemy miały "ciężarowe" ślubne fotki Widać szczęście na buziach i brzuszek też słodki. A wagą to się w ogóle nie przejmuj. Zrzucisz w pogoni za maluchem:P

            Ada, no to przejść nie zazdroszczę. Odpoczywaj i leż kochana, a mąż, cóż, czasem i od tego jest żeby dźwignąć coś za nas Dobrze będzie, tylko oszczędzaj się. No i gratuluję mieszkanka.

            A ja byłam wczoraj u pani gin. Dzidzia leży głową w dół ale poza tym wszystko ok. Pozamykane, szyjka w porządelu, więc na wakacje mogę jeszcze jechać




            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Hej Mamusie! Gdzieście się wszystkie podziały? Czyżby sezon urlopowy się zaczął, od forum też?

              Wychodźcie z ukrycia chociaż na meldunek!

              Miłego dnia!




              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Ariane, melduję się

                U mnie dość pracowicie w związku z mieszkaniem, dlatego nie mam za bardzo czasu na forum... Ale nadrobię w następnym tygodniu, bo powinno być ciut luźniej.
                Najgorsze, że dalej mnie trochę trzyma zatrucie Ale już mogę normalnie funkcjonować... byle w pobliżu była toaleta

                Wczoraj byłam u mojego lekarza, wszystko z nami w porządeczku.

                Miłego dnia i udanego weekendu


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  HEj Ariane ja codziennie tu zaglądam ale jak jest cisza to też siedzę cichutko





                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Witam się popołudniowo. O widzę, że troszkę się pokazałyście. Ada, oby wszystko udało się jak chcesz.

                    Judi, dzieńdoberek.
                    A ja oficjalnie rozpoczynam WAKACJIE!!! Co prawda jako nauczyciel to ja w tym roku pracowałam pół semestru ale liczy się. Tak więc znowu są wakacje, tralalala...

                    Uprzejmie i lojalnie uprzedzam, że znikam na dwa tygodnie. Jak się uda to jakiegoś posta z Ogonków poślę, bo odrobina internetu zapakowana na dnie walizki ale nie obiecuję. Za to obiecuję wrócić jeszcze w dwupaku bo Baśka ma kawał czasu jeszcze do powitania tego świata.

                    Tak więc wszystkim życzę wpsniałości, tym, którzy w pracy spokoju od upałów, tym co na urlopach pogody, a zwłaszcza pogody ducha i lecę dopakować jakieś buty bo o 5 rano ziuuuu...

                    Buziaki Mamuśki!!!




                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      nator jest w szpitalu dlatego tu nie zaglada, dostała skurczy i ma rozwarcie , ale już jest chyba ok bo powstrzymali akcje skurczową, tylko musi troche poleżć w szpitalu
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Hej, Ariane w takim razie udanej podróży, wypoczywaj i się relaksuj.

                        Adagama to rzeczywiście teraz wszystko w biegu aby potem ze spokojem czekać ma dzidzię

                        kala8 dziękujemy za informację.
                        Natorku wracaj do Nas szybciutko jeszcze jako dwu-paczek

                        A ja całymi dniami się obijam, dzisiaj co prawda troszkę tam ogarnęłam ale obiecałam sobie że w następnym tygodniu biore się do pracy i wypierniczam nie potrzebne rzeczy tzw generalne porządki szczerze to na samą myśl mi się już nie chce





                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Hejka:*

                          Natorku trzymaj się!!! wracaj do nas szybciutko razem z dzidzia w brzuszku!

                          Ariane udanych wakacji odpocznij sobie i nabieraj sil do spotkania z maluszkiem

                          Ja troszke umieram bo znowu wracaja upaly;/ a ja musze sie uczyc...jeszcze nigdy nie mialam tak ze sie nie umiem skupic jak teraz az sie boje jak to bedzie na tej obronie...mam nadzieje ze moj mozg cos zapamieta;/

                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Hej dziewuszki

                            Agacia dasz, radę za 4dni trzymamy wszystkie za Ciebie kciuki i to podwójnie heh
                            Ależ jest ciepełko dzisiaj, jest 11 a ja dopiero wstałam bo w nocy spać nie mogę tylko nad ranem przysypiam . Dzisiaj wybiieram się z mamuską moją na obiad na starówkę świetować jej urodziny heh
                            A potem leniuchowanie w domku...
                            Jutro może jakaś plaża jeśli pogoda na to pozwoli

                            Miłeego weekendu Kochane





                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Hejka

                              pozdrowienia ze "słonecznej patologii ciąży'

                              Leżę na pół pustym oddziale i dostaję w głowę. Nie dość, że tu pusto, to gorąco... masakra! A ja leżę i a to zastrzyk, to kroplówka, to ktg, jakieś globulki i standard - no-spa

                              ja chcę do domu...

                              Ale jak wiadomo, w domu pewnie bym latała na zawrotnych obrotach i wmawiała sobie i wszystkim w koło, że damy radę... a jak widać, nie koniecznie...
                              Więc kobietki - uczcie się na moim przykładzie - warto czasem coś odpuścić lub zwyczajnie poprosić o pomoc...

                              Buziaczki i jak uda i mi się jeszcze dopaść kompa koleżanki to napiszę, bo z tel pisze się strasznie, albo odezwę się z domku
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Natorku wracaj szybciutko do domku, szkoda że w taką słoneczną pogodę musisz siedzieć w dusznym szpitalu 3maj się , jesteśmy z Tobą





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X