Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    A ja nie moge znalezc przez przeprowadzke mojego pitu z ubieglego roku cala dokumentacja akurat z 2010 sobie gdzies jest i nie wola, cholibka!
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej dzieweczki z rana

      no, naczytałam sie o waszych płaczk6ach +nocnych i przez +dwie noce mała sie budziła z płaczem, nie wiem, jakby jej sie coś sniło albo co nie wiem. Ale dzisiaj już dobrze i przespała znowu casłą noc. A moja mała śpi od 10,10,30-12 a potem to zależy czy wiem ze mają być jacyś goście. jak tak, to idzie spać na pół godziny koło 3-4 a jak nie to nie śpi popołudniu i o 18 idzie spać na noc do 7 zazwyczaj
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Majajula akurat w tamtym roku ja pracowałam a mój em był na stażu do marca To jego też mogę sobie jakoś odliczyć?



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
          Majajula akurat w tamtym roku ja pracowałam a mój em był na stażu do marca To jego też mogę sobie jakoś odliczyć?
          no pewnie
          jeśli jedna osoba nie pracuje na umowę o pracę to jaknajbardziej
          o ile mieliście tyle odprowadznego podatku
          bo u Was za Lilke przysługuje Wam jeszcze odliczenie (za 10 miechó) i jak macie na siebie internet


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
            hej dzieweczki z rana

            no, naczytałam sie o waszych płaczk6ach +nocnych i przez +dwie noce mała sie budziła z płaczem, nie wiem, jakby jej sie coś sniło albo co nie wiem. Ale dzisiaj już dobrze i przespała znowu casłą noc. A moja mała śpi od 10,10,30-12 a potem to zależy czy wiem ze mają być jacyś goście. jak tak, to idzie spać na pół godziny koło 3-4 a jak nie to nie śpi popołudniu i o 18 idzie spać na noc do 7 zazwyczaj
            Karlin obstawiam skok rozwojowy
            bo u nas dziś byył płacz w nocy chyba 2 od jej urodzenia ale taki własnie jakby jej się coś złego śniło bo jak ją pogłaskałam po główce złapała moją rękę powtulał się w nią i poszła spać a za 2 h to samo


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Za Lilkę to chyba za 9 miesięcy, bo ona z marca jest?
              A gdzie to odliczenie trzeba wpisać czy co?;>



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                no to moja tez właśnie grzecznie śpi. może to i ten skok rozwojowy.
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
                  Za Lilkę to chyba za 9 miesięcy, bo ona z marca jest?
                  A gdzie to odliczenie trzeba wpisać czy co?;>
                  ulcia liczy się w całości miesiąc w którym dziecko się urodziło
                  moja w styczniu a liczy się cały rok

                  tego się nie wpisuje robi sie automatycznie

                  weź na próbę zrób tak tylko siebie i męża bez internetu i Lilki i zobaczysz ile bedziesz miała odpisu


                  Aguś oj nie dobrze z tym PItem ale tak to jest z przeprowadzkami
                  ja w naszych papierach się już gubię
                  musze jakiś sytetem katalogowy chyba wymyśleć


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej
                    ja ostatnio nie mam czasu siedziec na forum zawsze cos a to mala piszczy a to gdzies idziemy a to jeszcze cos innego a potem juz mi sie nie chce wieczorem pisac...
                    Moja idzie spac o 19 albo 20 zalezy ile drzemek w ciagu dnia ma i budzi sie o 6 a wstaje przewaznie o 7:20 na drzemke idzie o przed 13 a spi roznie czasem pol godziny czasem 1,5 godziny
                    A co do schiz to ja strasznie schizowalam jak moj jechal do Polski ,normalnie nie wiem co bym zrobila jakby mu cos sie stalo
                    Dziewczyny a wasze maluszki tez nie chca siedziec w wozku?Bo moja to najlepiej chcialaby isc cala droge a jak jedzie w wozku to kopie i piszczy i chce wyjsc..
                    A o moich piersiach to lepiej nie wspomne bo choc nie karmilam dlugo piersia to porazka jeden wiekszy od drugiego i tez obwisle jakby waty napchal
                    I znowu pada dobrze ze wyszlysmy wczesniej choc na chwile bo inaczej jajo bym zniosla,bo Ala jak nie wyjdzie na dwor to jest taka marudna caly dzien ze szok normalnie
                    Last edited by aniazio; 07-03-2012, 14:14.



