Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• adagma
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Myślałam, że ten wątek już dawno umarł, a widzę, że ktoś coś tu jeszcze próbował w tym roku Szkoda, że nieskutecznie...

Leave a comment:

•    

• marzeni
    replied

i cisza....nie zaglądają tu już mamusie sierpniowe???

Leave a comment:

• marzeni
    replied

czacza wiesz moja też od jakiegoś czasu jest okropnie marudna,nie poleży nie pobawi się.Czasami nic nie mogę z nią zrobić.Myślę,że to na zęby idzie jej kilka na raz.Wczoraj znalazłam trzeciego na górze dwójka jej wyszła

Sierpniowe mamusie odzywajcie się i piszcie

Leave a comment:

• czacza
    replied

cześć marzeni

ma pytanie do Ciebie, czy Twoja córeczka tez ma teraz taki okres marudzący? normalnie nie daję rady z Alicją, parę dni temu zaczęła raczkować, lata za mną wszędzie, płacze i nie mogę Jej nieraz zostawić nawet jak idę się załatwić, juz jestem cała chora jak mam iść robić coś w kuchni, wszystko muszę z Nią na rękach.. czy to żeby czy lęk separacyjny?

Leave a comment:

• marzeni
    replied

jestem za

Leave a comment:

• czacza
    replied

halo dziewczynki może odświeżymy ten nasz watek, na FB mi jest trudno z Wami pisać..

Leave a comment:

• inesita28
    replied

Nasz synek urodził się pod koniec sierpnia.

Leave a comment:

•    

• nator1
    replied

Ha ha, dla mnie FB jest złem koniecznym piszę tam, bo tu pusto... a szkoda, bo jednak klimat forowy sto razy bardziej mi odpowiada...

Co do pracy, nie wróciłam i puki co nie mam zamiaru... mi też czasem brak życia poza pieluchowego, ale po chwili przypominam sobie co czułam i co się stało jak wróciłam zostawiając 9 m-cznego Kacpra
    Najpierw tęskniłam jak diabli i jadąc na szkolenie miałam odruchy wymiotne z nerwów i wyrzutów sumienia... by już po chwili ganiać po 12 godzin po województwie i ledwie widząc własne dziecko... o nie!!!! nie tym razem!!!
    Teraz karmię nadal piersią i jeszcze chwilę chcę pobyć z królikiem moim maleńkim, pospacerować z wózkiem, nacieszyć się macierzyństwem....
    Choć wiem jest mi ciężko jak cholera, bo mam status "bezrobotnej", ale nadal mam jakieś swoje zaskórniki i jakoś sobie siedzę w domku i mi dobrze...
    No i znów gotuję obiady 2-daniowe, czytam książki i sama prasuję, sprzątam i już marzę o wiośnie by ruszyć w ogródek
    Na razie tak mi dobrze (choć nie ukrywam, że czasem brak mi dorosłych problemów i towarzystwa nie gadającego o pieluchach, hi hi)

Leave a comment:

• Promesse
    replied

Nator czas leci jak szalony
    Ciesze sie, ze jestes spelniona Mama.
    A powiedz czy wrocilas juz do pracy?
    Ja pracuje dorywczo w domu, ale to nie to samo, ciagnie mnie do wyzwan, szukam ciekawych ofert a potem mam wyrzuty sumienia, ze chce Okruszka zostawic z niania.
    Boje sie, ze niedlugo bede po 30 i nikt mnie juz nie zatrudni
    Troche to egoistyne, ale tyle lat sie uczylam itd., i zal mi troche, ze wypadam z obiegu.
    ehh ciezka decyzja przede mna

A gdzie reszta dziewczyné? Pewnie na facebook.
    Nie rozumiem tej calej fascynacji tym portalem

Leave a comment:

• nator1
    replied

zaglądam zaglądam... ale tu cisza i pustki więc nic nie pisałam...

Ale pochwalę się, że mam cudownego wymarzonego aniołka w domu i jestem przeszczęśliwa i spełniona jako mama synusia i córeczki

I pomyśleć że to już prawie pół roku jak urodziłam Majeńkę i prawie 4 lata jak Kacperka

Leave a comment:

•    

• Promesse
    replied

Hej mamusie,
    nikt juz tutaj nie zaglada?

Leave a comment:

• AsiaPelasia
    replied

Witam już mam nadzieje same mamusie

Dziewczyny jak dajecie radę? Tak sobie ostatnio pomyślałam, straszą nas porodem, a powinni uprzedzać że poród jest niczym w porównaniu z połogiem i wejściem w macierzyństwo..
    .

Leave a comment:

• AMSW
    replied

Hej!
    Nator urodzila dzisiaj rano swoja Maje

Leave a comment:

• Ariane
    replied

Dzień dobry. Nator, Ty dziś, ja jutro według suwaczka a tu nic. Buuu. Już zmęczona jestem, straszne to czekanie. Jeszcze upał mnie wykańcza, w nocy cieszyłam się z burzy jak dziecko.
    Wszystkim mamusiom gratuluję dzieciaczków.

Leave a comment:

• ulcia04
    replied

Nator, spokojnie przenosisz
    Ja od 30 tc miałam reżim łóżkowy i skracającą się szyjkę. Urodziłam 4 dni po terminie.

Gratulacje dla wszystkich mam, a dla czekających wytrwałości. Końcówką jest najgorsza ale za to jaka NAGRODA!

Leave a comment:

Working...
X