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Aniazio: u mnie to samo sie zaczyna,... w zeszlym tyg. przez to marudzenie w wozku kupilam sobie bluzke w zlym rozmiarze duuzo za duza, a pamietam, ze ogladalam s. Wczoraj wybralismy sie na dluzsze zakupy z dzieciakami i m. razem.....i znow nie moglam nic na siebie wlozyc- bo moja biedroneczka zaczela sie wiercic i chciala wyjsc ( ostatnio wszystko na oko kupuje) na dworze jest ok. ale w srodku ( mall itp. ) szybko jej sie nudzi.... staram sie jej dac pochodzic samej, ale nie zawsze tak mozna. Niestety u mnie to nic nowego, wszystkie moje lobuzy tak mialy, ze kiedy zaczely chodzic- nie chcialy siedziec....
                      Majajula- wiec mowisz, ze jest jeszcze szansa na chociazby jakiekolwiek polepszenie sytuacji ******** niestety te zimne prysznice nie dla mnie, kiedys juz probowalam- ale brrr....nie moge sie przemoc, cwiczenia byc moze sie zmobilizuje. Ostatnio powiedzialam m. ze moj brzuch wyglada na wiekszy niz piersi.....powiedzial, ze przesadzam i dla niego zawsze pieknie wygladam , ale co on ma biedny powiedziec heheh.
                      Karlin: a Twoja corka jak idzie spac o 6 wieczorem, nie wybudza sie w ogole nad ranem?... nie jest glodna?... pewnie dziwne pytanie, ale ja mam wrazenie, ze jak moja K. pojdzie spac wczesniej to wstaje rankiem z placzem... glodomor maly!!! tak ok. 6...ale chcialabym aby wczesniej mogla zasypiac, bo mam strasznie malo czasu dla reszty gromadki wieczorem
                      Agaaepyen: czy to nie jest irytujace?!!!... wiesz, ze to jest gdzies w domu- tylko gdzie?!!! - a moze juz sie znalazl?
                      Last edited by sunnyme; 07-03-2012, 17:36. Powód: korekta








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no i tak sie zastanawiam, czy powinnam jeszcze kupowac ten nowy wozek, ...ale szczerze- fajnie byloby miec nowy,...tylko czy to jest odpowiedzialny zakup,( gospodarowanie pieniedzmi )








                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          sunny ja kipiłam spacerówke jak marzena zaczęła siedzieć to ją wykorzystała, Martyna swoją dostała na chrzciny więc też jak zaczęła siedzieć zazęła w niej jeździć. Ale teraz w sumie dzieciaki już chodzą i mysle, że długo w niej nie pojeździ , chyba, że bedziesz sprzedawać , to i tak chyba troszke straci na cenie, ale to ty musisz wiedzieć, czy często jeździsz z małą wózkiem czy co. Bo ja jeżdze autobusami i poprostu musiałam lekki kupić bo nie wyrobiłabym
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Aha, a Martyna nie wstaje w nocy na jedzenie od sierpnia, przesypia całą noc od ok 18 kiedyś do 7,30 teraz do 6,30-7
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Dzisiaj DZIEŃ KOBIET!!!

                              Więc cycki w góre i odrzuc z twarzy gradową chmurę,
                              niech żyje cellulit i kurze łapki!
                              Bo i tak jesteśmy fajowe babki!!!

                              Wszystkiego naj naj naj dla Was wszystkich kochane
                              Attached Files
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Przyjmijcie życzenia Baby kochane
                                od drugiej baby z samego rana.
                                Niech dzień cały będzie radosny,
                                bądźcie zdrowe Baby - aby do wiosny!
                                Szczęścia życzęWam , sobie
                                i kobietom na całym globie!
                                By marzenia się spełniły,
                                a Nas chłopy wyręczyli!
                                My dziś drinki i kaweczki,
                                Nasze święto dziś Babeczki



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X